-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
marta0731 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
No to Szeleczka ma piękne tereny do biegania :) -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
marta0731 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja Śliczne ma to pysio:loveu: szkoda że dupka taka chuda... Ale nabierze ciałka i szybko jego tyłeczek bedzie normalny tańczący boksiowy:lol: Pomocy finansowej z Montkiem na pewno nie odmówimy, tak nam ciotki pomogły jak była potrzeba........ -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Kora mam zgłoszenie od moda na bazarku Belli, że musisz tu na wątku w 1 poście dodać rozliczenie tego bazarku Wklej to: [SIZE=3][B][COLOR=Blue]ROZLICZENIE:[/COLOR][/B][/SIZE] 1. AgusiaW 22zł 2. Fibi: ) 40zł 4. Musia 10zł 6. Kaskadaffik 5zł 7. Marta777 20zł 10. jedno opak. Elzak3 10zł, drugie opak. Kaskadaffik 8zł 11. Danielka92 5zł 13. An1a 3zł + torebka gratis W sumie to 123zł Dla Belluni[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] I w razie czego jeszcze link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/192830-Zako%C5%84czony...Jak-si%C4%99-nie-depilujesz-to-chocia%C5%BC-torebki-kupujesz.-Dla-Belli[/url] -
Byliśmy dziś wreszcie u Kory i chłopak polatał sobie bez smyczy:cool3::cool3::cool3: Ależ on wesolutki, wreszcie Kora potwierdzi I już się nie mogę doczekać, aż patykami się będzie mógł bawić, niech mu się jeszcze dziąsła porządnie zagoją, bo dziś już pieknie podskakiwał za kijkiem Nie reaguje na wołania:shake: ale ładnie się pilnuje i przybiega z powrotem jak się z nim biegnie i zawróci. Ale luzem go nigdzie puszczać nie będę........... Teraz śpi wreszcie porządnie zmęczony:evil_lol:
-
Czaczi pojechał do wspanialego ds! a Nugat :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Czy ta fryzjerka akurat jesienią się musiała uczyć........:shake: nie mogła na wiosnę... -
[quote name='marta0731'] Ja deklarowałam wcześniej, że zapłacę 10zł za pakiet ogłoszeń Griny. Ostatnio odkryłam wątek bazarkowy za 5zł, czyli można wykupić za 10zł i Grinie i Moto, tylko kto chętny na wklejenie tam zdjęć i tekstu?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/193140-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-og%C5%82o%C5%9B-swojego-psa!-Na-Joy-i-Megi-do-8.10[/url] Ponawiam propozycję
-
Niech dzwoni....... Osz to uzależnienie od telefonu..........:roll:
-
[quote name='agata51']Nie robię zapasu. Podnoszę swoją deklarację na 50zł. Czyli razem z mamową 100zł/mies.[/QUOTE] Agata:crazyeye: Dziękujemy:loveu: Możesz nawet wpłacać 95zł żeby było na wycofane deklaracje lucyfrecji 10zł i olgi 5zł, wtedy będzie "na styk"... A zaległe jak Kora pisała dojdą z bazarku Buńciu popatrz jak ciocie o ciebie dbają:loveu:
-
Montek jest wpaniały Kizi Jak go brałam, też nie myślałam, że na zawsze A teraz już nikt by mnie nie zmusił, żebym oddała Dziś byliśmy na dłuuuuuuuuuugim spacerze w parku, taka fajna pogoda (szkoda że aparatu nie wzięłam z pracy...) I pierogów ruskich ze mną pojadł w restauracyjnym ogródku (to moje ulubione danie, już mam do niego konkurenta:-D) I z kolegą pobiegał na torze do zjazdów rowerowych, ale się z nich uśmiałam, jak go Montek ciągał po tych wzgórkach:megagrin::megagrin::megagrin::sweetCyb: Ależ on niewybiegany... Muszę tą lonżę 8,5mb zamówić co Alicja podsyłała linka, bo flexi mam 5mb, za mało by sobie chłopak pośmigał:evil_lol:
-
[quote name='tatankas']Już przelew poszedł,dzisiaj psiaczki powinny dostać na kosteczki i brakujące 10zł.Pozdrawiam i smacznego dla psiaków.[/QUOTE] Dzięki Tatankas :) Montuś się cieszy, że inny piesio potrzebujący dostał na kosteczki ;) A Kapselkowy Szczylek jest przepiękny i na pewno domek znajdzie:loveu:
-
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
marta0731 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Mizianko dla kochanej Szeluni :) A imię zostało? -
Zaległości jest po mojej teraz-miesięcznej wpłacie 55zł. Lucyfrecja 4x10zł, Olga 3x5zł Lucyfrecji nie ma już na dogo, a Olga olała mojego maila z pytaniem czy wycofuje deklarację A Agata przelałaś 100zł 50zł Aleksandra a Ty 30zł = 80 Czyli 20zł nadpłaty Czy to idzie na zaległe czy robisz sobie zapas? ;)
-
Jaka to Anna............? Może odkryje to osoba, która wysyłała PM z kontem... Kora...?
-
Jedno mnie tylko przeraża............ Dziś miałam wolne i chciałam pospać....:sleep2: Ale jak? Montek był na dworze o 6.30 rano a ja budzik ustawiony na 10.00 Ile miałam pobudek w stylu wąchanie mnie po twarzy, zaczepianie łapą i trącanie pychem to nie zliczę... Sporo pobudek było, choć się odwracałam i nakrywałam głowę kołdrą... Nikt tak jak Kora nie wie, jak ja uwielbiam spać!:sleeping: Chyba mu wykupię jakieś tablety na spanie:evil_lol:;)
-
Niedobrze tu się dzieje... Asia musisz tu być, podjęłaś się tego i trzeba się zająć... Te dwa słodkie psiaki są uzależnione od Ciebie, nic dodać nic ująć... Nie będę się wdawać w dyskusje, kto ma rację, a kto nie, kto co myślał i komu co nie pasuje Ja płacę swoją deklarację, bo jak się do tego zobowiązałam, to nie z myślą, że kilka wpłat zrobię a potem się wycofam. Tak jak Asia wzięła na siebie obowiązek prowadzenia wątku, tak my ciocie zadeklarowałyśmy kwoty, i nikt nie myślał na jaki czas A w ogłaszaniu psiaków po prostu trzeba pomóc, bo już sporo czasu grzeją dupki w hotelu i nic nie słychać o żadnych telefonach w ich sprawie. Ja deklarowałam wcześniej, że zapłacę 10zł za pakiet ogłoszeń Griny. Ostatnio odkryłam wątek bazarkowy za 5zł, czyli można wykupić za 10zł i Grinie i Moto, tylko kto chętny na wklejenie tam zdjęć i tekstu?
-
Ja nie mam aż takiej wielkiej zamrażarki, mała lodówka "panieńska" ;) Ale też lubię gotować, także co drugi dzień mi korona z głowy nie spadnie...:evil_lol: A kurczaka nieraz porcjowałam, daaaawno daaaawno temu dorabiałam sobie na studiach w sklepie spożywczym, i musiałam się nauczyć. Tylko te podroby mnie tak obrzydzają... bleeee A dziś kupiłam serce cielęce, tylko jedno znalazłam na całym bazarze:-o dokupiłam kurczęcych i będzie miał na 2-3 dania. Nie wiedziałam, że takie coś tak ciężko dostać...
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']no wlasnie. Sylwia do mnie dzwonila. opowiadala, ze za tymi wrotami lezala jakis czas poszarana przez Belle koldra, z ktorej zrobila w udzie gniazdo dla swoich szczeniakow. i Bella to czuje, wciaz tam drapie i chce sie dostac. a wpuszczona drapie betonowa posadzke, na ktorej ta koldra lezala. Sylwia ja spalila juz dawno, a Bela wciaz tam lgnie, probuje sie dotac do swoich maluchow :( ten ubytek siersci to wygolone u weta i czyszczone, ropien, czy wlokniak. Sylwia smaruje teraz jakas mascia. ot, taka *******eczka[/QUOTE] Ale się czasem trzeba nadomyślać, jak coś piszesz... weź liter nie zjadaj... w udzie Bella miała gniazdo?:crazyeye:;) I co za gwiazdki...? -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
marta0731 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Hm.... znowu jestem otoczona boksiowymi cioteczkami :)[/QUOTE] Bo te boksiowe najlepsze :) Po pieskach to mamy Zresztą wiesz... ;) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
marta0731 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']To w takim układzie już jesteś dwie :smile:[/QUOTE] Ja sobie wypraszam................. Trzy!:eviltong: Ciągle pamiętam o Zeusku Co u niego?