-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
Ja wiem, że się powtarzam, ale foto zza krat potrzebne Ale podnoszę suńkę :)
-
Może tak nad tym allegro pracuje, żeby było piękne, idealne :D;)
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']jest juz pozny wieczor. ja mam zadzwonic i co im mowic? ile bedziemy czekac na tel tomka????? do 23ciej, az prace skonczy?[/QUOTE] Chyba nie myślą, że takie decyzje się w parę godzin podejmuje...? Niech czekają... Może nie pytaj czy mogą czekać, tylko powiedz, że muszą...? Tu chodzi o być albo nie być tego psa... Ztesztą, teraz po nocy chyba nie będą z nim jeździć do weta...................... -
[quote name='kizimizi']Tuja a jakies fotki z tej wizyty przywiezliscie??[/QUOTE] Kizi nam rąk brakowało do głaskania, takie stado, :D a gdzie tu jeszcze zdjęcia robić ;) Zresztą przy aparacie Lilu nasze zdjęcia by wymiękły...
-
Fiorsten chyba o tej samej mówimy :) Wielka i kochana :) Miała pysk prawie na wysokości mojej twarzy, jak siedziałam na krześle :D Lilu musisz wstawić jakieś zdjęcie Lilu, jak już się "organoleptycznie" poznałyśmy ;) to ja nie wierzę, ze Ty się boisz:crazyeye::eviltong: Ty jesteś mocna babka:cool3: Bedzie ok
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi'] W wypadku Brego chyba trzeba postąpić inaczej, dokładnie sprawdzony nowy właściciel, który będzie pracował od samego początku pod stałym nadzorem behawiorysty.[/QUOTE] Ciekawe gdzie takiego znaleźć... Ze świeczką.... :( Tomek ma do mnie zadzwonić, miał porozmawiać z P.Woźniak. Tylko pytanie, czy panciostwo jeszcze trochę wytrzyma i poczeka...? -
[quote name='fiorsteinbock']U Lilu jest piekna Tosa Inu :) Pamietam ją doskonale, niesamowita dziewczyna![/QUOTE] Oj jest, i jest piękna :) A ktos mi mówił, że to Fila jakaś tam brasilian czy jakoś tak... Najlepsze było, jak wesżłyśmy do domu, a ona była na górze zamknięta, jak usłyszałam to basowe szczekanie, kolana lekko zmiękły :crazyeye:;) Ale jest to taka słodka przylepa, po prostu cudna:loveu::loveu::loveu:
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']marta, nie jakas baba, tylko ta wetka z kursami szkoleniowca. ktos wyzej pisal.[/QUOTE] Dlatego piszę że jakas baba, bo po kursach behawioralnych ponoć tylko jest, to może by nie umiała sobie poradzić i wydaje taką decyzję. A porządny szkoleniowiec z doświadczeniem - może by dał radę... Gdybam sobie oczywiscie, nie znam ani jednej ani drugiej pani. Ale wiesz że Tomek się takimi sprawami interesuje, szkolenia itp, zna trochę ludzi i p.Woźniak poleca -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Tak sobie, bo jakaś baba jakubczak im tak powiedziała?????:angryy: To może jest kiepska i niech zacznie gazety sprzedawać w kiosku. Ciekawe co im nagadała...... Niech oni jeszcze poczekają Trzeba zadzwonić do tej pani Woźniak, nr pisałam wyżej, Tomek ja poleca. To jest fachowiec. Ja z nią nie będę umiała fachowo porozmawiać, ktos inny musi. Kora, Asia...? Może jeszcze ona jest szansą dla Brega -
stara Mania,mix maltańczyka, za TM
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdarzy się, zdarzy:glaszcze: A ten kamień z zębów bedzie miala też osobno usuwany? Dlaczego nie za jednym zamachem? Ileż tych narkoz........... -
Dzien dobry Tobiś :) Byłyśmy wczoraj z Korą w odwiedzinach, Tobi to super pies!!! Grzeczny, przytulaśny, biega za piłką jak szalony:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a najbardziej lubi smaczki :D Wpychał mi jęzor w zacisniętą rękę, wkładał głowę pod pachę, prawie na głowę mi wlazł byle tylko się dostać:diabloti::razz::razz::razz: I spory jest......... Wydaje się duży, bo jest taki "porządny";) nie chudzinka z wcięciem w talii
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Tomkiem, zadzwonił do mnie, podczytuje wątek i zależy mu też na Brego Pani Janeczek odpada, to wet z kursami behawioryzmu, które może zrobić każdy. Lilu też to dziś mówiła Pan Wierzba - nie można faszerować psa lekami uspokajającymi czy tam ogłupiającymi, to nie jest sposób, tylko odsuwanie problemu, potem może się pojawić tzw po babsku "efekt jojo"... Nie potrzebny behawiorysta, tylko szkoleniowiec. Trzeba zadzwonić do pani Danuty Woźniak, 500-128-048, jest z Wrocka, Tomek poleca, i w tym akurat bardzo mu ufam -
[quote name='LILUtosi']Mnie się wydaje że one tam same są. Tylko ktoś jedzie nakarmić.[/QUOTE] Podpisuję się pod tym założeniem Ktoś już to chyba gdzieś na wątku innego zabranego od Leny psa pisał...? Było takie podejrzenie, nie pamiętam, albo ktoś mi pisał na PM A niby zaczynała się oswajać, na smyczy chodziła, mikser i pralkę poznawała... Paróweczki miała w nagrodę... BEZ KOMENTARZA to zostawię...................... Pies jest DZIKI :(:mdleje: to dobre słowo
-
One oba są boskie :D Kubuś to typowy miziak, Reksio tez daje radę:evil_lol: Reksio non stop podsikuje, średnio co 30sekund ;) Nie wiem skąd on tyle tego bierze:crazyeye: A jak qupa idzie... Kręci się w kółko za ogonem zanim kucnie Jak się rozdzieliliśmy z Korą i Kubusiem, co chwilę patrzył za nim, ciągnął w jego stronę. Ale grzecznie wracał na wołanie i klepanie po nodze. Na chwilę...:roll: po to by znów wypatrywać Parówki:evil_lol: to jego guru przecież jest:eviltong: Zbyt kiepska pogoda była, żebyśmy odeszły na tyle daleko, by się nie mogły widzieć, może byłoby inaczej Ogólnie nie ciągnie na smyczy, ale taki roztrzepany jest, raz w te stronę biegnie, raz w drugą Choć jak wróciliśmy ze spaceru i biegały sobie luzem po ogrodzonym terenie, dorwał kość i miał kumpla w nosie:eviltong: smaczki wygrały, były ważniejsze, szukał miejsca i kość sobie zakopał:crazyeye: głupio zrobił, bo u Lilu chyba z 15 psów i na pewno któryś mu wywącha i podkradnie:p Bawić się zabawkami nie umie, piszczący hot-dog po odkryciu, że nie da się go zjeść, został olany Ogólnie bardzo fajne przyjazne pieski, do obcych od razu grzeczne i przymilne, bez lęku, do mizianka chętne Liluś ja myślałam, że Reksio większy jest. Znów napiszę, że przydałoby się zdjęcie przy nodze ludzia, żeby było widać jaki on niewielki:lol:
-
Po dzisiejszej wizycie u Lilu zdołowałam się... :shake::( Poszłam do Griny, a ona leżała w innym pokoju, pod stołem pod kaloryferem, przerażona:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak podeszłam, aż się trzęsła Jest [U]strasznie[/U] wycofana Inny pies Lilu uciekał chociaż, jakaś reakcja była, a Grina... tak leżała i się patrzyła na mnie wielkimi oczami Na pewno przy Lilu jak są same i już się trochę "znają" jest troszkę inaczej, ale przy mnie... :( MASAKRA :( Jest mniejsza niż myślałam. Liluś prosimy kiedyś jak się da, zdjęcie przy ludziu, żeby było widać jakiej jest wielkości
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Państwo zdecydowali się go jeszcze zostawić. Szczegóły napiszą dziewczyny jak ode mnie wrócą. Szukają pomocy u behawiorysty.[/QUOTE] Liluś pochwal się jeszcze, co próbujesz załatwić w razie czego... -
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78'] wczoraj na spacerze zatrzymali sie przy znajomej z dzieckiem, rozmawiali. brego dziecko za reke zlapal i szarpal, ale glownie za kurtke. ttoche krwi bylo, ale glownie kurtke tylko poszarpal. [/QUOTE] To jeszcze taki incydent był???:crazyeye: Mi również jest bardzo przykro, że to napiszę, ale jeśli państwo nie chcieliby już Brega, to również byłabym za uśpieniem:-(:-(:-( Tak jak ktoś napisał, jest baaaaardzo dużo psów, którym trzeba pomóc, [U]które są dobre i kochane i cierpią[/U], a mają szanse na normalne życie i dom, a tutaj - to jak walka z wiatrakami. Gdyby pieniądze się same mnożyły... Brego miał już naprawdę dużo szans [U] Całe szczęście panciostwo się uspokoiło po zajściu, i chce próbować nadal[/U]. Pomimo ich błędów, nawet ich trochę podziwiam, bo jak mnie dwa razy próbował capnąć - nie podjęłabym się tego, bałam się go już później. I większość ludzi by się bała. Ktoś napisał, że pies ma być "przyjemnością", rozumiem przyjacielem, a nie powodem lęku, nerwów i niekończących się problemów. Kora ta behawiorystka to chyba Janeczek. Ile takie coś bedzie ich kosztować? Trzeba postawić pytanie: [U]pomożemy w razie czego finansowo? [/U]Ja (skromnie) tak... Tyle jeszcze dla Brega zrobię -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
marta0731 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Jedno mam pragnienie, wysłać fotkę szczęśliwego Saszy byłym "właścicielom" z "pozdrowieniami" lub życzeniami świątecznymi.[/QUOTE] Na zawał pójdą, niby szkoda ;):D -
[quote name='Tuja'] same pytania wciaz ;) ale ja tu jestem od formalnosci. od ciu-ciu sa inne ciotki :)[/QUOTE] Ja tu jestem od ciu-ciu i właśnie to robię :D Ciu-ciu Tobek!!! I mizianko :) Tobołka muszę koniecznie poznać, może już jutro się to uda :) Pójdziemy sobie na spacerek :)
-
O tak... Calineczka i Tamaryszek to "porządna firma" ;):D
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']nie pisz do niej. masz wplacic 18zl za to, tak jak poprzednio na ul marcelinsku PayU.....[/QUOTE] I tak zdążyłam napisać, nie miałam konta zapisanego, ale i tak jakoś inaczej było ostatnio, tak mi się kojarzy. Na pewno nie wysyłałam na PayU. Ważne że doszło :) Teraz za Diankę też już wysłałam kasę Dzwoń telefonie, dzwoń :D