-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
przecież pisałaś że kreatynina 1,4 mg/dl to jak ma przekroczone 30?
-
no to ktos cie wprowadził w błąd z normami kreatyniny,twój pies ma w normie. nie daj sie naciagnąc na kasę-idz do innego nawet bez psa ale z wynikami,porozmawiaj,bo szkoda psa tak bezcelowo nakłuwac i nawadniać. w przypadku twojego psa trzeba się zając -jak pisałam wyzej-p.pokarmowym bo długo utrzymujacy się problem wymiotów prowadzi do odwodnienia i problemów ze sluzówka żoładka
-
calopet,vitapet oba firmy vetoquinol
-
wpier jak napisała LadyS idz do weta niech omaca noge-u małych ras czesto wystepuja problemy z rzepkami
-
dubel(oszaleje z nowym dogo :pissed: )
-
dziewczyny ci napisałay że 85 mg/dl to nie jest wynik zatrważajacy(myślę że próbuja cie naciagnac na kasę)-przeciez kreatynina jest w normie. to ze nie je nie jest związane z nerkami ,moze warto byłoby poszerzyc badania i ewentualnie skupic się na chorym póki co przewodzie pokarmowym jak robiłaś badanie moczu to jaki cięzar właściwy był?
-
jeśli po zbadaniu moczu wyjdzie stan zapalny to tak
-
patrzyła na strone ambasady ? przypuszczam że do Polski nie będziesz miała problemu -za pewne bedzie potrzebny chip i paszport,za pewne nawet bez szczepień. jeśi nic nie znajdziesz na stronie ambasady zapytaj weta ale takiego co paszporty wystawia.
-
co pół godz.?gdy u mnie był podobny problem zaniosłam mocz do analizy i faktycznie bylo zapalenie pecherza
-
Zlap siki psa i zanies dobadania.tak czesto oddawac mocz moze przy zapaleniu pecherza oco nie trudno-przeciez pes ma brzuch przy ziemi
-
jak uzbierasz kase to zrób morfologie krwi,zrób także badanie moczu jeśłi możesz w innym labie.ph moczu wiekszosc odczytuje na podst.zabarwienia paska-i dla jednych dany kolor oznacza 7 dla innego 6,5.wykonasz w innym labie wykonasz bedziesz miała porównanie nadal nie bardzo rozumiem po co te kroplówki,tak dla zasady?oświeć mnie
-
Sie nadaje.a to,czy twoj pies bedzie ja tolerowal uwidoczni czas.
-
kotka milka nie panikuj bo wynik kreatyniny ma bardzo dobry i zmuszac ja do przyjmoiwania dużej ilości płynów z "powodu niewydolnej nerki"to zgroza. trzeba oddzielic dwierz sprawy a nawet trzy:na pewno pies nie ma niewydolnej nerki co widać w wynikach,może jest problem z niedoleczonym pecherzem skoro infekcja nawraca,trzecia rzecz-sterylizowana?
-
moim zdaniem nie ma co panikować,pieczywa tez nie będziesz jadł o jest wytwarzany ze zboza?jeśli boisz sie podawania psu karmy suchej zawierajaca zboza a zwłaszcza kukurydzę,wybierz te (dziewczyny podały ci przykłady)która zawiera najmnije zbóż.
-
sa buty dla psów,jedna sztuka to wydatek średnio ok 30 zł.oczywiście cena zalezy od rozmiaru łapy
-
kotka milka spójz na jednostki.mocznik 85 mg/dl u twojego psa to nie jest duzo,badałas kreatyninę?na podwyzszony mocznik może wpływać wiele czynników ,nie musi byc on podwyzszony niewydolna nerką
-
po pierwsze zamiast leczyc w ciemno weci powinni osłuchac psa(serce,płuca),jeśli taka bedzie koniecznosc zrobic ekg i/lub rtg ,po drugie-zrobic badanie kału zamiast faszerować psa potrójnymi dawkami leków
-
manchestery to nie taka juz rzadkośc,zajżyj na terierkowo.fora. pl(bez spacji).fox krótkowłosy ma "łyse"opuszki(powiedzmy ;) ),chyba dog193 ma te rase
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
moze odpowiem przetaczajac przykład ze swojego domu-nie ingerowałam,pozwoliłam aby psy same ustaluily między soba hierarchie. uważam że pierwsze imie jest fajne i niezbyt popularne,bo "alex" ma co trzeci pies
-
"na dzis"na pewno nie pozwoliłabym psu wchodzic na łózka,jego miejsce powinno byc na podłodze.póki co.w między czasie może behawiorysta pomoże,bo przeciez dziecko niedługo zacznie raczkować...
-
z malych psów "z wąskimi"pysiami przychodzi mi na myśl krótki foxterier,jrt,manchester terier....co myślisz o takich.choc to teriery to trzymane z twoja jamniczka od szczeniaka nie powinny byc"zadziorne"
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
sory gojka nie zauwazyłam,sznaucer średni perzychodzi mi jeszcze do głowy,ale nie wiem co myslisz na temat pielegnacji ich szaty.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
a"jak tak,to spoko"szczęściarze,z dużych ras-berneńczyk,leonberger(9 cio latka to juz pannica,poradzi sobie ;) )
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
clavia -co do beagle na szczeście nie spotakałam się z dominujacymi czy agresywnymi,znam ich w sumie kilkanaście w tym 2 mieszkaja po sasiedzku.bardzo sympatyczne psy,no ale nadira napisła że spaniel za mały to tym bardziej beagle.może dlamatynczyk? gojka może corgi,te małe owczarki szczekaja (wg mnie)mniej niz szeltie.pewnie i tak to kwestia wychowania.a tak na marginesie-jeśli lubisz spacery po lesie to radziłabym mniejsza rasę(tak do 15 kg),leśniczy krzywym okiem patrzy na dużego psiaka,nawet jeśli idzie przy nodze(z autopsji,mieszkam przy lesie)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
wierz mi nie wszystkie guzy sa złośliwe i hormonozalezne