Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Oj trzymamy, trzymamy:lol:
  2. Więc trzymam kciuki za owocny rozwój wydarzeń:lol:
  3. Zulka się przypomina :lol: Dzisiaj piekny dzień, więc Zulka spędziła go na działce:lol: Po raz pierwszy tak długo biegała bez smyczy. I bardzo jej sie to podobało:lol: [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1559/dscn4301hi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7140/dscn4295xy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/16/dscn4302jf4.jpg[/IMG]
  4. Biedna sunia:-( Podnosze, bo domek bardzo szybko potrzebny!
  5. [quote name='m_barti']Czesc wszystkim co znaja Jetke! Zalogowalismy sie dzis w dogomani i naprawde tu mozna przeczytac caly zyciorys Jetki. Naprawde ciekawe! Jak widze widzieliscie juz aktualne zdjecia, od czasu do czasu bede wklejal pare zdjec!:roll:[/quote] Witamy na dogo:lol: Cieszymy sie bardzo, ze będa informacje o Jetce:multi:
  6. Czy sa jakieś nowe wieści o suni?
  7. [quote name='agusiazet']Marta a co z tą propozycją Wandy i domkiem w Raciborzu? Zgłoś Zulkę, zawsze warto próbować!!![/quote] Jestem; wyjeżdzaliśmy dzisiaj; napisałam do Wandy. Dzięki Aga za czuwanie nad dalszym losem Zulki:lol:
  8. Po spacerze Tolka jak zwykle zasnęła, a Zula czynnie uczestniczyła w porządkach domowych. Głośnym szczekaniem aatakowała nawet rurę od odkurzacza, bo ta za bardzo zblizyła się do jej Pańcia. Trzeba było szybko kończyć sprzątanie; mogło to się skoczyc kolejną walką suni - tym razem z odkurzaczem:cool3:
  9. Dziekuje Kasiu, ciesze sie, ze tyle osob pomaga Zulce szukac domu:lol: Zulka była dzisiaj po raz pierwszy w zamojskim parku na dłuuuugim spacerze. Juz nie biegła z zadartą główką prosto przed siebie, ale intensywnie "czytała" nowe informacje i co chwilę zerkała do tyłu, czy jej stado jest w pobliżu. Jest bardzo czujna i ciekawska, interesuje ja kazdy najdrobniejszy szelest i ruch. Podbiegała do kazdej ławki i prosila siedzacych tam ludzi o głaskanie i pieszczoty. Podobnie reaguje na napotkane psy i sunie, jest bardzo przjaznie nastawiona do wszystkich:lol: A w parku juz wiosna:lol: Pierwsze stokrotki [CENTER][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7194/dscn4291oa6.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]Pierwsze fiołki[/LEFT] [CENTER][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7703/dscn4294dh0.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT] No i szukajace wiosny sunie[/LEFT] [CENTER][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4201/dscn4293fl2.jpg[/IMG][/CENTER]
  10. Powodzenia w szukaniu kochających domków dla tak pieknych dziewczynek:lol:
  11. Juz trzymamy, trzymamy:lol:
  12. [quote name='agusiazet']Jak wg Ciebie Zulka będzie gotowa, to mogę ją wystawić na Allegro!!![/quote] Dzięki Aga; w czwartek Zulka jedzie do weta omówic sprawę szczepień, wiec w tym tygodniu podeślę jaskis tekscik o suni:loveu: Dziewczęta szykują się własnie na pierwszy spacerek:painting:
  13. Wpadłam do suni powiedziec dobranoc i życzyć domku jak najszybciej:lol:
  14. [quote name='Romek-Zamość']Zadrusia definitywnie dzisiaj pożegnała się z starym imieniem czyli Łysolinką. Wyrasta jej piękny czarniutki meszek. Od trzech dni trochę się drapała i myśleliśmy że to jakieś problemy znowu ze zdrówkiem ale to włoski robią robotę.:multi:[/quote] To pewnie wygląda teraz jak mała szczoteczka:cool3:
  15. [quote name='Romek-Zamość']Zulka chyba ledwie zapomniała o swoich wojażach w stolicy, a tu taki "seper domek" się trafił.[/quote] To się nazywa mieć szczęscie:placz:; myslę, ze do 2 razy sztuka i teraz będzie juz tylko lepiej
  16. Przeczytałam; koszmar, co to stworzenie musiało przeżyć. A mimo wszystko tyle w niej nadziei w człowieka. Niektórzy powinni uczyś się od zwierząt. Trzymam za zdrowie Emi
  17. Ma takie imie jak i moja sunia; Trzymam kciuki za dobry domek...
  18. Przeczytałam wątek i ryczę; biedna sunia, ilez złego musiała zaznac od ludzi, ze tak sie boi:-( Czy nadejdzie taki czas, że nie bedzie juz tych makabrycznych historii głodzonych, bitych i poniewieranych stworzeń? Trzymam kciuki za lepszy los dla Speranzy...
  19. Trzymam kciuki za dobry domek dla Ludwika, należy mu sie po tym co przeszedł
  20. Zulka już po kolacji. a za drzwiami kolację je moja córka; w takich chwilach nic nie jest w stanie odwrócic uwagi suni [CENTER][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1191/dscn4290xy4.jpg[/IMG][/CENTER]
  21. Zulka juz po cieczce - twała tydzień, te miniaturki chyba tak mają, albo jest za słaba na pełną cieczkę, bo nawet psy nie bardzo interesowały się panienką. A co do domku to nie proponowałam innego psa, bo okazało się, ze pani mieszka sama i nie zasze potrafi zadbać sama o siebie ( jest lekko upośledzona), a co dopiero o inne żywe stworzenie.
  22. [quote name='LALUNA'] A co z tym domkiem na wsi? Miała mieszkać w budzie?[/quote] Na dworze i chyba w budzie, bo Pani ani kotów ani psa do domu nie wpuszcza:roll: Poszukuje psa bo duzo jedzenia jej sie marnuje...
  23. Zulka stoczyła wczoraj walkę na śmierć i życie ze starym kapciem mojej córy; kapeć oczywiscie nie miał żadnych szans. Teraz panienki nudzą się, bo w Zamościu paskudna pogoda; zimno i cały czas pada, wyskakują tylko na siusiu i do domu. Po spacerze oczywiscie wielkie mycie, szczególnie Tolki, bo zamiata tak łapami, ze błoto ma aż na uszach. No i dzisiaj przy myciu wyszło szydło z worka - Zulka to mały złośliwiec - wykorzystała unieruchomienie Tolki i jej wannową niewolę i dawaj podskakiwac i podszczekiwać obok wanny. Tolka była wściekła i bezradna, bo Pańcio kazali siedziec w wannie. Ogłoszenie Zulki na stronie schroniska i w lecznicy nic nie daje, telefon też milczy; podobna sytuacja jak z Jetką:shake: Parę dni temu odezwała sie pani z propozycją zabrania Zulki na wieś pod Zamość. Wizyta przedadopcyjna nie wypadła jednak pomyślnie, bo nie wyobrażam sobie suni jako psa podwórkowego:shake: Oczywiście Zuli nic nie mówilismy, bo chyba spłakałaby się. [CENTER]Wspólny odpoczynek[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img476.imageshack.us/img476/5161/dscn4157uc7.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]W oczekiwaniu na cos pysznego[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8779/dscn4281aa3.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]Wczorajszy spacerek[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5092/dscn4270jp3.jpg[/IMG][/CENTER]
×
×
  • Create New...