-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']Jolu jutro zajmę sie ogłoszeniami wyróznionymi,a pózniej sie jakoś rozliczymy min. gumatree, allegro, szerlok to napewno i może coś jeszcze. [URL=http://img863.imageshack.us/i/cos1336.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/9599/cos1336.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/cos1340.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3999/cos1340.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/cos1350.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/930/cos1350.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/cos1364.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4672/cos1364.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img69.imageshack.us/i/cos1366.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8476/cos1366.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Jaki słodziak!!!! Paju, chyba podmieniłaś chłopaka, jesteś jak lekarstwo !!! Duma mnie rozpiera, że znam Ciebie chociaż wirtualnie.Całusy dla Ciebie a dla Bezia wielkie mizianki. pozdrawiam -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogła być w boksie,ale się wspina;) Podrzucam Szarutkę,może ktoś jej zrobi allegro? -
[quote name='Marlena:)']Jeszcze nie wchodzi, bo mu troszkę wysoko, ale nauczy się - spokojna głowa :) Dzisiaj został ochrzczony imieniem Volvo (Volver) :evil_lol: Ale z imionami bywa różnie, z czasem charakter może sie bardziej dać we znaki i imię może samo się wybrać :eviltong:[/QUOTE] a jak ogólnie się zachowuje, jakie są Twoje odczucia,jak z apetytem,bo,że jest bałaganiarz to widać:evil_lol:
-
[QUOTE]Z tego co mi wiadomo zebrano na dzień dzisiejszy około 500zł, ale nie wiem ile z tego wykorzystano na zakup karmy i artykułów dla malucha.[/QUOTE] wszystkie pieniążki uzbierane na wątku są! wyprawkę Pysio dostał gratis;) czyli na sam zabieg jeszcze brakuje 300,-zł +rehabilitacja,myślę,że dzięki hojności drogich cioteczek i wujków nazbieramy brakującą kwotę
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']Bezio broni swojego nowego posłanka i nie daje nikomu do niego podejsc jak musi wysc to stara sie je za soba zaciagnac co by mu sie ktoś w nim nie połozył. Jest taki kochany i taki malutki i bezbronny teraz ,ze jak tak na niego patrze to mi sie ryczec chce...[/QUOTE] PAJU!!!! , ale to mogą być łzy z radości, :loveu:JESTEŚ WIELKA, CZAPKA Z GŁOWY za to co zrobiłaś z tego chłopaka:iloveyou::angel::angel::angel: -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
kinga_kinga7 replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co tak puściutko u Luckiego.. -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mam Szarutki zdjęcia,ale chyba nikt nie jest ciekawy..;) -
[quote name='Andzike']Widziałam się z Lu i Markiem :) Lu cudna, chociaż w porównaniu z Sarą trochę niepewna... Miałam zaszczyt asystowania przy sikaniu ;) Marudzi przy jedzeniu - jedyne co jej pasuje to gotowany kurczak ;) księżniczka, myślałby kto :D Uswiadomiłam Marka, jak bardzo nas wystraszył brakiem kontaktu :( Ma już sprawny telefon, uprzedziłam go, że może dzwonić Pani zainteresowana Lu. Mam zdjęcia Luleczki - wrzucę wieczorem, bo w pracy nie mam dostępu do image.[/QUOTE] czyli wszystko jest ok!! czekamy na zdjęcia Lu:)
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Lusia dostała [B]50 zł od animalon:multi:[/B]dziękujemy bardzo! -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Lusia dziękuje za odwiedziny!! -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Paju! Bezik jest fajowski i widzę, że z Ciebie dodatkowo niezły fryzjer.SUPER:loveu::razz: -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
ja też chcę zobaczyć odmienionego chłopaka!!!!! Paju! dawaj te zdjęcia:buzi: -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='animalon']:painting:Lusiu będziesz biegać jak ta lala .... [B][U]kaska poszła[/U][/B] ..... będę zaglądać .... walczymy o dziewczynkę :happy1:[/QUOTE] wielkie dzięki! każde wsparcie się przyda, Lusia bardzo prosi o odwiedzanie jej chociaż na wątku:happy1: -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='animalon']... Lusieńkę chcę wesprzeć ... jak zwykle konta szukam ..... pliiiisss:lol:[/QUOTE] już przesyłam na pw -bardzo,bardzo dziękujemy:) -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
z bazarku koniczynkowego Alvaro zebrał 180,-zł :):)