Fajna piesa :)
Jak byłem baaaardzo młody, 3-4 lata - zobaczyłem pierwszy raz dalmatyńczyka - uwidziało mi się, że on jest taki pobity - bo ma siniaki - uwiesiłem mu się na szyi i w ryk: "maaama weźmy go bo on - znaczy się właściciel - go tak bije" - podobno - bo znam to tylko z opowiadań mamy. Dobrze, że mnie nie pogryzł - i pies, i właściciel ;)