-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Paula byłaś dzisiaj u Obisia -jak nasz chłopak:) ja ostatnio u niego byłam! -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
mnie też ostatnio wyrzucało z dogo! od godziny 7 nie mogłam się zalogować....do góry Obiś:) już niedługo Cię odwiedzę:) -
[quote name='karolkamadry']No i chyba cos wiemy:) na 99% to zespół Addisona, czyli dysfunkcja nadnerczy....Po południu odbieram Nukę od lekarza i będę wiedziała dużo więcej na temat tej choroby. Jeszcze mam do odebrania wyniki krwi, żeby to do końca potwierdzić. Naganiałam się jak głupia w deszczu wczoraj i dzisiaj po szpitalu i laboratorium ale przynajmniej coś wiadomo. Lekarz mówił, że za dwa dni powinna wrócić do normy jeżeli chodzi o samopoczucie. Mam taką nadzieję:) Trochę mi lżej ale dobrze będę się czuła jak jej się poprawi:) Trzymajcie kciuki:)[/QUOTE] czyli już wiemy co jej jest! mnie uczyli,że jest to zespół cushinga..ale to jest praktycznie to samo,jest to niedoczynność kory nadnerczy -wywołane niedoborem glikokortykoidów i mineralokortykoidów
-
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Paula! bardzo Ci dziękuje za fotki Obisia:loveu::loveu: chłopak jest rewelacyjny!!!!!! -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
do góry Obisiu! -
Ogi- mały kundelek uratowany z wypadku, szuka domu
kinga_kinga7 replied to jkasia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gstaniak']Jeszcze u nas. Ale już się zgłosił chętny do adopcji! Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Ogi pojedzie do Krakowa.[/QUOTE] no to trzymamy mocno kciuki:thumbs::Cool!: -
Ogi- mały kundelek uratowany z wypadku, szuka domu
kinga_kinga7 replied to jkasia's topic in Już w nowym domu
a gdzie on teraz jest? -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gojasasa']przepraszam dawno byłam ;( ale teraz postaram sie nie zaglądać w kratke tylko coziennie ;** w górę :Cool!:[/QUOTE] trzymamy za słowo:mad: do góry Obiś -
[quote name='karolkamadry']A tak właśnie upływa nam ostatnio czas....Moja Mała Myszka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/41743051498916852658414.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7341/41743051498916852658414.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] biedna Nuka:( musimy cierpliwie poczekać na badanie krwi i będziemy wiedzieć co jej jest trzymajcie się dziewczyny!!
-
[quote name='karolkamadry']U nas bez zmian, dzisiaj kolejna kroplówka. Jedyne co je to convalescence rozrobione z wodą ale i tak w niewielkich ilościach. Dzisiaj też wysyłamy krew do Berlina na badanie na bolerie...zobaczymy czy w ogóle to to. Smutne jest to, że ona wygląda jakby była zmęczona życiem i nie chciłaoby sie jej go dalej ciągnąć....[/QUOTE] Karolina a ona dostaje jakieś sterydy? przy boreliozie - [B]chociaż miejmy nadzieje,że to nie jest to![/B] powinna coś takiego brać
-
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
do góry Obiś:) -
Ogi- mały kundelek uratowany z wypadku, szuka domu
kinga_kinga7 replied to jkasia's topic in Już w nowym domu
podrzucę chociaż:) -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhelina']Zaglądam:) OBI w górę:)[/QUOTE] nowa cioteczka u Obisia! Witamy:) -
[quote name='karolkamadry']jestem jestem...na razie nie za wiele mogę powiedzieć...tylko tyle, że wszystkie wyniki ma dobre, robione były dwa razy, ale z nią coraz gorzej...wczoraj nic nie zjadła, nie robiła kupy masakra jakas....Dzisiaj od rana była na kroplówce, zrobiono jej usg i rtg. Z usg wynika, że jedną nerkę ma powiększoną, a z rtg wynika, że rozmiar serducha o ile duży (co nie przeszkadza), o tyle umiejscowione jest w dziwnym miejscu bo tuż pod mostkiem, dodatkowo niepojące są płuca. Jest tam płyn, którego nie powinno być. Jutro od rana siedzimy u weta i diagnozujemy dalej. Najbardziej mnie martwi ona sama, bo nie chce chodzić w ogóle i nie chce jeść. Śluzówki ma cholernie blade.... Jedyne co pocieszające to to, że sama dzisiaj zjadła odrobinę, dosłownie jak ptaszek, resztę musiałam jej podać strzykawką. I że łapki ma ciepłe, bo rano miała bardzo zimne. Jutro napiszę więcej po wizycie u weta, Przepraszam Was, że nie pisałam, ale niewiele wiedziałam do dzisiaj.[/QUOTE] biedna Nukusia...bądź dzielna,trzymamy wszyscy mocno kciuki!!!!
-
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulaabp']Witam, pewnie ze jestem u tego kochanego pieska :) . Obi w kojcu jest z drugim pieskiem :) . Wychodzi na spacerki i juz taki radosny sie zrobil :)[/QUOTE] to fajnie:) bądź grzeczny Obisiu:) kiedyś się trochę awanturował....