Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Rozmawiałam z Tują i jakaś cisza telefoniczna............... Weekend się dopiero zaczął to może ludziska wreszcie poprzeglądają ogłoszenia ;) Dzwoń telefonie dzwoń!!!
  2. Tuja to mi wyślij smsem login i hasło, to dodam Doszły wpłaty od: Berty 60zł za maj i czerwiec :) Piesi 10zł już za czerwiec :) Wysłałam dziś Lilu 241zł, czyli 100zł mniej, Lilu się zgodziła, 100zł doślę w piątek po wypłacie, bo nie chce mi się jeździć do drugiego banku:roll: w którym mam konto nieinternetowe
  3. No i jednak zaczyna sama podchodzić po głaski :):):) Zawsze coś ;)
  4. [quote name='Asia & Ginger'] EDIT: Przed chwilą zadzwonił do mnie Pan Sebastian od Brega, mówił, że dzwonili do Zaklinaczy i po rozmowie z nimi zgadzają się oddać Bregulca na szkolenie. :multi: Można już załatwiać transport. :p[/QUOTE] WOW :) A ciekawe jak przebiegła rozmowa, oddają bo oddają czy będą na Brego czekać? Jakie ustalenia między nimi? I jakie wrażenia pana Jana po rozmowie?
  5. Ostatnie zdjęcie rzeczywiście najlepsze :D:D:D No i kota nie chciała pożreć ;) A ona nie jest troszkę chuda............?
  6. Hihi :D My tu kombinujemy tytuł, Kama króliczek, Kama foczka, Kama puszek, a to Kama śmierdziuszek ;):D Przy takim futrze to chyba niełatwo ją doprowadzić do stanu pachnienia ;) A często jej się zdarza? W czym ona tak gustuje się wytarmosić?
  7. [quote name='LILUtosi']Kubuś prezentował się dzisiaj na festynie organizowanym przez fundację 2+4 w Auchan Wrocław. Niestety ale nie zainteresowała się nim żadna rodzina. Za to Kubuś reprezentował się super, grzeczny, rozdawał buziaki, cudeńko.[/QUOTE] Dla mnie bomba Lilu, że takie rzeczy robisz :):):) A Kubuś rzeczywiście prezentował się super :D
  8. [quote name='kora78']no i lipa. [/QUOTE] Szkoda............ :( Ale Reksio chyba jak usłyszał że dom mu się tam szykuje, to od razu nie chciał ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-htoh77AeRTE/Td1xygZyytI/AAAAAAAAH4E/mnQ8WsaBUi4/s640/IMG_4420.JPG[/IMG] Boskie zdjęcia :D
  9. Pani Kierownik :D Jak tam rycząca podopieczna? ;)
  10. Kurcze................ :(:(:( Dobrze że chociaż może do dt wrócić A czy to na pewno był jedyny powód? Patrzcie, jak to może ktoś obiecywać, że bierze, będzie kochać, zajmie się, na zawsze, można sprawdzać, wydaje się że dom ok.......... Ech...............:shake:
  11. [quote name='Tuja']gadam sama ze soba, ale fajnie :) bo zawsze ja mam racje :D [/QUOTE] Hihihi dobre :D Fiorsten fajny baner, ja już zmieniłam sobie, taki inny :) Doszła wpłata od Kameralnej 10zł za maj, już uaktualniam Dzięki Dogo za dodanie linka, mówiłam że się da :)
  12. Skoro tak bardzo się przywiązali, to ja się nawet cieszę, ważne że go nie uśpili. I chcą go dalej. Ale niech opłacą karmę Brega w trakcie szkolenia, niech pokryją koszty transportu. Co oni myślą, że wszystko gratis jest jak się weźmie psa? Chyba w umowie jest, że są za niego finansowo odpowiedzialni.............? To jest ich pies! Albo płacą, albo oddają. A nie... darmowe szkolonko, które potem i tak pójdzie w błoto, bo nie będzie konsekwencji Z tej okazji wybaczcie, ale jeśli pies ma tam wrócić, to panciostwo ma płacić, i ja wycofuję deklarację. Np. za leczenie mojego psa nikt mi nie oddaje..................... Wzięli odpowiedzialność, niech się zajmą psem
  13. Grincia nie możesz lądować aż tak nisko:eviltong: Lilu jak tam postępy laleczki?
  14. [quote name='kizimizi']Kora nie pisz tu takich rzeczy bo tylko cisnienie ludzia na watku podniesiesz. A tak na serio, ciekawe co bys zrobila jak by przy ktoryms "lansku" cie za reke zlapala albo za twarz zeby bylo zabwaniej?! 2 raz bys sie bała pewnie podejsc. Beato bardzo dobrze, ze nic jej nei dotykalas i nie wymachiwalas rekami. Psa "za szmaty" i za kare niech posiedzi gdzies sam z ato co zrobil. No zwłaszcza jak do najmniejszych nie należy. To duzo skuteczniejsze. [/QUOTE] Kama aż tak wielka nie jest, ani na pewno niegroźna, by się rzucić A "za szmaty" to też jest jakiś tam "atak" na psa, wcale dla niego nieprzyjemny, i trzeba jednak dotknąć Nie mylmy lania, w sensie bicia, z klapsem, nie bolącym ale wskazującym że pies źle zrobił Swoją drogą skąd te psy to mają, że kable gryzą......... Niewytłumaczalne ;)
  15. [quote name='kizimizi'] A poza tym, to zero zainteresowania Fionka?[/QUOTE] To mi wogóle nie pasuje, taka boska...............................
  16. DT domowy zawsze najlepszy, ale czy on dalej tak "oblewa" ciągle i wszystko? Bo jeśli tak, to jak tu domowy dt?
  17. [quote name='kora78'] marta nie czepiaj sie :D[/QUOTE] Ktoś musi jak Ty tego nie robisz:eviltong: To siostrzane jest:evil_lol:
  18. Jak myślę o Mari, to chyba dwieście!!! :D
  19. Ja już z powrotem u Grinci [B]Lilu jak tam u Was?[/B]
  20. [quote name='kizimizi'][COLOR=red] [/COLOR] [COLOR=red][B]dziewczyny to baaardzo wazne![/B][/COLOR] Chodzi o transport w wprzyszłą niedz. także byłoby to po 03.06. Paulinka mozesz pierw porozmawiac z Pania czy to juz na 100%? Wtedy nalezy porozmawiac z tymi ludzmi czy moga odebrac spaniela z miejsca dojazdu Pani. Jesli to bus to chyba gdzies kolo Dworca Centralnego sie zatrzymuje, co? Jesli oni nie moga podjechac no to trzeba myślec cos innego. No i koniecznie znalezc 2 transport z Góry do Poznania co jest ponad 100 km. [B][COLOR=red]KTO SIE ZAOFERUJE BYC OSOBA "KONTAKTOWA" ???[/COLOR][/B][/QUOTE] Najlepsza logistka na dogo to Kora, ale wcale jej się nie dziwię, ciągłe koszty związane z telefonami, tak się wydaje, a jak się ileś tam załatwia, to ciągnie po koncie Byłaby najlepsza, za zwrot kosztów Ja telefon sluzbowy za darmo, ale czasowo nie dam rady
  21. [quote name='kizimizi']Marta to było a propos przesłania z Bregowskich deklaracji 50 zl na Kame. Powiedz mi ile ty tam jeszcze tego mojego zapasu masz? Bo musimy myslec o transporcie no i o "wyprawce". [/QUOTE] Kizi post rozliczeniowy jest aktualny [url]http://www.dogomania.pl/threads/200595-Spaniel-Brego-musi-opuscic-DS-.POMOCY!!?p=16146832&viewfull=1#post16146832[/url] Twojej nadpłaty jest 140zł na moim koncie Mam nadpłatę deklaracji za zaległości dla Tomka 145zł, będę wysyłać, ale czekam na nr konta od Tomka, bo mi wsiąkł...
  22. [quote name='fiorsteinbock'] Marta, a moze napisz do moda aby przyznał Tobie pierwszy lub drugi post i w nim bedziesz prowadziła rozliczenia na bieżąco. Ja ostatnio prosze juz drugiego moda o takowa przysluge ale nie moge sie doprosic...Moze maja urlopy i wyjechali.[/QUOTE] Dogo 1post dobrze prowadzi:cool3: a ja też ostatnio jakoś rzadko jestem, sezon mi się w pracy zaczął i mnie wykańcza:shake: nie mam siły czasem kompa włączyć Tylko tego linka trzeba dodać... da się na pewno I myślę, że jakiś nowy baner by się przydał Tobisiowi, co Wy na to? Jakiś gratisowy ktoś zrobi? Taki bardziej "na czasie";)
  23. Wieści zbyt krótkie, bo nie znałam Tymka aż tak, ale to nie jest piesek szybko się otwierający na nowości No ale skoro ponoć dobrze, to mam nadzieję że naprawdę :)
  24. [quote name='LILUtosi']Po za tym Reksioi ktoś musiał straszną krzywdę zrobić. On strasznie boi się jak się go za obroże chwyci, coś przy szyi majstruje, no i generalnie boi się wszystkiego[/QUOTE] I tak wszystko w trakcie wyłazi... :( A taki odważny był jak szliśmy sobie na spacerek, tyle tylko, że za Parówką się ciągle oglądał Może jak Parówka już w stadzie, Reksia pewnie olewa, to zabrakło mu jego "obrońcy"...?
  25. Mari to Ty musisz być szczupła laska ;) się nabiegasz :D Trzeba by było dodać nową dietę: psia, hihi ;););)
×
×
  • Create New...