Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Serdecznie zapraszamy na Bazarek! https://www.dogomania.com/forum/topic/350506-bazarek-artystyczny/
  2. Serdecznie zapraszamy na bazarek! https://www.dogomania.com/forum/topic/350506-bazarek-artystyczny/
  3. Serdecznie zapraszamy na Bazarek! https://www.dogomania.com/forum/topic/350506-bazarek-artystyczny/
  4. Serdecznie zapraszamy na Artystyczny Bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie i utrzymanie trzech psiaków: Bezy, Myszki i Usi. Zakończenie 24 września/1 https://www.dogomania.com/forum/topic/350506-bazarek-artystyczny/
  5. Uusia ma się dobrze, zaczęła wychodzić do ogródka bez smyczy.
  6. Tak, obie sunie czują sie w swoim domku bardzo dobrze, to zasługa ich bardzo cierpliwej i kochającej Właścicielki.
  7. Własnie dzwonili do Ewy z lecznicy, z Boliłapki. Mała ma w kale wszystko... Tasiemca, tęgoryjca, włosogłówkę, kokcydia i glistę. Na szczęście nie ma lamblii. Jak tylko Ewa ogarnie się w pracy wraca do lecznicy po kolejne leki, tabletki i zaczynamy ostre leczenie. Masakra ,jak już będą wyniki krwi, Ewa dostanie opis.
  8. Dwie nowe b.dobre wiadomosci. 1.Nadia czesto przychodzi w miejsca gdzie siedzimy /tu u mojej siostry obie pod stolem i nasluchuja rozmowy. 2. W ogrodzie podchodzi do mnie obwachuje i gdy kucne pozwala sie glaskac.
  9. To w sobotę zamknę ogłoszenia. Nie martw się, wszystko będzie dobrze.
  10. Szczęśliwe psiaki.
×
×
  • Create New...