-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='obraczus87']Ja nie napisałam, że jest źle traktowany, jednak dziękuję za wyjaśnienie sytuacji Azorka :) Ja po prostu nie lubię jak pies jest na łańcuchu. To jest moje prywatne zdanie. I nie wszyscy musza się z nim zgadzać :) ja też nie lubię jak psiak jest na łańcuchu,ale na pewno ma lepiej niż taki schroniskowy,przynajmniej ma stały kontakt z człowiekiem i nawet jak pobiega od czasu do czasu-to jest szczęśliwy! u nas niektóre psiaki są dzikie-tak jak moja Lusia,bała się człowieka,właśnie przez coś takiego,że "ja psa na łańcuch nie oddam" ja uważam,że każdy dom,nawet taki,powinien dostać szansę,bo nie zawsze jest zły..
-
na konto stowarzyszenia wpłynęła kolejna wpłata na Morganka:) Z rachunku: 17....................................... IRENA JANKOWSKA Na rachunek: 79..................................... Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AZYL w Białej Podlaskiej Szczegóły operacji: Kwota: 20,00 PLN Tytuł: dla PYSIA Data nadania: 2011-08-22 Data waluty: 2011-08-22 Data księgowania: 2011-08-22 Nr ref.: A0012000263 Rodzaj: przelew wejściowy
-
Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)
kinga_kinga7 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
ja zaglądam do Fugi,ale czasami nic nie pisze..śliczne i takie kochane psiasko -musi znaleźć super domek:loveu::loveu: -
[B]Potwierdzenie wykonania operacji[/B] -przelewy na konto lecznicy Pysia Z rachunku: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT AZYL BIAŁA PODLASKA ul.OLSZOWA 4 21-500 BIAŁA PODLASKA Na rachunek: 77 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BRE WBE/Łódź USŁUGI WETERYNARYJNE EWA TRĘBACZ UL. GOŚCINIEC 166 LOK. 1 05-077 WARSZAWA Szczegóły operacji: Kwota: 261,00 PLN Tytuł: FV 41/2011, 47/2011, 46/2011 Data nadania: 2011-07-19 Data waluty: 2011-07-18 Data księgowania: 2011-07-19 Nr ref.: A0099000256 Rodzaj: przelew wyjściowy Z rachunku: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT AZYL BIAŁA PODLASKA ul.OLSZOWA 4 21-500 BIAŁA PODLASKA Na rachunek: 77 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BRE WBE/Łódź USŁUGI WETERYNARYJNE EWA TRĘBACZ UL. GOŚCINIEC 166 LOK. 1 05-077 WARSZAWA Szczegóły operacji: Kwota: 1 200,00 PLN Tytuł: FV 45/2011 z 07.07.2011 Data nadania: 2011-07-22 Data waluty: 2011-07-22 Data księgowania: 2011-07-22 Nr ref.: A0099000421 Rodzaj: przelew wyjściowy Z rachunku: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT AZYL BIAŁA PODLASKA ul.OLSZOWA 4 21-500 BIAŁA PODLASKA Na rachunek: 77 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BRE WBE/Łódź USŁUGI WETERYNARYJNE EWA TRĘBACZ UL. GOŚCINIEC 166 LOK. 1 05-077 WARSZAWA Szczegóły operacji: Kwota: 90,00 PLN Tytuł: FV 16/2011 Z 28.03.2011 Data nadania: 2011-04-06 Data waluty: 2011-04-06 Data księgowania: 2011-04-06 Nr ref.: A0099000762 Rodzaj: przelew wyjściowy [B]przelewy od osób,które wpłacały pieniążki na Pysia na konto stowarzyszenia [/B]Z rachunku: 91 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ANETA EWA KIELAK Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT AZYL Szczegóły operacji: Kwota: 30,00 PLN Tytuł: NA OPERACJĘ PYSIA Data nadania: 2011-03-16 Data waluty: 2011-03-17 Data księgowania: 2011-03-17 Nr ref.: A0012000039 Rodzaj: przelew wejściowy Z rachunku: 63 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BZWBK 1 O./Kraków KATARZYNA TOMASZEWICZ Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA Schronisko dla zwierząt AZYL. ul Ol szowa 4. 21-500 Biała Podlaska Szczegóły operacji: Kwota: 15,00 PLN Tytuł: na operację Pysia Data nadania: 2011-03-17 Data waluty: 2011-03-18 Data księgowania: 2011-03-18 Nr ref.: A0012000010 Rodzaj: przelew wejściowy Z rachunku: 95 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Joanna Siwak Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA Schronisko dla zwierząt Azyl Szczegóły operacji: Kwota: 15,00 PLN Tytuł: na operację Pysia Data nadania: 2011-03-17 Data waluty: 2011-03-18 Data księgowania: 2011-03-18 Nr ref.: A0012000011 Rodzaj: przelew wejściowy Z rachunku: 09 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx MAŁGORZATA EWA PRZESMYCKA Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT AZYL Szczegóły operacji: Kwota: 10,00 PLN Tytuł: ' NA OPERACJĘ PYSIA ' Data nadania: 2011-03-17 Data waluty: 2011-03-18 Data księgowania: 2011-03-18 Nr ref.: A0012000257 Rodzaj: przelew wejściowy [B]i moje pieniądze,które przelałam na operację Pysia [/B]Z rachunku: 52 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Paulina Zarębska Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA prezes stowrzyszenia Azyl 21-500 Biała Podlaska ul Olszowa 4 Szczegóły operacji: Kwota: 850,00 PLN Tytuł: operacja PYSIA Data nadania: 2011-07-08 Data waluty: 2011-07-11 Data księgowania: 2011-07-11 Nr ref.: A0012000181 Rodzaj: przelew wejściowy[B] i ta zguba;) z bazarku,przelana z konta mojej mamy[/B] Z rachunku: 08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx DANUTA ZARĘBSKA Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA Schronisko dla zwierząt AZYL Olszowa 4 Biała Podlaska 21-500 Szczegóły operacji: Kwota: 170,75 PLN Tytuł: darowizna z bazarku dla Pysia Schro nisko dla zwierząt AZYL Data nadania: 2011-07-08 Data waluty: 2011-07-11 Data księgowania: 2011-07-11 Nr ref.: A0012000751 Rodzaj: przelew wejściowy
-
[quote name='Kocurek']Bardzo prosimy zalozycielke watku aby z pierwszej strony usunac poprzednie konto-tj.Azylu w sytuacji kiedy obecnie skarbnikiem jest Jostel5. Jedna z cioteczek przybyla na bazarek ,nic nie kupila ale wyslala 20 zl dla Morgana wlasnie na konto azylowe i teraz nie wiemy czy te pieniadze pojda na malucha.... i co wtedy powiemy cioteczce Pipi?.....[/QUOTE] dostałam od p.prezes wyciągi kto i kiedy i ile wpłacał na Pysia..ale może faktycznie,jak Jostel udostępniała swoje konto,to już kasuje..
-
Mosirka jest wysterylizowana,dzięki dziewczyny za odwiedzinki..:) tak myślałam,że pomyliłam..[B]Mosirka będzie dopiero wysterylizowana we wtorek[/B],byłam przekonana,że to ona była,ale pomyliłam z moją inną schroniskową faworytką:) po sterylce posiedzi jeszcze tydzień,żeby wszystko się zagoiło i...[B]Mosirka wreszcie doczekała się domku:):)[/B]
-
[quote name='Jezabel']Jest przepiękna.Taka trochę amstaffikowata, pewnie dlatego ludzie się jej boją. Prześlesz mi jej zdjęcia na maila?utworze wątek na facebooku i gdzie się da :-) W styczniu lub lutym byłam w schronisku w poszukiwaniu psa znajomych i albo mam jakieś zwidy albo właśnie ją zapamiętałam. Była w klatce blisko wejścia do biura. Patrzyła na mnie pięknymi oczami pełnymi nadziei. Pogłaskałam ja, co doprowadziło moją koleżankę,która ze mną była prawie do histerii. ,,Ugryzie Cie, to niebezpieczny pies" - krzyczała, tak jakby znała ja co najmniej pół życia. Ludzie to niezrozumiałe stworzenia. Ciekawe, czy to właśnie Mosirka była...:-)[/QUOTE] Witamy na wątku Mosirki:) teraz Mosirka jest w boksie,jak się wchodzi do schroniska,to po prawej stronie..zdjęcia Ci prześlę:)
-
Mosirka to przemiła,bardzo przyjacielsko nastawiona do ludzi i zwierząt sunia,która trafiła do schroniska 22.12.2010r, od tego czasu czeka na dobry i odpowiedzialny domek,lgnie do człowieka i szuka z nim kontaktu,ludzie boją się ją adoptować,chociaż bardzo im się podoba;) nie bój się! Mosirka ma wspaniały charakter i przyjazne usposobienie jak na psa w typie tej rasy, jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją Mosirki skontaktuj się z [B] kierownikiem schroniska-504177547 lub wolontariuszką-609118027[/B] [IMG]http://i53.tinypic.com/swbrjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2uh4fx1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2gvjyx5.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/118gb4z.jpg[/IMG]
-
[quote name='obraczus87']Zapisuję :) Ogłoszenia dla Chińczyka: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/czy-odejde-w-schronisku-daj-mi-dom-IDgDvt.html[/URL] 2. [URL]http://biala-podlaska.lento.pl/czy-odejde-w-schronisku--__-adoptuj-mnie--,139576.html[/URL] 3. [URL]http://lublin.cwirek.pl/?act=advann&id=130218[/URL] 4. [URL]http://bialapodlaska.olx.pl/item_page.php?Id=240553680&ts=1313739400[/URL] 5. [URL]http://bialapodlaska.olx.pl/czy-odejde-w-schronisku-czy-zaznam-milosci-iid-240553680[/URL] 6. [URL]http://biala-podlaska.swistek.pl/czy-odejde-w-schronisku-chce-byc-kochany-_108881.html[/URL] 7. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=26801&n=Czy-zaznam-milosci--Pokochasz-mnie[/URL]- 8. [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] 9. [URL]http://www.pineska.pl/?id=96338[/URL] 10. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/26911/czy-odejde-w-schronisku_-chce-byc-kochany_/[/URL] 11. [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czy-odejde-w-schronisku-bez-milosci-prosze-adoptuj-mnie-W0QQAdIdZ306986329[/URL] 12. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Chinczyk-bez-milosci-umre,46299[/URL][/QUOTE] Obraczus87:Rose:
-
Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Ciekawe jak sie miewa Lusia-Luka:?Jak sobie radzi....[/QUOTE] podobno świetnie! oby każdy psiak miał taki domek jak Luka-jakoś bardziej pasuje mi do niej Lusia;)