-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']nie 50zl od marta0731, a od suni Buni. to inna nasza hotelowana sunia, ktora ds znalazla. czekamy na reszte[/QUOTE] Tak tak Kora, nie ode mnie, ja je tylko przechowałam Ode mnie, jak bedzie potrzeba - 20zł powędruje jeszcze :) Czekamy na resztę ;) -
To jest małe dzieciaczko, i na dodatek cierpi na bezsenność ;):D Dobrze że się bierze za zabawki, nie np. za drzwi ;)
-
Kora... Pamietasz jak byłyśmy małe i jeździłyśmy na wieś na wakacje, na prawdziwą wieś... Już wtedy nas kłuł widok psa na łańcuchu, nosiłyśmy mu jedzonko i głaskałyśmy, w przeciwieństwie do "miejscowych przyzwyczajonych" kuzynek:roll: które miały w nosie psa...:-( Te "z łańcucha" mają czasem w sobie więcej uczucia niż te domowe...:bigcry: Reksio jest super psem, zasługuje na dobry dom.............
-
No zostało niewiele, choć szok że nie zakopał :D widocznie ten hamburger nie pachniał ;):D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_rXwW3QSX9vs/Ta6QsROQFDI/AAAAAAAAHVI/QRLsqz4tNDM/s640/IMG_2138.JPG[/IMG]
-
[quote name='kora78']a to male jak smiesznie lata wkolo :DDDD [/QUOTE] To też chciałam skomentować, zanim mi słów zabrakło :D Jak się obejrzała, jak Małe przebiegło :D:D:D: No i z Barrym się świetnie bawi :):):)
-
Jak zaczęłam czytać ostatnie relacje i oglądać zdjęcia, tyle chciałam skomentować, tyle się rozpisać, wysłowić jakoś.................:crazyeye::hmmmm::PROXY5: Ale jak zobaczyłam filmy... ręce mi opadły... i to w pozytywnym jak najbardziej znaczeniu:sweetCyb::Rose: Evelka ona ma u Ciebie tak zaj...ście, że już więcej słów mi brakuje:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::loveu::loveu::loveu::cunao: Jest przekochana i prześliczna:iloveyou:
-
Z wody najlepszy byłby filmik :D Tylko kto go wstawi... My się Kora musimy wreszcie "wyedukować" w tym temacie ;):)
-
Jak tam nasz Buńkowy Słodziaszek? :D
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
marta0731 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
No tak sobie właśnie zajrzałam, i już miałam machnąć lekkiego focha ;) dlaczego jest zdjęcie Lakiego a nie ma Laiki, ale widzę, że mam czekać cierpliwie, a będzie cała sesja :D A już szczytem marzeń jest ich wspólne zdjęcie :):):) -
No to wskakuj chłopaku na pierwszą, niech takiego wspaniałego psa i inni mogli wypatrzyć :D
-
stara Mania,mix maltańczyka, za TM
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Idź w ślady Maniusi i też szybko się kuruj :):):) Bo pies się pewnie za Ciebie wstydzi ;):D -
[quote name='ALMA2']jak ja brałam swojego pieska - to mi powiedziano, żebym podstawowego jedzienia nie dawała z ręki, bo sie przywyknie i bedzie kłopot, a na poczatku mój piesek nie chciał jeść. Uważam, że niech zostanie w misce, pomału sie przełamie, nie walczy o jedzenie i niech tak zostanie bardzo dobrze, po co kłopoty - i nie walczy bo pewnie nigdy głodna nie była:p. Ja wierze, ze będzie dobrze z Ginką - teraz ma normalna opiekę. :p[/QUOTE] Pies, jak zestresowany, nawet z ręki nie chce... Jak Tatuś miał Cezarego, i wyjechał nad morze do pracy, pies był w szoku, z miesiąc go nie widział, to jak się już "z powrotem połączyli" ;):D to pies nawet z ręki najlepszych szyneczek nie chciał. Jedyne co chciał to bronić pana, nawet przed swoimi paniami ;) Psy naprawdę baaaaaaaaardzo przeżywają wszystkie zmiany.....................
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Kasiafiona, przede wszystkim nie zmieniaj planów na weekend majowy, każdy ma jakieś. Jak napisałaś: brak informacji znaczy dobrze, bo nie każą go zabierać. Można jechać tam i w przyszły weekend jeśli jest taka potrzeba. Tylko pytanie: czy inni nadal myślą że to jest potrzebne, pomoże, ma sens, i ile deklarują...? Ja przypominam, że mam w zapasie na Brego 50zl z wątku po innej suni Buni... -
[quote name='Kapsel'] Chcę spedzać z nim jak najwięcej czasu, bo nam już go niewiele zostało.................... :-( [/QUOTE] A takich dyrdymałów to nawet tu nie wypisuj:mad::stupid: Kapsel zuch chłopak, jeszcze niejednego przeżyje, zobaczysz, swojej Panci nie zostawi tak szybko:eviltong::loveu::loveu::loveu:
-
Albo po prostu może wyjątkowo bardzo nie mogła rozmawiać...
-
Poznałam Tymka na święta, i to jest PRZEKOCHANY psiaczek:loveu: Wpatrzony w Korę jak w obrazek, gdzie ona tam i on. Ale większość czasu leżał po prostu pod stołem. Choć jak poszłam na balkon, to wlazł za mną. I w sumie - jak mu się okaże zainteresowanie - na początku bojaźliwy, a potem mi już sam na nogi się wspinał do głaskania:evil_lol: Ale bardzo wystraszony :( W kwestii jego niejedzenia... On chyba je to co lubi. Tylko ciekawe co lubi...? Bo jak dawałam kawałki kurczaka, to zjadał, bardzo delikatnie, ale już kawałek żeberka był bleee... Jest prawie "niewidoczny"... Ale jak już spojrzy w oczy... Można się zakochać:loveu:
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
marta0731 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Ja kupiłam Advantix, nie wiem czemu, gdzies wyczytałam na jakimś forum, ze to coś nowego, więc się cholerstwo nie zdążyło na to uodpornić...? Ale najlepsze, jak wyczytałam w ulotce, że nawet jak sobie dranie łażą to i tak się wbiją, tylko padają już w skórze, i tak zostają, nie wyłażą...... bleeeeeeee -
Hehe, mój kochany chrześniak wygląda jak stary wyga wśród psów :D:D:D Może jeszcze je czesze i miski myje ;););)
-
[quote name='andegawenka']Nie wiem Marteczko, ja się wyłączyłam po odejściu Kary....może i Ala tego potrzebuje. Jesli nie wchodzi na dogo to może za wcześnie....sama nie wiem:shake:[/QUOTE] To jest osobiste zdanie każdej z nas, ja po prostu miałam potrzebę zadzwonić do Ali, kiedyś mi duzo pomogła rozmowami..........................
-
stara Mania,mix maltańczyka, za TM
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jak przetrwałyście Bercia? Jak się czujecie obie? Na pewno wszystko dobrze... :) -
No i już po świętach... Dużo jajeczek panna Fiona zjadła? ;):D
-
Normalnie nam Kama oko puszcza :D:D:D Wiecie, ja tak się szczerzę, udaję niedostępną, żeby sobie nie myślał, że co to nie on, jaki przystojniak, bo mu się za szybko znudzę :D:D:D [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/1652/sam0748i.jpg[/IMG]
-
Oj Kora całe szczęście, że Twój synuś, a mój chrześniak!!! tak kocha pieski, dobrze go uczysz :) Cholero jedna, psia mamo ;) jednak czasem pilnuj bardziej!!! Czyli Reksio i Kubuś lubią dzieci, to naprawdę ważne :):):)
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23'] nie lubi dzieci!!! Kasię moją zaakceptowała, nawet liże ją po rączce, ale w święta odwiedziły mnie dzieci, które na codzień są niestety w rodzinie zastępczej - przyjechały do rodziców na święta - Diana strasznie się do nich rzucała, ryczała wręcz jak lew na ich widok, choć to grzeczne dzieci.... i biedne bardzo :( [/QUOTE] O kurcze, aż tak???:crazyeye::shake: