Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. to zapraszam na wątek Podhalana http://www.dogomania.pl/threads/202942-Bia%C5%82a-Podlaska-Podhalan-po-wypadku-b%C5%82aga-o-lito%C5%9B%C4%87!!!?p=16376643#post16376643
  2. [B]Alvaro trafił do schroniska 26 stycznia[/B]. [B]Pracownicy schroniska wezwani zostali do rannego psa leżącego na poboczu miejskiej obwodnicy. Okazał się, że to duży, biały pies w typie polskiego owczarka podhalańskiego. Stwierdzono złamanie przedniej kończyny. Psiak ma nogę w gipsie. Jest duży, bardzo piękny i bardzo łagodny. Przytula się i liże po rękach,łapa jest w fatalnym stanie,koszt operacji wynosi 1.400,-zł. Prosimy chociaż o niewielkie wsparcie finansowe w celu pokrycia kosztu zabiegu.Nie bądź obojętny! wesprzyj chociaż złotówką tego ślicznego psiaka i uratuj go! ON TYLKO MOŻE NA NAS LICZYĆ:placz::placz: [/B][I]Kontakt: kierownik schroniska p.Marek 504 177 547[/I][B] [IMG]http://i51.tinypic.com/qpnmmc.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/hx0v88.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/118zua1.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/14d2iap.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/a9y5xi.jpg[/IMG] [/B]
  3. [quote name='jostel5']Kinguś,zaraz będą zdjęcia od Muzzego,który fotografował też Białasa. [/QUOTE] super!to czekam:)
  4. Jostel! koniecznie coś trzeba robić i żebrać! wątek założę,tylko jaki tekst?? i mało jest zdjęć (tylko 2..)
  5. jestem po rozmowie z p. Ewą, podhalan jest dopiero w drodze do schroniska po operacji, która trwała od godz. 12.00. Koszt jest przerażający ok. 1.400,- zł. Sytuacja bardziej się komplikuje, bo w schronisku brakuje opału i funduszy na gaz. Trzeba coś pomyśleć jak zdobyć finanse, może bazarki, cegiełki... brakuje mi pomysłu, czekam na propozycje, mam ciuchy ale nie umiem zrobić bazarku, potrzebuję pomocy, proszę pomyślcie !!!! czekam
  6. cudowny,kochany Jokuś...:loveu::loveu:
  7. [B]Jak się Wam podobam?:) [/B] [IMG]http://i56.tinypic.com/2niywra.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/8whcat.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2moxbio.jpg[/IMG]
  8. dzisiaj podesłałam link Sary Pani z Katowic,która była zainteresowana naszą,schroniskową Niunią:) Trzymamy kciuki!!
  9. [quote name='cavani']No to ja pierwsza spieszę z gratulacjami podjęcia jedynej słusznej decyzji przez panią Kasię :multi: Miałam nadzieję, że tak się stanie! A czy jest szansa na to, żeby pani Kasia zaczęła udzielać się na tym wątku i zamieszczać jakieś zdjęcia Rity? Myślę, że wiele osób by się cieszyło.[/QUOTE] Myślę,że jak najbardziej! zaproszę p.Kasię:)
  10. zadzwoniła do mnie p.prezes,bo jest już decyzja o Ricie!-zaraz napiszę na jej wątku,i jutro o 12:00 Podhalan ma drugą skomplikowaną operację nóżki http://bialapodlaska.schronisko.net/aktualnosci-3905.html
  11. [quote name='cavani']Szczerze mówiąc, ja też. Kinga, a jeśli Rita - Niunia zostałaby jednak w Białej Podl, to może podesłałabyś im naszą schroniskową Korę (jest w kojcu z Bursztynem). Cudne, kochane stworzenie, które już kilka lat czeka na swoją szansę.[/QUOTE] [B]Państwo od Niuni zdecydowali,że nie oddadzą jej tak daleko! Zostaje u p.Kasi:) [/B]zadzwoniłam do p.z Katowic i będzie śledzić naszą stronkę,jeśli coś,to będzie do mnie dzwonić
  12. [quote name='Paja']Czy taki moze byc? Pilnie szukamy osób, które są w stanie przyjąć do siebie na określony czas (zazwyczaj od tygodnia do max. kilkunastu tygodni) zwierzaki pochodzące ze schronisk. W tym czasie intensywnie szukamy stałych domów dla naszych podopiecznych. Przed przekazaniem psa pod opiekę tymczasową, zwierzę jest badane przez weterynarza, odrobaczone, etc. Staramy się również zapewnić karmę dla zwierząt znajdujących się w domach tymczasowych. Z opiekunami podpisywane są tymczasowe umowy adopcyjne. Znaczenie domu tymczasowego jest ogromne - dzięki niemu zwierzę unika schroniska i kolejnych krzywd, których zazwyczaj sporo doświadczył w dotychczasowym życiu. Kontakt: Wrocław:Paulina tel.781 501 389 mail [email protected] Biała Podlaska:Jola:tel.505 572 846;e-mail [email protected] Kogoś jeszcze dopisać do kontaktu jeśli tak proszę o imię ,mail,telefon i miejscowość... można jeszcze mnie:) U nas w lecznicy i sklepach zoologicznych są poprzyczepiane plakaty schroniska,i trochę ludzi dzwoni!:) Radzyń Podlaski:Paulina tel 609 118 027 [email protected]
  13. [quote name='tanitka']ale ja mam do adopcji bardzo podobną suczkę, jakby co to mogę tej Pani podesłać fotki, jakby Rita jednak została :)[/QUOTE] ok! zobaczymy jaka będzie decyzja
  14. drogie Panie (JOSTEL i CAVANI) JESTEŚCIE WSPANIAŁE - zgrany duet!!!!:multi::loveu: ale fajowskie wieści, zresztą cała ekipa działająca na tym wątku jest super, aż miło z Wami tu przebywać:klacz::bye:
  15. dziewczynki! otóż sytuacja się gmatwa, Pani ze Śląska ( Katowice) jest zainteresowana, cały czas dzwoni, ale Ritka zauroczyła ludzi u których teraz jest, nawet dostała nowe imię [B]NIUNIA, teraz Oni się wahają [/B]czy chcą ją oddać ! czekamy na decyzję:loveu: Dzielnie zniosła zabieg i teraz śpi.:p Cholewa ile jeszcze można czekać! nerwy mi puszczają, ale fajnie, że domki się o nią biją:multi:
  16. dostałam wpłatę od wasabi 63,14 zł dziękujemy:)
  17. cieszyć będziemy się jutro, jak się sytuacja wyklaruje z Ritą, bo w [B]duecie jest weselej , [/B]oby więcej takich udanych adopcji (Kejsi i Rita)
  18. [quote name='Agucha']Czyli jednak nie zostaje na stałe. Szkoda :( Gdzie ten domek na Śląsku jest?[/QUOTE] jutro zainteresowana Pani ma się kontaktować z osobą u której jest Rita, więcej szczegółów podam jutro jak osobiście się dowiem, ale gdyby adopcja poszła trzeba organizować transport.pozdrawiam
  19. Muzzy! wielkie dzięki, jesteś wspaniałym człowiekiem i oczywiście fotografem też :ghost_2::buzi: [B]dziewczynki! wiadomość z ostatniej chwili,[/B] ale bardzo miłe!!!!! jutro Rita ma sterylkę i chyba... domek, dzisiaj miałam telefon w spr. adopcji na Śląsku, proszę o kciuki, oby kolejny psiaczek był szczęściarzem
  20. dziewczynki! wiadomość z ostatniej chwili, ale bardzo miłe!!!!! jutro Rita ma sterylkę i chyba... domek, dzisiaj miałam telefon w spr. adopcji na Śląsku, proszę o kciuki
  21. [quote name='cavani']Jostel jak możesz się tak brzydko przezywać na moją ukochaną Kejsi :angryy: Może i strachulec, ale za to bardzo elegancko zrobiony na chińskiego grzywacza ;) Niestety kołtuny były tak potężne, że rozczesanie tego zajęłoby kilka godzin. W dodatku były przy samej skórze. Dlatego została potraktowana maszynką i teraz ma na tułowiu meszek długości 2 milimetrów o delikatności atłasu. No i pachnie owocami egzotycznymi :lol: W końcu jedzie w wielki świat, to musi wyglądać i pachnieć! Popatrzcie jaka przemiana A to mi zrobili wieczorem [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1706/angiro212.jpg[/IMG] Tylko oczy wciąż te same - takie spokojne i kochane [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3653/angiro213.jpg[/IMG] Elmirko - dziękuję Wam za opiekę nad moim skarbem :calus:[/QUOTE] jaki słodziak:loveu::loveu:
  22. kopiuję wieści z domku:) Tylko tych fotek nie ma.. Witam!Przesyłam kilka fotek Milki, suczki która została adoptowana na początku lutego. Na początek muszę stwierdzić, że niezła z niej rozrabiaka. Bardzo lubi gryźć wszystkie przedmioty jakie znajdują się w jej zasięgu, zaczynając od korka do wanny, poprzez papiery, pluszaki, różne pojemniki, a kończąc na koszyczku ze szpargałami ze stołu ;) Również dotychczas żyjące w błogim spokoju koty nie mają z nią lekko. Ale Milka jest tak przesympatycznym psiakiem, że nie sposób się na nią gniewać. Uwielbia zabawy w ogrodzie i długie spacery po okolicznych polach, na których co i rusz wypłoszy jakiegoś zająca albo bażanta. Jest radosna, apetyt jej dopisuje i co ważne z oddaniem strzeże domostwa swoich nowych opiekunów. Dziękuję za tak wspaniałego zwierzaka i pozdrawiam. Michał
  23. [quote name='muzzy']To do listy psiaków do obfocenia dodajmy jeszcze Obiego, jeśli to możliwe.[/QUOTE] o tak muzzy!:) Obisia..
  24. [quote name='blacky764']Mam nadzieję, że może może być taki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173527-schronisko-Bia%C5%82a-Podlaska-w%C4%85tek-informacyjno-pogaduszkowy-%29-zapraszamy%21"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2734/skarbonkaswinka1400.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] pięknu bannerek!:)
×
×
  • Create New...