-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='cavani']Nie wiem, gdzie go wypatrzyli - czy na stronie schroniska, czy w ogłoszeniach. Jak wypatrzyli, to ktoś z rodziny specjalnie przyjechał do bialskiego schroniska, żeby poznać go osobiście i porozmawiać na jego temat. Adopcja Bursztyna jest - według kierownika - bardzo świadoma i przemyślana.[/QUOTE] do mnie dzwonił ktoś w jego sprawie..może to ten sam domek:)
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Paju! pomalutku, trochę zwolnij tempo, pomyśl, że idą święta.A tak poważnie - droga Paju życzę Ci i Twoim pupilom zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych , obyś zawsze miała z górki, zdrowia dużo.....!!! wszystkim odwiedzającym ten wątek życzę również zdrowych i wesołych świąt:drinka::loveu: -
BP Szarutka .... odeszła za TM[**]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szarutka nie toleruje kotów -zamordowała już drugiego:( -
latami głodzony i bity Rudy – został odebrany właścicielom i MA DOM!
kinga_kinga7 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='nukujek']Dziś dzień pełen wrażeń, Rudzik pojechał do nowego domku:))))):multi::multi::multi: Wcześniej byliśmy jescze u weterynarza na szczeieniu p-ko wściekliźnie i wzięliśmy tabletki do powtórzenia odrobaczenia. Zważyłam Rudzika i ważył jakieś 31 kg (tak mniej więcej, bo kręcił się na wadze). Czyli wychodzi na to, że przytył 3 kg! Teraz trzymamy kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło w relacjach z Rikim. W chwili obecnej na koncie Rudzika jest 434 zł i 50 gr. :)))) Te pieniądze są na: nową budę, weterynarza (kastrację, szczepienia, zobaczymy jeszcze co tam z jego oczkami, mam też wrażenie, że Rudzik lekko niedosłyszy - też to zbadamy). Na bank uda mi się jeszcze zebrać coś od znajomych. Dostał ode mnie na nową drogę dużą miskę i nową smycz:) Od anett96 ma na początek 10 kg karmy Royala:multi: Jak tylko zrobię fotki w nowym domku, to wrzucę ję tu, żebyście mogli obejrzeć:) Ukazał się artykuł o Rudym, ale nie ma go jeszcze w necie. Jak się pojawi, to podeślę linka.[/QUOTE] wspaniałe wieści:bigcool::bigcool::bigcool: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
ale piękny i radosny jest nasz MAILUŚ