-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Serdecznie zapraszamy na Artystyczny Bazarek z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie i utrzymanie trzech psiaków: Bezy, Myszki i Usi. Zakończenie 24 września/1 https://www.dogomania.com/forum/topic/350506-bazarek-artystyczny/
-
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
<3 -
Semik - moja miłość - 13 września o godzinie 16:20 pobiegł za TM
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Słodki Cebulek <3 -
Własnie dzwonili do Ewy z lecznicy, z Boliłapki. Mała ma w kale wszystko... Tasiemca, tęgoryjca, włosogłówkę, kokcydia i glistę. Na szczęście nie ma lamblii. Jak tylko Ewa ogarnie się w pracy wraca do lecznicy po kolejne leki, tabletki i zaczynamy ostre leczenie. Masakra ,jak już będą wyniki krwi, Ewa dostanie opis.
-
Szczęśliwe psiaki.