-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
ONEK zagłodzony na śmierć! sunia i szczeniak już w DS
marta0731 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']czy jest tu gdzies jakies rozliczenie finansowe? jaki rachunek w lecznicy, ile kasy Wam potrzeba na sunie?[/QUOTE] Kora ja myślę, że to na fundację i pewnie nie ma... To tak jak nasze Sos Bokserom... Ogólnie jakoś idzie...? Dobrze myślę? [B] Wysyłamy Wam ciotki z wątku po Gizmo, który już w ds :) 174zł dzięki hojności cioci Pucka69[/B], która dla Gizma robiła bazarek, ale zostało :) Bardzo prosimy o potwierdzenie jak dojdzie, na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/201567-Gizmulec-odnalazl-swoje-ds[/url]! -
[quote name='olly']BOSTON JEDZIE JUTRO DO NOWEGO DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ZAMIESZKA W BOLESŁAWCU. Pani miała wcześniej boksera, też Bostona, zakochała się w naszym Bostoniku od pierwszego wejrzenia!!!!!!! Oj, będzie miał tam jak w niebie :)[/QUOTE] Ojojoj, cudnie!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Ja tu wlazłam z wiadomości od Kapselka dopiero teraz:oops: ale chyba mi kości i serducho powiedziały że się naczytam cudnych wieści!!!:cunao::cunao::cunao: Boston co ja mam Ci życzyć... Duuuuuuuuuużo kilogramów:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Tak po cichutku mam nadzieję, że to ds a nie dt?:cool3:
-
I za jednym zamachem wysłałam Ci dla Kamy 150zł od Gizma :)
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']marta, kizi pisze, zebys przelala mi na Kame 50zl z tego, co wysylala z naddatkiem na Brego.[/QUOTE] Lecę robić Ci przelew 50zł dla Kamy :) -
[quote name='kizimizi'] Kora powiedz Marcie zeby z moich 200zl dla Brunera dala ci 50zl na Kame, ok?[/QUOTE] Kora wysyłam Ci 50zł od Brego od Kizimizi dla Kamusi słodkiej Kiedy będzie na miejscu?
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Oby ciąg dalszy był happy endem!!!:modla::thumbs: -
[quote name='Bjuta']My jej teraz nie ogłaszamy - dopiero jak ją poznasz, jak się otworzy, jak będę wiosenne piękne zdjęcia. Na razie stare ogłoszenie - kompletnie nie pasuje...[/QUOTE] Dokładnie... Nikt na wątku się chyba nie spodziewał, że po takim czasie w hotelu Grina jest nadal dzikuska :( Trzeba ją najpierw trochę posocjalizować.................
-
[quote name='LILUtosi']Zmieniacie tytuł wątku a ja trafić nie mogę. Mam w subskrypcjach 3 Tobi i myślałam że to o tamtych chodzi. ;-)[/QUOTE] Aż tyle Tobich???:crazyeye: A ja myślałam, że taka oryginalna jestem jak rzuciłam hasłem Tobi:oops: Ale tytuł ma boski:evil_lol: Lilu jak dojdzie wpłata to napiszesz w wolnej chwili?:cool3:
-
April pięknie :D Te jej ucha stojące są boskie [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4118/1005717k.jpg[/IMG]
-
[quote name='xmartix']Marta, ona śmierdziała, nie że sianem, po prostu śmierdzi mi cała chata :D[/QUOTE] Martuś no co Ty............ jakbyś kiedyś wiozła śmierdzącego kudłacza takiego jak ja to byś inaczej myślała:crazyeye: Ja myślałam że kolega autem służbowym odjedzie, jak pies wyszedł ze schronu i na dworze było czuć z daleka...:crazyeye: Całe łapy oblepione qupą i wogóle i wogóle. Zima, mróz, a my zamarznięte kozy w nosie:evil_lol: bo okna pootwierane, nie dało się wytrzymać A jaki on ds ma wspaniały, piękny teraz pies:loveu: Kama to wręcz "pachniała siankiem" ;):D
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23'] przedtem zostawiała michę i biegła do mnie - teraz jest odwrotnie! [/QUOTE] To mi się podoba :D hihi :D Dobrze że jesteś Mari i macie się dobrze :) Ja zasponsoruję allegro, a co tam... Tylko ktoś musi zrobić:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kora, może Fiorsten? Ona cudne robi!!! Spytasz? -
I cisza..................... Dostałam potwierdzenie od Pucki, dziś już padam na klawiaturę, ale jutro przeleję część pieniędzy na wskazaną onke Sonię CO powiecie o tym by choć 50zł wysłać na tego zagłodzonego boksera :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_gQeHCB9fEVY/TYzdNzHNCOI/AAAAAAAAA10/i000eQOmwJw/s640/boston10.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_gQeHCB9fEVY/TY4ppU06iXI/AAAAAAAAA20/RCPhWzWM-MY/szkielt8.JPG[/IMG]
-
Najpierw się rozpisałam, ale chyba szkoda nerwów... Ciąża suki w dt (Belli) której nawet nigdy nie komentujesz, no bo jakie możesz mieć wytłumaczenie... mówi wszystko... Mam tylko nadzieję, że inne psy się "nie przejadą".................................
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
marta0731 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='emhokr']co prawda nikt prawie do nas nie wpada, ale może mi ktoś odpowie... szukam czegoś, co mi pomoże Sashę podtuczyc... [/QUOTE] To pierwsze to sobie akurat wypraszamy:mad: Zaglądamy regularnie, bo bardzo poprawia humor czytanie Twoich postów:lol: A z tym podtuczeniem to bym się tu nie wychylała, bo zaraz powiedzą, że chcesz fokę z Rosomaka zrobić:cool3::cool3::cool3: Przecież on dobrze wygląda...:loveu: -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki podwórzowy... Każdy psiak uwielbia spacerki :D I co z kasą.................? -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ja nie sieję paniki ;) tylko wątek podrzucam :D A poważnie, co u Mari i Dianki.........? -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Aktualne rozliczenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200595-Spaniel-Brego-Znalazl-SWOICH-ludzi-ktorzy-kochaja-go-takim-jaki-jest-)-w-DS..?p=16146832&viewfull=1#post16146832[/url] -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
No to jak tak pisze to ok ;) Kizi a co z resztą? Doszła wpłata od Asi 15zł, dziękuję :D -
[quote name='Evelka']No rzecz jasna! Tylko taki! I to najlepiej pilnująca wprost z pościeli:shiny:[/QUOTE] Bunkier sobie zrobi pod kołdrą :D:D:D
-
[quote name='kora78']wejdz na watek kamy to zobaczysz! ze jutro w dt bedzie, a dzis nocuje u matrix, jak Fiona tydzien temu :D[/QUOTE] Obu się nareszcie poszczęściło i są w dt :):):) Teraz jeszcze o Chudzinke musimy zadbać, ale jej to foto porządne trzeba zrobić i duuuuużo ogłoszeń, raz dwa domek znajdzie slicznotka :)
-
Aktualne rozliczenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/200901-Tobi-vel-Niuniu%C5%9B.-NIE-M%C3%93W-NIKOMU-ale-szukam-SUPER-DOMU-!!!?p=16411019&viewfull=1#post16411019[/url]
-
[quote name='Tuja'] w niedziele Tobi ma jechac z Lilu i jakimis psami do Wrocka, lansowac sie tam w parku, ponoc 2 panie sie umowily,ze beda tam czekac, by Go poznac :) [/QUOTE] Chyba się będzie lansował na tym mitingu czy jak to tam nazwać, przeciwko przemocy wobec zwierząt Melduję że doszła wpłata od Tuji od Pani Anety 320zł :) I kolejna delaracja od Piesi 10zł :) Ja lecę robić Lilu przelew, 31 dni x 11zł = 341zł