-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
jesteśmy umówione z dr Balickim na godz. 17.30, także wrócimy późnym wieczorem, od razu napiszę myślę, że będą to dobre wieści... -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']czekamy zatem na wiesci,napiszcie jesli bedzie potzrebne wsparcie na diagnoze lub leczenie. Jeśli bedzie potzreba bedzie mozliwe wsparcie z Jamniczej Skarpety.[/QUOTE] ok! dzięki;) -
Cudny Łatek z Białej Podlaskiej odnalazł swoje miejsce na ziemi
kinga_kinga7 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
pierwsza jestem u Łatka i podnoszę:) -
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
kinga_kinga7 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Blu jest wspaniałą sunią, miała szczęście:loveu::loveu: -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[B]jutro jedziemy z Lusią na konsultacje![/B] trzymajcie kciuki:) -
jaki śliczniutki Toficzek:loveu::loveu:
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[B]pysio zaprasza na bazarek[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204924-%C5%BCebym-m%C3%B3g%C5%82-biega%C4%87-kup-co%C5%9B!-Pysio-z-wrodzon%C4%85-wad%C4%85-%C5%82apki-do-11.04.br-Zapraszamy[/url]!! -
[quote name='Marlena:)']Nika (sunia sąsiadki nie tolerująca psów w swoim domu) adoptowała małego terrorystę :loveu: :evil_lol: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/198503_205494712811159_100000518950685_702190_5393913_n.jpg[/IMG][/QUOTE] czyli on nie jest takim terrorystą,skoro tak wybredna sunia wybrała właśnie jego:evil_lol: Fajnie,że może się wybrykać!!
-
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ja również witam wszystkich na wątku Alvara i zapraszam na bazarek kolegi schroniskowego Pysia [url]http://www.dogomania.pl/threads/204924-%C5%BCebym-m%C3%B3g%C5%82-biega%C4%87-kup-co%C5%9B!-Pysio-z-wrodzon%C4%85-wad%C4%85-%C5%82apki-do-11.04.br-Zapraszamy!!?p=16578462#post16578462[/url] -
[quote name='Marlena:)']Heheh, no długi to on nie był, bo chłodno było - za to dzisiaj jak pięknie! Młody od rana usilnie wyraża swoje opinie na każdy z możliwych tematów. Psy dostały miski (dostają raz dziennie) on natomiast oburzony usiadł naprzeciwko mnie, patrzył mi głęboko w oczy aż zaczął szczekać. Wyrażał swoje okropne oburzenie za niesprawiedliwość świata (pewnie o polityce zdanie też wyraził). Właśnie oburza się, że nie może wejść na łóżko - a ma pecha, bo pomóc mu nie mogę, gdyż ponieważ tylko w tym miejscu moje psy mogą się przed nim schować :evil_lol: Tak rozgadanego szczeniaka jeszcze nie widziałam. Poza szczekaniem często mruczy wyrażając swoje oburzenie :lol: Ogólnie jest rozbrykany, łapka okropnie mu przeszkadza, przewraca się, ale daje radę - jest bardzo dzielny! Jak każdy szczeniak uwielbia psoty, wczoraj wszedł do łóżka od Kingusi i spał w nim całą noc. Młody (potocznie zwany przez nas Ahmed terrorysta :diabloti: ) nie lubi sobie ułatwiać, więc do legowiska zwykle wchodzi przez najwyższą ze stron :roll:[/QUOTE] czylii noc minęła spokojnie;)?
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Uściski dla Lusieńki :):):)[/QUOTE] dziękujemy i witamy u Lusi:)