Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='yuki']Kinga dawaj no numer konta na Pysia, coś tam jeszcze wykrzesam, jutro wpłacę ;)[/QUOTE] yuki dziękuje bardzo:)
  2. [quote name='Energy']A co z wizytą u okulisty, wiadomo coś?[/QUOTE] rozmawiałam z opiekunką Lusi i ma się umówić i wybrać..nie znam terminu:roll:
  3. śliczna Lusia w górę:loveu::loveu:
  4. [quote name='lideczka']to super tylko teraz szyko domek staly dla niej by sie przydal[/QUOTE] tak Lideczko!
  5. [quote name='majqa']Kingo, dotarła przesyłka ode mnie? Nadaną tego samego dnia ma już Jasza, stąd moje dopytywanie.[/QUOTE] tak majqa! dziękuje:)
  6. ale cudne zdjęcia,zwłaszcza te dwa przed ostatnie:):)
  7. [quote name='Renata N']Proszę o nr konta, dorzucę na operację malucha.[/QUOTE] dziękujemy:) już podaję
  8. [quote name='Javena']Dorzucę dla tej sierotki ,choć pare groszy.Prosze nr konta.[/QUOTE] dzięki Javena:loveu:
  9. rozmawiałam z Panią tymczasową Lusi,Lusia już się chyba na dobre zadomowiła..szaleje i biega z psami:)
  10. [quote name='Soema']Jakie cudoooo.... Cholera no :( ale Cię palnę kinga_kinga za pw..[/QUOTE] a ja tak sobie myślę,za co chcesz mnie palnąć..:oops:
  11. Fifi dostał następujące wpłaty od: 25.02. -40,-zł Jostel 20,-zł Kamila P. 10,-zł Dorota Ł. dziękujemy:loveu:
  12. [quote name='arabiansaneta']Tak, ja tyle przesłałam, widocznie zapomniałam podpisać. Chyba że ktoś jeszcze...[/QUOTE] już poprawiłam:)
  13. [quote name='RUTA93']A ja poproszę o dane do przelewu. Trzeba jakoś te pieniądze, a może nawet większe - uzbierać.[/QUOTE] już podaję:)
  14. [B][/B][B][COLOR=red]rozliczenie Pysia jest na pierwszej stronie w poście 7[/COLOR][/B]
  15. [quote name='jostel5']Jak dobrze,że nie opuszczacie Alvara....Dziękuję!:) W czwartek będą nowe,ważne wiadomości-na pewno zdam relację.Na razie Niunio też czeka...[/QUOTE] to czekamy!:)
  16. [QUOTE]narazie nie mówie nic na 100% jak decyzja będzie podjęta to Paulina ją ogłosi:)[/QUOTE]bardzo chętnie napiszę i czekam z niecierpliwością na tą decyzję:loveu: [SIZE=1]że zostanie!![/SIZE]
  17. [quote name='arabiansaneta']Poleciało, niech ma słodkie maleństwo :lol:[/QUOTE] dziękujemy:loveu:
  18. [quote name='arabiansaneta']Też się dołożę, jak dokładnie będę wiedzieć, na jakie konto i tytuł przelewu[/QUOTE] wyślę na pw:)
  19. no to jak wszyscy się zrzucają na Pysia,to i mnie nie mogłoby zabraknąć:loveu: też deklaruję grosik!
×
×
  • Create New...