-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Merlin i Audrey szukają pełnego miłości domu
kinga_kinga7 replied to ola_jetz's topic in Już w nowym domu
cudne dziewczyny :loveu::loveu: -
dziękuje też bassetom w imieniu Belli - zawsze można na nich liczyć :multi: [url]http://forum.bassety.net[/url]
-
Wspaniały Pulpecik adoptowany! Teraz to szczęśliwy Maxio! :)
kinga_kinga7 replied to Paulaabp's topic in Już w nowym domu
Pulpet! na pierwszym zdjęciu wyszedł super :loveu: -
malawaszko ponieważ BP to mój schron i czuję się za sunię odpowiedzialna, chciałabym wspomóc Bellę chociaż jednorazowo - 50,- jako pierwsza wpłata jestem Ci bardzo wdzięczna,że pośpieszyłaś z pomocą :loveu::loveu: poproszę o nr konta
-
Bella jest przecudna :fadein: co dzisiaj u suczynki malawaszko ? a jak z jej sterylką?
-
Nel z Bp błaga o ciepły kąt i pełną miskę!!
kinga_kinga7 replied to Gojasasa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nelliel']Zdjęcie z dzisiaj, jak dostanę więcej to też je wstawię :) na razie mam tylko to :c [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/486452_464820810254348_258681824_n.jpg[/IMG][/QUOTE] rzeczywiście się poprawił :loveu: cudny jest! -
[quote name='malawaszka']Bella już u nas, przepiękna, milion razy ładniejsza niż na tych zdjeciach które były - wrzucę ze spaceru to zaraz będzie milion chętnych, żeby jej pomóc. Mam nadzieję, że szybko dom znajdzie bo to pies domowy, a nie kojcowy... póki co nie chce wejść do budy i to jest jak zwykle najgorsze bo ma być zimna noc :( Lękliwa, ale zaczęła już na spacerze brać smakole z ręki, wzięła też od dziewczynek bo one oczywiście już leciały ciekawe nowego psa :lol: ale musiałam je stopować bo wszelkie gwałtowne ruchy i dziecięce emocje straszą psa... wzięła też smaka od mojego, równie przerażonego jak Bella, szwagra :lol: Jak poszłyśmy do kojca i moja siostra chciała podejść to Bella już była wystrachana i zaczęła szczekać. Teraz jej gotuję jedzonko i zaniosę, kurde robi się ciemno i mam nadzieję, że mnie wpuści do środka i jutro też... na pewno będzie problem z wracaniem do kojca i muszę zakupić zapas parówek :mdleje: Jak ją przy kojcu puściłam ze smyczy (w tym ogrodzonym wybiegu, żeby nie było) to już miałam lekki problem żeby ją złapać, ale do smaka przyszła. Wzruszyła mnie wyprawka jaką pani zapakowała dla Belli - nawet DAP do psikania! Miseczki, piłeczki - nawet ping pong :-o, szczotki, trochę karmy, puszki dwie, kocyk, podusia, ściereczka!! :mdleje: książeczka z karteczką kiedy była ostatnia cieczka i ufff mamy trochę czasu bo była w listopadzie/grudniu - co ile mies olbrzymki cieczkują? [URL="http://img593.imageshack.us/i/dsc0001dd.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/235/dsc0001dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img577.imageshack.us/i/dsc0002rt.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8764/dsc0002rt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img171.imageshack.us/i/dsc0004kw.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2995/dsc0004kw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img33.imageshack.us/i/dsc0007cpo.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4391/dsc0007cpo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img849.imageshack.us/i/dsc0008wo.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5999/dsc0008wo.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ciesze się malawaszko,że Bella jest już u Ciebie,rzeczywiście cudna dziewczyna :loveu::loveu: wspaniała :multi:
-
Nel z Bp błaga o ciepły kąt i pełną miskę!!
kinga_kinga7 replied to Gojasasa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gojasasa']Nero był odrobaczany (czy coś takiego) ostatnio przytył :D już tak kości nie wystają :D w końcu :D[/QUOTE] super :) dziewczyny zróbcie mu zdjęcia! -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Obiś,chłopaku do góry :multi: -
Nel z Bp błaga o ciepły kąt i pełną miskę!!
kinga_kinga7 replied to Gojasasa's topic in Już w nowym domu
jaki słodki Nero :loveu: czego on taki chudziutki ...? -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Obisiowe zdjęcia,teraz to na pewno ktoś się zakocha w chłopaku :p;) [IMG]http://i47.tinypic.com/t5r9tx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hr3993.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rckjr5.jpg[/IMG] -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Obiś :loveu: gdzie ten Twój domek ...:roll: -
Merlin i Audrey szukają pełnego miłości domu
kinga_kinga7 replied to ola_jetz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulaabp']Jestem :) W górę dziewczyny![/QUOTE] dzięki Paula za wątek :loveu: jestem i podrzucam :p -
jako druga jestem u Violi :multi:
-
[quote name='zuzlikowa']Dziewczyny, jak wpisywać miejsce pobytu Sabinki? Na kogo kontakt w sprawie adopcji? W informacjach na stronie benków na FB wpisałam na razie informacje z ogłoszenia. OK? [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/152042/Piekna-Bernardynka-ciagle-czeka-na-dom-/[/URL][/QUOTE] jest ok, dziękujemy bardzo :loveu: