chodzic na spacery moze normalnie.mógł sobie rozlizac ranę,wielce prawdopodobne dlatego krwawi,nie wiem jak u ciebie na dworze ale u nas jest tegi mróz i lód dodatkowo podrażnia łapy.co mozesz zrobic-kup(a moze masz)rivanol w żelu posmaruj to miejsce zranione tym żelem na to gazik przymocuj to wszystko plastrem ale tak aby zlapac trochę sierści(wtedy sie nie zsuwa taki opatrunek)na to zwykły bandaz.jak jest ciapa na dworze to dodatkowo jakis worek aby rana nie była mokra(ale tylko na wyjście).opatrunek jeśli wytrzyma zmieniaj 1 x dz.powodzenia