Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='from_wonderland']No, to wspaniała wiadomość! :multi: ma wstęp do domu?[/QUOTE] oczywiście,że tak :)
  2. [quote name='wolf122']Bardzo się cieszę,że sunia ma tak dobrze,trochę czasu i nie będzie pamiętać ,że była bezdomna:loveu:[/QUOTE] pewnie,że tak! ja zabrałam od nas ze schroniska - chyba już 5 lata temu,dokładnie nie pamiętam sunię która była nieadopcyjna,dzika ale wszystko jest do wypracowania i oczywiście potrzebny jest czas ....
  3. wczoraj rozmawiałam z domkiem,Carmen jest jeszcze troszkę nie pewna i nie ufna,ale poza tym wszystko ok! świetnie się dogadała z psiakiem,biega i bawi się piłeczką i wybrała sobie miejsce do spania - taras,nie chce na razie nigdzie indziej tylko tu :loveu::loveu:
  4. nie chciałam nic wcześniej pisać,żeby nie zapeszyć,ale jak już wszystko się udało to mogę napisać,że [B]Carmen doczekała się swojej szansy na wspaniały,dobry dom,schronisko opuściła w piątek [/B]:multi::multi::multi::multi: we wtorek rozmawiałam z Panem który był zainteresowany adopcją,domek jest na wsi,Carmen ma ogromny teren do biegania,zapoznała się z kotem,ma również kolegę - pekińczyka jak również kurczaki i kucyki :crazyeye::loveu: [IMG]http://i39.tinypic.com/ejww9u.jpg[/IMG]
  5. wszyscy pamiętamy Szarutko kochana ......
  6. ma jakieś ogłoszenia?
  7. jaki słodki :loveu: podrzucam :loveu:
  8. najlepiej zrobić RTG głowy
  9. [quote name='skosnooka']a opis to wysłać na PW czy tutaj w wątku umieścić?[/QUOTE] możesz mi wysłać na pw:)
  10. [quote name='skosnooka']a oto nowe fotki małych , prawda że śliczne? [URL]http://naforum.zapodaj.net/24ff50f40c4a.jpg.html[/URL] [URL]http://naforum.zapodaj.net/7a23ea60f27e.jpg.html[/URL] [URL]http://naforum.zapodaj.net/46ac095cc596.jpg.html[/URL] [URL]http://naforum.zapodaj.net/7aba469c0ee2.jpg.html[/URL] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/46ac095cc596.jpg.html[/IMG][IMG]http://naforum.zapodaj.net/7a23ea60f27e.jpg.html[/IMG][/QUOTE] piękne są :loveu: zrób proszę opis do ogłoszeń,na początek pomogę w ogłoszeniach ;)
  11. [quote name='skosnooka']Niestety ale nie, stowarzyszenie które miało się zająć małymi niestety nie może ze względu na wyjazdy w okresie świątecznym więc zostają u mnie na ten tydzień co później nie wiem, musiałam odwołać swój dawno zaplanowany wyjazd yh :)[/QUOTE] ojej,czyli nadal szukają domków :( rozumiem,że stowarzyszenie w ogóle nie zabierze psiaków,czy po prostu wyjazd maluchów się przeciągnie?
  12. [quote name='skosnooka']No i klops, sunia z rezerwacji niestety nie poszła do adopcji, bowiem Państwo się rozmyślili. Do adopcji pozostają więc 2 suczki, jedna cała czarna i wygląda jak mini czarny labrador i druga najmniejsza z miotu z białymi skarpetkami.[/QUOTE] szkoda ... takie słodkie maluchy :loveu: ale może to nie był ten "właściwy" domek
  13. [quote name='skosnooka']2 pieski znalazły już domki, 1 sunia jest zarezerwowana na dzisiaj do odbioru (ale to nigdy nic nie wiadomo), dzisiaj w lokalnej prasie ukazuje się ogłoszenie o adopcji piesków więc bądźmy dobrej myśli iż wszystkie znajdą dobre domki inaczej czeka je schronisko :([/QUOTE] w takim razie trzymamy kciuki :thumbs:
  14. [quote name='wolf122']Wydarzenia dziewczynka nie ma ale kilkakrotnie,wczoraj rownież ;) "poleciała" jej fotka w świat fb wraz z linkiem do wątku na Dogo.Dziś też "poleci " :cool3:[/QUOTE] super,dziękujemy :loveu:
  15. [quote name='from_wonderland']No, piękna z niej dziewczyna :) ma wydarzenie na facebooku?[/QUOTE] nie ma wydarzenia :(
  16. piękne fotki Paula :multi: idealne do ogłoszeń :cool3:
  17. cichutko u Maszki,co u niej?
  18. wczoraj miałam zaszczyt poznać w schronisku naszą przepiękną i przesłodką dziewczynę :loveu: Carmen jest niedużą,jak na owczarka filigranową dziewczynką :loveu:
  19. nasz chłopak ciągke bez domku:modla:
  20. [quote name='from_wonderland']Jak dla mnie dosyć przypomina owczarka belgijskiego malinois'a. Z tą czarną maską, śliczna.[/QUOTE] tak,dziewczyna jest śliczna i zasługuje na wspaniały domek :) :) może ktoś zrobi jej allegro?
  21. Paula ma problemy z dogo,więc w jej imieniu wstawiam zdjęcia Carmen z niedzielnego spacerku :) [IMG]http://i39.tinypic.com/2wdrprc.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ic68u9.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/20rqt0m.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...