Biedny maluszek, niech szybko wraca do zdrowia. BTW nieszczęśliwych wypadków, każdemu może się coś przytrafić, tylko inaczej odbierany jest wypadek typu spadłem z drabiny i SOBIE coś zrobiłem, a inaczej spadłem z drabiny komuś na głowę. Ja jestem strasznie porywczy i wiem z autopsji jak można zranić kogoś zbyt pochopnym sądem.