[quote name='natalka9860']Obiś w górę......! Obisiu, gdybym mogła cię wziąć już dawno byłbyś z moim Fifkiem.... ale rodzice się nie zgodzą....:([/QUOTE]
to tak jak ja,gdyby nie mój Tofik,Lusia,Jeżynka ....
w górę Obi!!!!!!!!
[quote name='Nutusia']Oj, Ashko, Ashko, gdyby wszystkie pieski tylko takie "problemy" miały... ;)[/QUOTE]
oj tak ..... zdjęcia świetne,wiadomości też:multi:
[quote name='beataczl']schronisko wyda pieska bez tego zabiegu.czy jak .../a [SIZE=2]czy ma szczepienia , odrobaczenie [/SIZE]?[/QUOTE]
jest zaszczepiony,odrobaczony