Ten staruszek potrzebuje pomocy
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183435-Stary-chory-Fifi-umiera-na-łańcuchu-w-schronie!-Zbieramy-na-weta-i-dt!-Pomóż[/url]
Prosimy o pomoc dla tego staruszka,zbieramy deklaracje..
http://www.dogomania.pl/threads/183435-Stary-chory-Fifi-umiera-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-schronie!-Zbieramy-na-weta-i-dt!-Pom%C3%B3%C5%BC!/page12
[quote name='kinga_kinga7']ja na Aniołka miałam dzisiaj chętną Panią,podałam tel do Pana kierownika,a co z tego wyjdzie nie wiem..
te bokserki są przecudne:)[/QUOTE]
Aniołek znalazzł domek!:)