-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
dostałam dzisiaj tel od p.kierownika z prośbą o założenie wątku i wsparcie dla suni,która ma domek,ale Państwo potrzebują pomocy finansowej..:) Mają 4 dzieci i tylko jedno z rodziców pracuje,ale bardzo ją kochają i nie chcą jej oddać:) ma złamaną miednicę -potrącił ją autobus,leczenie też bardzo kosztowne i kierownik powiedział,że będą ją leczyć na koszt schroniska,ale u nas kiepsko z tym,dlatego jeśli ktoś chciałby wesprzeć,to prosimy nawet o niewielkie wpłaty na konto schroniska wieczorem wstawię zdjęcie,bo czekam..
-
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
z ogłoszeniami Alvara na razie się wstrzymujemy..Jostel napiszę więcej,nie ma teraz dostępu -
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ale śliczne fotki:loveu::loveu: dziękujemy za relację z nowego domku -cudna dziewczynka:multi: -
[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, czy jest zebrana jakaś kwota na Pysia? Parę stron wczesniej pisała Energy o bardzo dobrym chirurgu ortopedzie z Lublina, z klinik UP - tam jest od kilku miesięcy sunia z Zamościa, mieszka w klinice do końca rehabilitacji - może warto zebrać się, porobić allegra cegiełkowe, pogadać z doktorem i jakoś tak to załatwić, żeby Pysio przeszedł operację w Lublinie i do zakończenia leczenia mieszkał w klinice, a w między czasie szukać mu domu stałego? Doktor bardzo idzie na rękę, jeśli chodzi o cenę zabiegów i opieki dla psów bezdomnych, może warto?[/QUOTE] rozliczenie Pysia jest na pierwszej stronie w poście 7
-
[quote name='Agnieszka_K']Pysio na "okładce" szczeniakowego allegro;) mam nadzieję, że mu się poszczęści! [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1634476315#gallery[/URL][/QUOTE] dzięki,jest śliczne:) może ktoś zadzwoni i pokocha naszego Pysia:) podaj może jeszcze tel do mnie(na pierwszej stronie),bo do Marleny czasami nie można się dodzwonić;)
-
[quote name='Syla'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Super to ujęłaś.Tak właśnie jest.Oprócz umaszczenia Wasz śleputek ma wiele wspólnego z moim.Niebywałe podobieństwo.Zresztą same spójrzcie....to jedno uszko klapnięte…sama rozkosz i też parówa.[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images47.fotosik.pl/769/e3218ae1779e85a5med.jpg[/IMG][/QUOTE] rzeczywiście jest podobny:):)
-
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sofa Sary rzeczywiście wypasiona!!!! Cudnie na niej wygląda,poszczęściło się psinie:loveu::loveu::loveu: -
[QUOTE]A swoją drogą jestem ciekawa,czy jest gdzieś dom,który przyjąłby tak chorego psa na zawsze i nie porzucił,gdy stan suni będzie wymagał wzmożonego wysiłku,by jej pomóc...Chyba niewielu jest takich ludzi jak Ty....![/QUOTE] no ciekawe? nasz Pysio,który czeka na operację łapki wada jest wrodzona,miło zapewnienia opiekunki,że pomożemy w sfinansowaniu zabiegu zdecydowała,że nie może zatrzymać go..szukamy Pysiowi już drugiego domku:(