Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. czyżby już każdy zapomniał o dziewczynce?? [IMG]http://i50.tinypic.com/rh7cj8.jpg[/IMG]
  2. [quote name='gia126']dziewuszki u nas wszystko oki Lunka opanowała cały dom,rozrabia tylko troszkę hihihihi[/QUOTE] ciesze się,że u Was ok:multi:
  3. [quote name='natalka9860']Obiś w górę......! Obisiu, gdybym mogła cię wziąć już dawno byłbyś z moim Fifkiem.... ale rodzice się nie zgodzą....:([/QUOTE] to tak jak ja,gdyby nie mój Tofik,Lusia,Jeżynka .... w górę Obi!!!!!!!!
  4. dostałam od Agnieszki zdjęcia Luny:loveu: [IMG]http://i48.tinypic.com/sbt186.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ru2ov7.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/amwrw4.jpg[/IMG]
  5. przykre .....:(:(ale z drugiej strony,Cezarek już się nie męczy,nic go nie boli i na pewno jest szczęśliwy
  6. [quote name='Nutusia']Oj, Ashko, Ashko, gdyby wszystkie pieski tylko takie "problemy" miały... ;)[/QUOTE] oj tak ..... zdjęcia świetne,wiadomości też:multi:
  7. [quote name='natalka9860']a ja podrzucę, a co? będę żałować podrzucania? nieee! :multi:[/QUOTE] a podrzucaj ile chcesz,tylko nie za wysoko:evil_lol:
  8. żegnaj Cezarku[**] biegaj szczęśliwie za TM:(:(
  9. co u Cezarka? mam nadzieje,że lepiej .....
  10. proszę! zdjęcia dziewczynki:) [IMG]http://i50.tinypic.com/27x0w9u.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/z5s9l.jpg[/IMG]
  11. [quote name='natalka9860']a i ja Obisia znalazłam! Obiś w góręęęęęę![/QUOTE] o! witaj u Obiego:)
  12. [QUOTE] Moze w koncu biedakowi sie uda znalesc ten domek.[/QUOTE] miejmy nadzieję,bo najwyższy czas ....!
  13. akrum pięknie dziękuje w imieniu Ślepka:loveu:
  14. trzymam mocno kciuki! Cezarku będzie dobrze!
  15. przy niedzieli żadnych odwiedzin nie było .... Obiś zaprasza!
  16. [quote name='kinga_kinga7']jest zaszczepiony,odrobaczony[/QUOTE] myślę,że teraz kastracja w wieku Fredzia nie jest dobrym pomysłem ....
  17. [quote name='beataczl']schronisko wyda pieska bez tego zabiegu.czy jak .../a [SIZE=2]czy ma szczepienia , odrobaczenie [/SIZE]?[/QUOTE] jest zaszczepiony,odrobaczony
×
×
  • Create New...