Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [B]bardzo prosimy o głosy na schronisko w BP!! [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84[/url]!
  2. Paula byłaś dzisiaj u Obisia -jak nasz chłopak:) ja ostatnio u niego byłam!
  3. bardzo proszę o głosy na nasze bialskie schronisko w wewnętrznej ankiecie!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84[/url]!
  4. dzisiaj zgłosiłam nasze schronisko -na razie do wewnętrznej ankiety i bardzo proszę o głosowanie! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84[/url]!
  5. ciesze się,że jest już lepiej:multi: zresztą widać na zdjęciu;)
  6. mnie też ostatnio wyrzucało z dogo! od godziny 7 nie mogłam się zalogować....do góry Obiś:) już niedługo Cię odwiedzę:)
  7. [quote name='karolkamadry']ten zespół Cushinga działa w drugą stronę - to nadczynność ale jedno i drugie dotyczy nadnerczy:) Po południu napiszę więcej:)[/QUOTE] to czekamy!
  8. [quote name='karolkamadry']No i chyba cos wiemy:) na 99% to zespół Addisona, czyli dysfunkcja nadnerczy....Po południu odbieram Nukę od lekarza i będę wiedziała dużo więcej na temat tej choroby. Jeszcze mam do odebrania wyniki krwi, żeby to do końca potwierdzić. Naganiałam się jak głupia w deszczu wczoraj i dzisiaj po szpitalu i laboratorium ale przynajmniej coś wiadomo. Lekarz mówił, że za dwa dni powinna wrócić do normy jeżeli chodzi o samopoczucie. Mam taką nadzieję:) Trochę mi lżej ale dobrze będę się czuła jak jej się poprawi:) Trzymajcie kciuki:)[/QUOTE] czyli już wiemy co jej jest! mnie uczyli,że jest to zespół cushinga..ale to jest praktycznie to samo,jest to niedoczynność kory nadnerczy -wywołane niedoborem glikokortykoidów i mineralokortykoidów
  9. [quote name='karolkamadry']no i dobrze nie jset....to nie bolerioza....to jest nie wiadomo co....jutro jeszcze jedna konsultacja z neurologiem i ortopedą, a jeżeli nic nie wymyślą to wiozę ją do kliniki do Niemiec...wyjścia brak[/QUOTE] i co z Nuką??
  10. nie doczekała się Ruda ani domku,ani własnego wątku...szkoda
  11. Paula! bardzo Ci dziękuje za fotki Obisia:loveu::loveu: chłopak jest rewelacyjny!!!!!!
  12. [quote name='gstaniak']Jeszcze u nas. Ale już się zgłosił chętny do adopcji! Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Ogi pojedzie do Krakowa.[/QUOTE] no to trzymamy mocno kciuki:thumbs::Cool!:
  13. [quote name='Gojasasa']przepraszam dawno byłam ;( ale teraz postaram sie nie zaglądać w kratke tylko coziennie ;** w górę :Cool!:[/QUOTE] trzymamy za słowo:mad: do góry Obiś
  14. [quote name='karolkamadry']A tak właśnie upływa nam ostatnio czas....Moja Mała Myszka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/41743051498916852658414.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7341/41743051498916852658414.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] biedna Nuka:( musimy cierpliwie poczekać na badanie krwi i będziemy wiedzieć co jej jest trzymajcie się dziewczyny!!
  15. [quote name='karolkamadry']dziękuję bardzo..ja jestem generalnie załamana....[/QUOTE] trzeba być dobrej myśli;)
  16. [quote name='karolkamadry']dostaje antybiotyki tetracykline czy cos takiego[/QUOTE] aha..to trzymamy mocno kciuki,że to nic poważnego:happy1::happy1:
  17. [quote name='karolkamadry']U nas bez zmian, dzisiaj kolejna kroplówka. Jedyne co je to convalescence rozrobione z wodą ale i tak w niewielkich ilościach. Dzisiaj też wysyłamy krew do Berlina na badanie na bolerie...zobaczymy czy w ogóle to to. Smutne jest to, że ona wygląda jakby była zmęczona życiem i nie chciłaoby sie jej go dalej ciągnąć....[/QUOTE] Karolina a ona dostaje jakieś sterydy? przy boreliozie - [B]chociaż miejmy nadzieje,że to nie jest to![/B] powinna coś takiego brać
  18. [quote name='anhelina']Zaglądam:) OBI w górę:)[/QUOTE] nowa cioteczka u Obisia! Witamy:)
  19. [quote name='Kasia77']z ogromnym strachem czekam na wieści, wiadomo coś o suni?[/QUOTE] właśnie,Paula masz jakieś wiadomość??
  20. [quote name='karolkamadry']jestem jestem...na razie nie za wiele mogę powiedzieć...tylko tyle, że wszystkie wyniki ma dobre, robione były dwa razy, ale z nią coraz gorzej...wczoraj nic nie zjadła, nie robiła kupy masakra jakas....Dzisiaj od rana była na kroplówce, zrobiono jej usg i rtg. Z usg wynika, że jedną nerkę ma powiększoną, a z rtg wynika, że rozmiar serducha o ile duży (co nie przeszkadza), o tyle umiejscowione jest w dziwnym miejscu bo tuż pod mostkiem, dodatkowo niepojące są płuca. Jest tam płyn, którego nie powinno być. Jutro od rana siedzimy u weta i diagnozujemy dalej. Najbardziej mnie martwi ona sama, bo nie chce chodzić w ogóle i nie chce jeść. Śluzówki ma cholernie blade.... Jedyne co pocieszające to to, że sama dzisiaj zjadła odrobinę, dosłownie jak ptaszek, resztę musiałam jej podać strzykawką. I że łapki ma ciepłe, bo rano miała bardzo zimne. Jutro napiszę więcej po wizycie u weta, Przepraszam Was, że nie pisałam, ale niewiele wiedziałam do dzisiaj.[/QUOTE] biedna Nukusia...bądź dzielna,trzymamy wszyscy mocno kciuki!!!!
  21. [quote name='Paulaabp']Witam, pewnie ze jestem u tego kochanego pieska :) . Obi w kojcu jest z drugim pieskiem :) . Wychodzi na spacerki i juz taki radosny sie zrobil :)[/QUOTE] to fajnie:) bądź grzeczny Obisiu:) kiedyś się trochę awanturował....
×
×
  • Create New...