Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. byłam dzisiaj w odwiedzinach u Halusi - dziewczyna była ze mną na godzinnym,długim spacerku :) i dwa zdjęcia przy budzie ...Halusia nie może być sama na dworze,bo kopie straszne doły i się w nie kładzie,ale chodzi z babcią ( dzisiaj poszła z nami) rano i wieczorem na spacerki :)
  2. [quote name='gregorsat']Cześć Obiś, chłopaku. Postaram się jutro zajrzeć do Ciebie;)[/QUOTE] :Cool!::jumpie:
  3. taaak! potrafi jeszcze się obrazić ....;)
  4. Szarutka - Halusia ma nową,dużą budę i tak jest się podoba,że praktycznie w ogóle z niej nie wychodzi:evil_lol: jak będę u babci,to porobię jej zdjęcia,coś ostatnio bardzo nie ma apetytu,ale jak ją babcia poprosi,wygłaszcze,to Halusia się namyśli i ładnie zje:loveu:
  5. [quote name='karolkamadry']dziekuję kochana!!!![/QUOTE] biedna sunia,od kiedy jest w schronisku?
  6. jakie wspaniałe zdjęcia Ashki :multi:fajnie Wam,takie spacerki ...;)
  7. Avaloth co z psiakiem?
  8. [quote name='Syla']Pokazuj się, jak najbardziej Fredziu.Do tej pory, nie miałeś szczęścia, może teraz Jestem w stanie, z moim Edziem, podjechać pod koniec grudnia i sprawdzić, czy się dogadacie.Danusia i Paulina muszą mi tu pomóc, inaczej ani rusz[/QUOTE] Sylwia! pewnie,że pomożemy,osobiście będę Wam towarzyszyć;) :multi:
  9. nikt nie zagląda do dziewczyny :( podrzucamy Renię :)
  10. jestem u Reni,fajnie,że ma swój wątek:multi:
  11. [quote name='taks']na litość nie ordynujcie leków tylko dlatego że czyjś pies "miał podobnie". Pies powinien trafic do weterynarza który zbada oczy ( a nie obejrzy zdjęcia , gdzie niewiele widac poza zaczerwienieniem i wyciekiem) Jutro tez gabinet jest otwarty Podawanie teraz jakis przypadkowo dobranych kropli z antybiotykiem może tylko pogorszyć sprawę i utrudnić właściwe leczenie Czy w technikum wet. nie uczą o szczepach lekoopornych w wyniku żąglowania antybiotykami?[/QUOTE] oczywiście jak najbardziej zgadzam się,że psa powinien zobaczyć lekarz!
  12. [quote name='gregorsat']Będę na pewno u chłopaka. :multi: Daj tylko wcześniej znać, o której.[/QUOTE] super!!!! Obiś się bardzo ucieszy:mdrmed::mdrmed:
  13. [quote name='Avaloth']Zdiagnozowali u niego właśnie to zapalenie błony, czy coś innego?[/QUOTE] jest podejrzenie wrzodu na rogówce,ale tak naprawdę sami chyba nie bardzo wiedzą,na początku stwierdziłam,że jest to zapalenie spojówki (jestem przyszłym technikiem wet:)) i jak pojechałam to p.doktor też potwierdziła,miałam w domu Docordineff więc mu podawałam 3 x dziennie jak patrzę na zdjęcie Twojego psiaka,to u mojego Tofika wygląda to gorzej:(
  14. [quote name='Avaloth']Dzięki, przekażę wszystko. I będę z Wami konsultować diagnozę weterynarza. Znacie kogoś godnego polecenia od psich oczu w Krakowie?[/QUOTE] Kraków to niestety nie moje strony ...ja mam taki problem z moim Tofikiem,miał te kropelki,potem maść,ale jemu nie wiele pomogło,oczko łzawi,ma praktycznie zamknięte:( wczoraj dostał dwa zastrzyki,jutro kolejny i zobaczymy,jak dostanie zastrzyk jest ok - oczko idealne! a jak zastrzyk przestanie działać,to znowu problem:(
  15. może krople Dicordineff albo maść Corneregel
  16. cudny kudłaczek Tiger pilnie szuka domku:( fb https://www.facebook.com/events/208273509304676/
  17. dziękuje za zaproszenie - Megi cudna,szybciutko znajdzie domek,trzymam kciuki:loveu:
  18. mam nadzieje,że Wam się uda...;) bannerek przyczepiony
  19. Frodo pozdrawia z nowego domku :) [COLOR=#a9a9a9][SIZE=1]był to schroniskowy Terebelak[/SIZE][/COLOR] [IMG]http://i49.tinypic.com/ilhf9k.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/5b7nyb.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i50.tinypic.com/2lvijki.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/wivvkh.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2dvy3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/mufz7l.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/27y1iqw.jpg[/IMG]
  21. też zaglądam do Ashki,zdjęcia cuudne! widać,że dziewczyna jest szczęśliwa -[B] bardzo! [/B]:loveu: a Tobie życzymy zdrowia:calus:
  22. a ja przy niedzieli mam dobrą wiadomość - miałam tel w sprawie naszego Fredzia:multi: ale nie chcę zapeszyć,bo jeszcze nic pewnego ....Pan ma jeszcze dzwonić:razz:
×
×
  • Create New...