zadzwoniła do mnie Pani naszego Ślepusia :multi: dzisiaj obiecała już zdjęcia,bo ma wolne,więc trzymamy za słowo:modla: poza tym,u Śleputka - Fredzia wszystko w porządku,wszystkie badania już są pozałatwiane u weterynarza,teraz kwarantanna i ....wyjazd! radzi sobie świetnie,śmiga już po schodach,p.Monika powiedziała,że jest bardzo mądrym i kochanym psiaczkiem :p