-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[B]Mopik[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 3 lata 2 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Biała Podlaska [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Biały, niewielki, kudłaty psiak.Mopik nie widzi na jedno oko, jednak całkowicie sprawny. Towarzyski i jak na swój wiek bardzo wesoły. [B]kontakt:[/B] AZYL Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białej Podlaskiej ul. Olszowa 4 21-500 Biała Podlaska KIEROWNIK SCHRONISKA Marek Pawłowski Tel. 083 344 51 37 504 177 547 [URL="http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/2217.jpg"][IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/250/2217.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/3/normal/2217.jpg[/IMG]
-
[B]Stefan[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 1 rok 4 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] 18 [B]miasto:[/B] Biała Podlaska [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Fajniuch tylko potrzebuje kąpieli i wyczesania i wówczas będzie naprawdę piękny. Szczeka na obcych a jak się podejdzie to jest potulny i powoli nabiera zaufania. Kto może zaopiekować się tym cudownym pudelkiem i uratować go przed zimą w budzie. [B]kontakt:[/B] AZYL Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białej Podlaskiej ul. Olszowa 4 21-500 Biała Podlaska KIEROWNIK SCHRONISKA Marek Pawłowski Tel. 083 344 51 37 504 177 547 [URL="http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/36486.jpg"][IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/250/36486.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/3/normal/36486.jpg[/IMG]
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
kinga_kinga7 replied to Ewkaa's topic in Organizacje
pytałam się też gdzie jest,ale tego już nie dostałam... wysłałam jej jeszcze takiego e-maila (po niemiecku) i czekam -
Kluseczka3 płeć: suka wiek: 10 miesięcy rasa: mieszaniec miasto: Biała Podlaska sterylizacja: nie szczepienia: nie odrobaczenie: tak opis: 22 czerwca 2009r. zabraliśmy do schroniska z ul. Głębokiej Kluseczkę3 z dwoma braciszkami i trzema siostrzyczkami. Jest wspaniała, tylko ma od urodzenia niesprawną prawą łapkę ale radzi sobie dzielnie z chodzeniem. Można usunąć niesprawność łapki operacyjnie, z tymże zbieramy na to fundusze! Wyrośnie na niedużego pieska. Kto zaopiekuje się taką małą, kochaną fajniuszką?! - już została sama w schronisku... Tylko miłość i ciepło domowe może jej pomóc! Już jest po trzecim etapie skomplikowanej operacji, która odbyła się pomyślnie dzięki Pani Marcie Kwaczyńskiej! Bardzo dziękujemy za tak cudowną wielomiesięczną opiekę! kontakt: zwierzę aktualnie znajduje się pod opieką wolontariusza kontakt w sprawie zwierzaka: kontakt: AZYL Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Białej Podlaskiej ul. Olszowa 4 21-500 Biała Podlaska KIEROWNIK SCHRONISKA Marek Pawłowski Tel. 083 344 51 37 504 177 547
-
kopiuję e-maila,którego dostałam od wolontariuszki: Witam , tak- stronę prowadzi wolontariusz i schronisko prowadzi wolontariusz,kiedyś ja teraz pani Ewa Pawłowicz i jest ciężko to wszystko ogarnąć bo są problemy finansowe. Trochę pomagamy i jakoś leci choć czasami boli glowa od zmartwień . pozdrawiam Dorota
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
kinga_kinga7 replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Udało mi się -
[B]Sara[/B] [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] 2 lata 3 miesiące [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Biała Podlaska [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]opis: [/B] Poszukuje nowego domu bo Właściciel musi wyjechać do pracy! Bardzo ułożona przytulanka! [URL="http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/38937.jpg"][IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/1/250/38937.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/2/normal/38937.jpg[/IMG]
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
kinga_kinga7 replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Pisałam dwa razy e-maila do Anji Klitzke,czy mogę dostać zdjęcia Binga i dostałam,tylko nie umiem wstawić zdjęcia Hi, ich habe ein Foto von Bingo bekommen. LG Anja Klitzke -
[quote name='elmira']Pojechłam do schroniska w Białej Podlaskiej w październiku zeszłego roku. Niestety nie zostałam wpuszczona. Byłam w weekend. Pani, która tam urzędowała wróciła do budynków, żeby przynieść klucze do furtki. Czekałam na nią ok. 40 min. Widziałam, jak dzwoni do kogoś, bezpośrednio po wejściu do budynku. Do mnie nie wróciła. Co widziałam? Psy, bez boksów, przy budach na łańcuchu. Pałętające się szczeniaki, pomiędzy tymi psami. Niby nie tragedia, ale ciekawe, że zajechałam z propozycją pomocy, co tez pani przekazałam, a zostałam olana. Oczywiście rozumiem, że nie można wpuszczać każdej osoby, która to sobie zażyczy, ale niesmak pozostaje.[/QUOTE] A czy ta Pani,która Cię nie wpuściła,to była kierowniczką?Bo wiem,że teraz jest nowa