Miałam dwie osoby zainteresowane Atosem, ale póki co cisza. Jeden facet już chciał po niego przyjeżdżać, a jak mu wysłałam ankietę przedadopcyjną, to przestał się odzywać... Druga kobitka miała się odezwać, kiedy będzie miała czas przyjechać do Głogowa, ale też póki co cisza. Wczoraj dostałam również maila z pytaniem o Gacka, mam nadzieję, że jego wiek dziewczyny nie odstraszy. No i kolejny mail - z propozycją DT dla najbardziej potrzebującego psiaka, wybór padł na Rubina, który wyje z tęsknoty całymi dniami w kojcu, ostatnio przestał wychodzić z budy, ma totalną depresję i przez długi czas okaleczał się. Mam nadzieję, że DT okaże się w porządku i Rubin będzie mógł tam pojechać. Póki co czekam na odpowiedź, bo oczywiście chciałabym dom sprawdzić.