czy jeżdziłaś do innego weta z tym ptroblemem,bo wydaje mi się,że może być to tzw.cauda equina syndrom częsty u owczarków w ieku leciwym,ile był stosowany ten nivalin(inj.nie bolą)i który(5mg czy 2,5)czasem na efekty trzeba czekać długo,czy był stosowany tylko ten lek?czy cos jeszcze.chondroprotektory są ok.