-
Posts
3703 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Drzagodha
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Drzagodha replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igam']Myślibórz to chyba za Gorzowem Wlkp. w stronę Szczecina?[/QUOTE] Witam koleżankę ze szkolenia ;) Fakt, ten za Gorzowem to porządny Myślibórz (sprawdziłam na mapie ;) ). Ale jest jeszcze mała wioska koło Jawora o tej nazwie. Mają tam coś na zasadzie sanatorium dla dzikich ptaków. Wszelkie kalekie ptaki tam wożę, dlatego to było pierwsze, co przyszło mi na myśl :) -
Allegro dla warzywek od cioteczki [B]fochu[/B] :loveu: [URL]http://allegro.pl/jamnikowata-mama-i-syn-szukaja-domu-i1797217428.html?source=oo[/URL]
-
Basia to się napodrzuca ;)
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Drzagodha replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Na Dolny Śląsk? Czy jakiś inny Myślibórz? -
To w takim razie u nas w schronisku coś nie tak jest :eviltong: Wszystkie psy mają dwa szczepienia na wirusówki (szczeniaki trzy jeśli siedzą dłużej w schronie), szczepienie na wściekliznę, chip, są odrobaczone, większość odpchlona, wszystkie psy oprócz szczeniaków zaraz po kwarantannie są sterylizowane (zarówno suki jak i psy). Tak samo zresztą koty - maluchy trzy szczepienia na zakaźne, dorosłe dwa, wszystkie szczepione przeciw wściekliźnie, odrobaczone, zachipowane i dorosłe wysterylizowane. Opłata adopcyjna? Za psa 15zł, za kota 10zł :cool3: Dodatkowo dla każdego adoptowanego zwierzaka człowiek dostaje wyprawkę z karmą od sponsora, kupon rabatowy do sklepu zoologicznego, z psem można się również wybrać na darmową pierwszą wizytę w psim salonie ;)
-
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Drzagodha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='KasiaCentrum']Łapki wycałowane na dobranoc :-)[/QUOTE] Widzę, że się coraz lepiej po dogo poruszamy ;) -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryniu123']Gdyby była pomoc przy łapaniu potrzebna, ja jadę od zaraz z synem, aby tylko nie jutro[/QUOTE] Ryniu, jeśli nie uda się złapać psów w tym tygodniu, to zapraszam do pomocy od poniedziałku do piątku w przyszłym tygodniu ;)- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pola17']co do wyłapania to sa klatki zywo łapki ale one kosztuja ok 200 /300 zł[/QUOTE] Czekaj, czekaj, my chyba mamy gdzieś takową na koty... Tylko nie wiem, jaka jest duża, czy się pies tam zmieści... Szczerze mówiąc jej nie widziałam jeszcze, wiem tylko, że jest gdzieś :diabloti:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Ile tych psów zostało do złapania?- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Mój jest ogólnie dostępny ;) 667 096 617 ;) Mam nadzieję, że Zbyszek szybko wstaje, bo będziemy w Krzykosach przed 6 :diabloti:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='necianeta89']o boziu, wlazłam przez banerek, jakie uszy :) a jak się zmieniła w młodą panienkę :D normalnie nie powiedziałabym, że będzie miała takie uszęta ;)[/QUOTE] Myśmy się przez kilka miesięcy zastanawiali w ogóle co z niej wyrośnie :evil_lol: A Wetka jest po prostu proporcjonalna - długaśne łapy, to i uszy muszą być długaśne :diabloti: Kasiu, osoba na wizytę już jest, przekażę jej kontakt do Ciebie ;)
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']To jest BARDZO dobra wiadomość![/QUOTE] Tylko albo musicie mi powiedzieć jak z przystanku autobusowego trafić do Zbyszka, albo niech po nas facet wyjdzie chociaż, żebyśmy nie błądzili :eviltong:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Kapsel']Dziewczyny prosimy o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gniezno, kto jest z Gniezna???? Wysyłam watek i proszę o pomoc dla zaginionej bokserki:-( http://www.dogomania.pl/threads/213736-Zagin%C4%99%C5%82-bokserka-okolice-Gniezna-ratunku!!!!!!!!!!!!?p=17537263#post17537263 To masz całą listę z wyszukiwarki: http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1314649857-4e39cb864cc98247085c1aa0da9eda6e022dde74&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Gniezno&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order= Z tego wątku na pewno ata ;)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Drzagodha replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ludzie patrzą na różne rzeczy. Czasem jest to tekst ogłoszenia, który chwyta za serce (tak też było właśnie z Gogusiem), czasem zdjęcie (ostatnio wyadoptowałam do fajnego domku sunię - wybór padł na nią, bo miała zrobione zdjęcia jak gania za piłką, a właśnie szukali suczki lubiącej się bawić). Także się nie poddawaj! Trzeba próbować ;) -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Drzagodha replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, nie pali się ;) Wizyta może być w przyszłym tygodniu, może być i za dwa. Pani czeka z wzięciem psiaka aż poukłada sobie wszystko w pracy (w jakimś nowym dziale pracuje czy coś) i będzie mogła wziąć wolne chociaż na parę dni ;) Zapytam gdzie dokładnie mieszka to dam Ci znać :) EDIT: Widzew, ul. Niciarniana (gdzieś przy stadionie widzewa) ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Drzagodha replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='andzia69']Wasiu - on jest taki przed kolano (moje) - czyli tak pi razy oko 45 cm...ale przecież jego nikt nie zechce:([/QUOTE] Z takim nastawieniem to na pewno :eviltong: Skoro nasz kilkunastoletni, niewidomy kundelek, który miał raka, grzybicę, zmiany hormonalne i połamane tylne łapki, do tego mnóstwo starych, źle zrośniętych złamań znalazł cudowny dom, to i jemu może się poszczęścić! -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Drzagodha replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa... Ritko, mogłabym Cię prosić o przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej w Łodzi? -
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Chłopak dostał urlop, więc w poniedziałek możemy zawitać w Krzykosach ;)- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Beniu roczny berneńczyk - prócz bólu nie znam wiele...
Drzagodha replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Znalazłam takie ogłoszenie na morusku: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/71253/Przygarne-suczke-bernenczyka/[/url] Może warte zainteresowania? Jakieś suczki też pewnie macie ;) Pytanie, czy to nie jakiś pseudóch tylko... -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Drzagodha']Natomiast Tiba znaleźli Niemcy, jako, że pies zadbany itp. to powiadomili nas, bo być może się komuś zgubił. Od razu zaznaczyli jednak, że jeśli właściciel się nie znajdzie, to oni chcą go adoptować ;)[/QUOTE] No to Niemcy będą niezadowoleni :evil_lol: Znalazłam dzisiaj właścicielkę Tiba - a dokładniej to ona znalazła mnie ;) Psiak ma na prawdę na imię Badi, właścicielka szukała go wszędzie, tylko nie w schronisku :eviltong: Nie wiem, kiedy ludzie się w końcu nauczą. -
Dodałam do pierwszego postu linki do ogłoszeń, które warzywka już mają. Jak ktoś chciałby pomóc z ogłoszeniami, będę wdzięczna :)
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']czy znacie kogos z Legnicy?[/QUOTE] Sprawdziłam w wyszukiwarce. W Legnicy z tych mocno udzielających się na dogo jest ketunia i maga18. -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Drzagodha replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zaznaczę sobie bidoka. Ciotki, jakie krople dostaje psiak?