-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Ale się porobiło.... :crazyeye: :roll: domek trzeba sprawdzić ło matko, a Ty Kinga mówiłaś kierownikowi, że Barni miałby u Twojej siostry domek?[/QUOTE] Tak,właśnie dzwoniłam do p.kierownika..są umówieni na weekend A ja jadę w piątek to jeszcze porozmawiam -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Gdzie ten dom i co z kastracją?[/QUOTE] Domek jest z Wieliczce,Pani mogłaby odebrać Barniego z Krakowa i okolic.Co do kastracji to pisałam do Pani i wykastruje Barneya,poprosiłam Panią o e-maila,żebym mogła sprawdzić od czasu do czasu co z nim Teraz szukamy transportu.. -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie,Pani zainteresowana Barneyem rozmawiała z p.kierownikiem i.....Barni będzie miał u niej domek!! (Z jednej strony dobrze,a z drugiej szkoda) Ma problem z transportem -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Czy Barney miałby być na dworze? To by był dom stały, czy tymczasowy?[/QUOTE] Barney byłby w domku i na dworze,buda jest,bo na początku nie było w planie Berneya:) A domek będzie stały -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Ojej tak zazwyczaj bywa, że jak chłopak ma szansę na domek to drugi w tym czasie się pojawia :roll: tylko nie wiadomo co to za domek.... trzeba by pewnie sprawdzić, choć domek Twojej siostry Kinguś jakoś mnie utwierdził w nadziei i przekonaniu, że psiaki się dogadają a przede wszystkim będzie miał Berni jak w niebie! :loveu:[/QUOTE] oj tak, będę go odwiedzała..:) a jaka budę by miał..ale oczywiście łańcuch odpada,będzie chodził na wolności:) -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Witajcie! Ponieważ w niektórych ogłoszeniach Bernia podawałam mój nr,napisała do mnie przed chwilą Pani w jego sprawie..:) Jest z Wieliczki,jest psiarą,a mieszka w bloku.Chciała tel do Pana kierownika,ja pisałam,że Barny po adopcji brata załamał się psychicznie,nie je.. -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Kinguś Ty coś wspomniałaś na wątku schroniskowym, że w piątek może jeden psiak pojedzie do domku....... coś pamiętam i w pierwszym momencie pomyślałam o boksiu, ale potem myślę sobie eeee.... pewnie o innym psiaku myślałaś...... cała chodzę z emocji...[/QUOTE] bo są w planach też inne psiaki,ale jako pierwszy idzie boksio:) -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Uoo rany, to ja mocno trzymam kciuki zeby psiaki sie polubily. To nie jest latwe i na poczatku moze byc ciezko, zanim sie dzieciaki dotra ale pies z suka w koncu zawsze sie dogada ;)[/QUOTE] Też będę trzymać kciuki,bo chciałabym żeby znalazł i on nowy domek.. -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jeśli boksio zaprzyjaźniłby się z mojej siostry cocker spanielką(A z nią może być bardziej problem,jest z pseudo..),to w piątek miałby dom:) -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Banerek podlinkowany [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185100-Barney-%C5%9Bliczny-bokserek-przerzucony-przez-ogrodzenie-bardzo-potrzebuje-domku"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3619/barneyll.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] śliczny,dziękujemy:) -
Barney ma ok 5 lat(jest jaśniejszy)został przerzucony przez wysokie,niebezpieczne ogrodzenie wraz z bratem.W schronisku został tylko on,jego brat znalazł już domek,a on bardzo tęskni,byli ze sobą bardzo zżyci,po adopcji brata załamał się psychicznie,nie je,nie pije.Bardzo przeżywa rozstanie,a to może prowadzić do śmierci.. Barney jest przyjacielski i łagodny,czeka z utęsknieniem na nowy,dobry i odpowiedzialny domek. Przebywa w schronisku w Białej Podlaskiej,kontakt w sprawie psiaka: kierownik schroniska Marek Pawłowski-504-177-547 lub 505-572-846
-
A słyszeliście historię psiaka,który ma tylko dwie tylne łapki?? Było o tym w gazetach pisane..Sunia była do uśpienia bo urodziła się bez jednej łapki,a z drugą coś miała i trzeba było amputować.Pani Faith(tak ma na imię pies) dała jej szansę,uczyła ją chodzić,radzić sobie na dwóch nóżkach... Co prawda nie ma po polsku,ale wpiszcie sobie w google Faitf dog
-
[quote name='jostel5']No,niestety,w naszym katolickim kraju tak już jest...:shake: Nie chcę nikogo urazić,ale z wrażliwością na niedolę przede wszystkim zwierząt jest wśród Polaków krucho,o czym wszyscy tu wiemy.. Kinga -Barni czeka na domek,podziałaj,co? A może założymy Berniowi wątek z tymi zdjęciami,które mamy na razie?
-
[quote name='Kapsel']Kinguś, a może założyłabyś wątek Barniemu? Będziesz miała zdjęcia niedługo. On potzrebuje natychmiastowej pomocy, psychicznie siądzie i może nawet odmówić jedzenia i zagłodzić się na śmierć z tęsknoty za tamtym boksiem :-( Boksery tak czasami robią, znam taki przypadek! :-( Kapsel nie będę teraz w schronisku:( będę (mam nadzieje) koło piątku lub soboty..Do tego czasu mogę założyć wątek np błękitnookiej,mamy zdjęcia:)