Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. słyszałam kiedyś o tym hoteliku..a czy pisał ktoś,czy byłoby miejsce?
  2. Warto było Moonku poczekać na taki WSPANIAŁY DOM!!!!
  3. Ten staruszek potrzebuje pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/183435-Stary-chory-Fifi-umiera-na-łańcuchu-w-schronie!-Zbieramy-na-weta-i-dt!-Pomóż[/url]
  4. Prosimy o pomoc dla tego staruszka,zbieramy deklaracje.. http://www.dogomania.pl/threads/183435-Stary-chory-Fifi-umiera-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-schronie!-Zbieramy-na-weta-i-dt!-Pom%C3%B3%C5%BC!/page12
  5. [quote name='kinga_kinga7']ja na Aniołka miałam dzisiaj chętną Panią,podałam tel do Pana kierownika,a co z tego wyjdzie nie wiem.. te bokserki są przecudne:)[/QUOTE] Aniołek znalazzł domek!:)
  6. Przyszły mi wpłaty na Fifiego od: Syla-20 zł Ketunia-100 zł DZIĘKUJEMY!
  7. [quote name='jostel5']A.I. :) ,czyli ten sam,co i sterylki...I do Fifiego ma zajrzeć...;)[/QUOTE] aha,to super:)
  8. Ja pisałam do Pani Kasi (murki),na razie nie ma miejsc.Znam tą osobę i ona mnie trochę zna-pomagałam kiedyś psiakowi od niej-już niestety za TM:(
  9. [quote name='Kapsel']Jostel5 co z tą kastracją boksi?, dowiedziałaś się coś?[/QUOTE] Ja dzisiaj dzwoniłam do dr Iwanickiego,ale nikt nie odbierał
  10. Wspaniale Moonku!!!!!!!!Ale fajnie:)
  11. jostel jurto wyślę Ci mój nr konta na pw,chyba,że ktoś się jeszcze zgłosi na chętnego;)
×
×
  • Create New...