-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
co o tym myślicie??? dostałam taką ofertę ze sklepu kopiuję, oczywiście byłaby to karma do naszego schroniska [FONT=Arial]Witam Pani Paulino[/FONT] [FONT=Arial]Bardzo przepraszam, że pisze dopiero teraz ale kompletnie o tym zapomniałem.[/FONT] [FONT=Arial]Co do karm.[/FONT] [FONT=Arial]Posiadam na stanie magazynowym następujące karmy które mogę Pani wysłac w Super Cenach:[/FONT] [FONT=Arial]Bosch Junior Bigger 15kg - 2szt. - cena dla Pani za 2szt - 130zł - cena na allegro za taki worek 129zł/szt. (karma nie uszkodzona)[/FONT] [FONT=Arial]Bosch Adult Fish & Potato 15kg - 1szt - cena dla Pani za 1szt - 70zł - cena na allegro za taki worek to 107zł/szt (karma nie uszkodzona)[/FONT] [FONT=Arial]Happy Dog Medium Baby 10kg - 5szt - cena dla Pani za 5szt - 300zł - cena na allegro za taki worek to 109,99zł/szt (karma nie uszkodzona)[/FONT] [FONT=Arial]Happy Dog Natur Flog 10kg - 2szt - cena dla Pani za 2szt - 110zł - cena na allegro za taki worek to 107zł/szt (karma nie uszkodzona)[/FONT] [FONT=Arial]Araton Adult Lamb&Rice 15kg. - 1szt. - cena dla Pani za 1szt - 50zł - cena na allegro za taki worek to 89zł/szt (karma nie uszkodzona)[/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Araton Adult Maxi 15kg. - 1szt. - cena dla Pani za 1szt - 50zł - cena na allegro za taki worek to 79zł/szt (karma nie uszkodzona)[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Araton Adult Mini-Medium 15kg. - 1szt. - cena dla Pani za 1szt - 50zł - cena na allegro za taki worek to 79zł/szt (karma nie uszkodzona)[/FONT][/FONT] [FONT=Arial]Są to pełnowartościowe karmy, którymi już nie będziemy handlować a zalegaja nam jeszcze pojedyncze sztuki na magazynie[/FONT] [FONT=Arial]Co do uszkodzonych karm to mamy tylko 3 worki i są to:[/FONT] [FONT=Arial]Happy Dog Adult Maxi 15kg, Happy dog Adult Light 12,5kg oraz Josera Optiness 15kg razem za te 3 worki łącznie z przesyłką 180zł akurat w przypadku tych karm jest to w zasadzie cena tylko 1szt.[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]Gdyby zdecydowała się Pani wziąć całość czyli ponad 200kg karmy to wysłał bym to wszystko Pani za darmo i razem za wszystko do zapłaty byłoby 940zł.[/FONT] [FONT=Arial]Dodałbym jeszcze jakieś smakołyki dla piesków jako gratis.[/FONT] [FONT=Arial]Oczywiści jeżeli zdecyduje się Pani tylko na wybrane pozycje, to prosze napisać czym byłaby Pani zainteresowana, to też przygotuję Super Ofertę. [/FONT] [FONT=Arial]Prosze też wziąć pod uwagę, że są to karmy z grupu Super Premium.[/FONT]
-
mam wieści z domku Gacusia! a to,dla przypomnienia:) Witam! Gacek ma się całkiem dobrze a apetyt ma przeogromny :) Pozatym wcale nie chce siedziec w domu większośc czasu spędza na podwórku i mam troche problem zagonić go do domu dlatego dajemy mu wolną ręke i jak nie chce wracac ma swój kąt na dworku gdzie w większości śpi w nocy a mysle ze to jest spowodowane dwoma czynnikami po pierwsze u nas w domu jest ciepło a nasza psina ma sporo grubej sierści i jest mu gorąco co widzimy po oddychaniu po drugie znalazł sobie kumpla i podrywa dziewczyny:)Jest świetnym strużem domu! Wystarczy ze przyjdzie ktoś obcy a Nasz psiak już szczeka! Jak na 7 miesięcznego psa jest tak mądry ze naprawdę niewiem jak to opisać ostatnio poszłam do sklepu Gacek oczywiście jak mnie widzi to zaraz biegnie za mną weszłam do tego sklepu zrobiłam zakupy myślałam ze ucieknie ze swoim kolegą a tu wychodze i donzaję szoku gacek czeka na schodkach bez żadnych pisków i szczekania! Jestem bardzo z niego zadowolona !
-
[B]kolejne Gacusiowe wieść!![/B] Witam! Gacek ma się całkiem dobrze a apetyt ma przeogromny :) Pozatym wcale nie chce siedziec w domu większośc czasu spędza na podwórku i mam troche problem zagonić go do domu dlatego dajemy mu wolną ręke i jak nie chce wracac ma swój kąt na dworku gdzie w większości śpi w nocy a mysle ze to jest spowodowane dwoma czynnikami po pierwsze u nas w domu jest ciepło a nasza psina ma sporo grubej sierści i jest mu gorąco co widzimy po oddychaniu po drugie znalazł sobie kumpla i podrywa dziewczyny:)Jest świetnym strużem domu! Wystarczy ze przyjdzie ktoś obcy a Nasz psiak już szczeka! Jak na 7 miesięcznego psa jest tak mądry ze naprawdę niewiem jak to opisać ostatnio poszłam do sklepu Gacek oczywiście jak mnie widzi to zaraz biegnie za mną weszłam do tego sklepu zrobiłam zakupy myślałam ze ucieknie ze swoim kolegą a tu wychodze i donzaję szoku gacek czeka na schodkach bez żadnych pisków i szczekania! Jestem bardzo z niego zadowolona !
-
Biała Podlaska.Suzi pojechała do Warszawy!Do własnego domku!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
wpadłam do Suzi,bo dawno nie zaglądałam i [B]tak bardzo się cieszę,że jest już szczęśliwa!:)[/B] -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']ona jest tak duża jak dog niemiecki?[/QUOTE] może nie taka duża..ale na żywo jest piękniejsza i taka słodka:):) -
Biała Podlaska,Lusia już we wspaniałym ds:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
witajcie pierwsze cioteczki:multi::multi: -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
na ostatnim zdjęciu jest piękny, jak piesek z obrazka:loveu: Paju powodzenia! -
Rita jest w schronisku od niedawna i miejmy nadzieje,że długo tu nie będzie czekała na dobry dom! Rita bardzo mnie urzekła,jest jeszcze młoda,gdy podchodziłam do jej boksu,ona podeszła do mnie z dystansem,zaczełam ją głaskać,a gdy przestałam ,niepewnie zaczepiła mnie łapką:lol:jest bardzo delikatna i łagodna,tylko bardzo smutna..Rita zasługuje na wspaniały dom,pomóżmy jej! [B]Kontakt: z kierownikiem schroniska 504 177 547 lub wolontariuszką 609 118 027,[email protected] [/B] [IMG]http://i56.tinypic.com/wa4q4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/fa0mki.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2motl6f.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/vsp2ck.jpg[/IMG]
-
Zamknięcie wątku KONKURS na imię psiaka z logo !
kinga_kinga7 replied to zalerek's topic in Już w nowym domu
ja też już mam psiaka banerkowego - [B][COLOR=blue]Tobi Azylek!:multi:FAJOWSKIE JEST [/COLOR][/B] -
kontakt do ogłoszeń możecie podawać też mój:) Jeśli domek znalazł by się w Lublinie,to bardzo chętnie przewiozę,a jeszcze nie wiem kiedy,ale już niedługo nareszcie wybieram się do schroniska! Ja robię ogłoszenia na szerloku i dużo ludzi dzwoni,właśnie stąd dzwoniła Pani w sprawie Gacusia i Myszki,które pojechały do domków..:)
-
Biała Podlaska.Suzi pojechała do Warszawy!Do własnego domku!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
ja też jestem u Susi:) Ale tu się dzieje,a ja ostatnio mam problemy z netem:shake: -
[quote name='jostel5']Dowiedz się, Kochana,wszystkiego...Czy jest szansa,by psiak mieszkał w domu? kopiuję: Jeśli chodzi o umieszczenie psiaka to zależy to od jego potrzeb, zawsze staramy się na zewnątrz umieszczać psy bardziej futrzaste. Psy małe i krótkowłose mieszkają w boksach wewnętrznych. W domu mamy przeważnie ok. 5 psów hotelowych, niektóre są na stałe (tzn. do znalezienia DS) inne są tylko na czas wygojenia się po sterylizacji czy innym zabiegu. Nie mogę zagwarantować, że psiak będzie w domu (chyba, że w trakcie hotelowania wyjdzie taka potrzeba), bo teraz mamy dom zapchany i wciąż są jakieś potrzeby, kilka psów ma zaplanowane zabiegi.
-
[quote name='jostel5']Wróciłam...:) Paju-Cavani podejmuje się założyć taki typowy wątek adopcyjny-ze zdjęciami,ogłoszeniami,ciągłą aktualizacją i ..bez pogawędek ...;) Gawędzić ,cieszyć się i narzekać będziemy sobie tutaj...:) Cieszę się,że Ania chce się podjąć takiej katorżniczej roboty,bo widać ma do takowej odpowiednie predyspozycje.Mnie ich-niestety- brakuje (mam bałagan WSZĘDZIE ),ale wątek będę pilnie śledzić i pomagać z całych sił.:) Kinguś-miejsce u Murki-dobra rzecz,ale w jakich warunkach będzie psiak? Za ile? Jak będzie z ewentualną socjalizacją ? Jeśli mamy wysłać tam jakiegoś psiaka ,to-moim zdaniem-powinien być to pies jak najbardziej adopcyjny.Na szczęście nasze schroniskowe futra nie cierpią w bidulu głodu,nikt się nad nimi nie znęca,więc nie ma potrzeby wyciągania któregoś z nich "na siłę",bo w schronie umrą... Uważam,że do adopcji nadawałaby się Bursztynka,która jest śliczna,ale trzeba nad nią popracować,by "oswoić "jej lęki.Chciałabym też,by dom znalazł Jeżyk ,którego w zasadzie trzeba tylko wykąpać i nauczyć życia w domu, świetna jest młodziutka pręguska,Mosirka... no to ja już nie wiem..ceny w hoteliku: Jeśli będzie karma to: mały piesek 8,50 zł, średni 10 zł, duży 12 zł / doba. zapytam jeszcze jak z zoscjalizacją