Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. jesteśmy umówione z dr Balickim na godz. 17.30, także wrócimy późnym wieczorem, od razu napiszę myślę, że będą to dobre wieści...
  2. [quote name='danka1234']czekamy zatem na wiesci,napiszcie jesli bedzie potzrebne wsparcie na diagnoze lub leczenie. Jeśli bedzie potzreba bedzie mozliwe wsparcie z Jamniczej Skarpety.[/QUOTE] ok! dzięki;)
  3. rzeczywiście wyładniała i to bardzo! Szkoda,że musiała znowu tu wrócić..:(
  4. pierwsza jestem u Łatka i podnoszę:)
  5. Blu jest wspaniałą sunią, miała szczęście:loveu::loveu:
  6. [B]jutro jedziemy z Lusią na konsultacje![/B] trzymajcie kciuki:)
  7. [quote name='eski']cudny okrusio ! poproszę nr konta. prześlę choć mały grosik[/QUOTE] dzięki eski:loveu:już wysyłam
  8. [quote name='jostel5']:( :( Negra wraca jutro z adopcji....:(:([/QUOTE] dlaczego..???
  9. dla cioteczki Wasabi, nie zawsze Luśka podaje dwie łapki:loveu: [IMG]http://i54.tinypic.com/2pyox0i.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2hyjtbd.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/4kis1i.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Agnieszka_K']jaki on jest cudny i rozkoszny! [IMG]http://www.smileycodes.info/emo/cutiepuppy/5.gif[/IMG] strasznie mi go szkoda - niewiele mogę pomóc - prześlę 20 zł, poproszę nr konta[/QUOTE] wysłałam na pw! Bardzo dziękujemy:multi:
  11. jaki śliczniutki Toficzek:loveu::loveu:
  12. [B]pysio zaprasza na bazarek[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204924-%C5%BCebym-m%C3%B3g%C5%82-biega%C4%87-kup-co%C5%9B!-Pysio-z-wrodzon%C4%85-wad%C4%85-%C5%82apki-do-11.04.br-Zapraszamy[/url]!!
  13. [quote name='Marlena:)'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=ES3SNrOMLEY[/URL] tu terror :P[/QUOTE] Biedny maluszek z tą łapinką, ale jest radosny faktycznie nieźle się zadomowił:loveu::multi: więcej takich filmików proszę.
  14. [quote name='Marlena:)']Nika (sunia sąsiadki nie tolerująca psów w swoim domu) adoptowała małego terrorystę :loveu: :evil_lol: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/198503_205494712811159_100000518950685_702190_5393913_n.jpg[/IMG][/QUOTE] czyli on nie jest takim terrorystą,skoro tak wybredna sunia wybrała właśnie jego:evil_lol: Fajnie,że może się wybrykać!!
  15. ja również witam wszystkich na wątku Alvara i zapraszam na bazarek kolegi schroniskowego Pysia [url]http://www.dogomania.pl/threads/204924-%C5%BCebym-m%C3%B3g%C5%82-biega%C4%87-kup-co%C5%9B!-Pysio-z-wrodzon%C4%85-wad%C4%85-%C5%82apki-do-11.04.br-Zapraszamy!!?p=16578462#post16578462[/url]
  16. Zapraszam wszystkie cioteczki na bazarek na Pysia [url]http://www.dogomania.pl/threads/204924-%C5%BCebym-m%C3%B3g%C5%82-biega%C4%87-kup-co%C5%9B!-Pysio-z-wrodzon%C4%85-wad%C4%85-%C5%82apki-do-11.04.br-Zapraszamy!!?p=16578462#post16578462[/url]
  17. [B][COLOR=red]Pysio zaprasza na bazarek!![/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204924-%C5%BCebym-m%C3%B3g%C5%82-biega%C4%87-kup-co%C5%9B!-Pysio-z-wrodzon%C4%85-wad%C4%85-%C5%82apki-do-11.04.br-Zapraszamy!!?p=16578462#post16578462[/url]
  18. [quote name='Marlena:)']Postaram się dzisiaj nagrać jego dokonania :) Pośmiejecie się razem z nami :P[/QUOTE] oo,bardzo prosimy:modla:
  19. do mnie wczoraj napisał Pan w sprawie adopcji psiaka,[B]poleciłam mu wszystkie psiaki ze strony schroniska i..żaden mu nie pasuje -wszystkie małe,on chce dużego,z ponad 300 psów nie ma odpowiedniego dla niego![/B] Niedługo w ogóle nie dostanie:angryy::angryy:
  20. [quote name='Marlena:)']Heheh, no długi to on nie był, bo chłodno było - za to dzisiaj jak pięknie! Młody od rana usilnie wyraża swoje opinie na każdy z możliwych tematów. Psy dostały miski (dostają raz dziennie) on natomiast oburzony usiadł naprzeciwko mnie, patrzył mi głęboko w oczy aż zaczął szczekać. Wyrażał swoje okropne oburzenie za niesprawiedliwość świata (pewnie o polityce zdanie też wyraził). Właśnie oburza się, że nie może wejść na łóżko - a ma pecha, bo pomóc mu nie mogę, gdyż ponieważ tylko w tym miejscu moje psy mogą się przed nim schować :evil_lol: Tak rozgadanego szczeniaka jeszcze nie widziałam. Poza szczekaniem często mruczy wyrażając swoje oburzenie :lol: Ogólnie jest rozbrykany, łapka okropnie mu przeszkadza, przewraca się, ale daje radę - jest bardzo dzielny! Jak każdy szczeniak uwielbia psoty, wczoraj wszedł do łóżka od Kingusi i spał w nim całą noc. Młody (potocznie zwany przez nas Ahmed terrorysta :diabloti: ) nie lubi sobie ułatwiać, więc do legowiska zwykle wchodzi przez najwyższą ze stron :roll:[/QUOTE] czylii noc minęła spokojnie;)?
  21. [QUOTE]Właśnie idziemy na wieczorny spacer, odezwę się jak wrócę ;)[/QUOTE]jakiś długi ten spacer..:cool3:
  22. [quote name='Sarunia-Niunia']Uściski dla Lusieńki :):):)[/QUOTE] dziękujemy i witamy u Lusi:)
×
×
  • Create New...