-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']No niestety nie wszystko można przeskoczyć. Fajnie, że ta sunia poszła i kociaki:)[/QUOTE] siostrze bardzo było szkoda barneya,no ale cóż.. -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie jestem,ale bez Barniego:( Klara (siostry suczka jakoś była wrogo nastawiona do niego,on też,poza tym padał straszny deszcz,jeśli miał być na dworze to kierownik nie polecał go(a siostra nie może zagwarantować,że będzie w domku....Domek znalazła suczka:) Młoda,ale spora, taka owczarkowata,była w schronie od małego,nikt jej nie chciał..Koty słodkie,pojechały do lublina:) -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ok! rozsyłajcie wszyscy wieści o glosowaniu -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']To jesteście dzielne!!!! :shake::mdleje::mdleje::mdleje:Dacie radę? :roll:[/QUOTE] damy,damy..:) -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']A może przydałyby się kotkom transporterki? Ciekawe ło matko :roll: Kinguś a Twoja siostra to gdzie mieszka? :loveu:[/QUOTE] W Jastkowie,pod Lublinem.Z Białej jechałybyśmy do niej,żeby oddać kotki..A w sumie będziemy jechać z 2 psami i 3 kotami:) -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
no Barneyku,jutro już piątek..:) A ciekawe jak on z kotkami się dogaduje,bo zabieram też 3 kociaki do Lublina do domku! -
[quote name='Dogo07']Czy w schronisku istnieje możliwość żeby psiaka troszkę obciąć ? Pytam, bo myślę o Mopiku, takim kudłatym psiakom, z zaniedbanym futerkiem to jest ciężko :(. Jak deszcze pada to ciągle mokro, jak jest ciepło to znowu psu jest gorąco , mogą się nawet odparzenia porobić, albo jakiś inne rany może mieć czy robaczki po nim chodzące a tego pod takim skołtunionym futerkiem nie widać a psiak się męczy :(. Proszę, zaglądnijcie na Mopika ! Może jemu coś jest że on tak się teraz wycofuje na człowieka :( ?[/QUOTE] W piątek zajrzę do Mopiczka..jak on tam się ma..
-
[quote name='jostel5']Tak sobie myślę,że może zaprosi...;) Ciebie,Elmirku...i...może mnie też...?:niewiem: Sypnęło mi się z tą ostatnią deklaracją na Fifcia...:shake:. Nie będę tumaczyć powodów,bo mi się jakoś nie chce:-( ,ale brakuje nam 10 zł...Może znajdzie się jeszcze ktoś,kto zechce wspomóc Fifiaka... 10 zł będzie ode mnie na Fifiaczka
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Super napisałaś jostel! -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']To mozna by sie z nia umowic na wizyte przedadopcyjna. Moze akurat bedzie fajny domek dla psiaka (niekoniecznie Barneya) ;)[/QUOTE] Powiedziała,że jeśli będzie mogła już dać domek,to będzie ze mną w kontakcie -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Czyli bardzo jej zalezy na psie... :shake: moze sie wystraszyla wizyty przedadopcyjnej.. a mieszkanie w bloku to nie problem, byle by Barney mial wystraczajace spacery :p[/QUOTE] Nie powiedziała,że Barneya już nie chce,może go zabrać dopiero za miesiąc..Ale skoro w piątek uda się jemu i z siostry psem dogadać i będzie miał szansę mieć dom,to mu damy mu ją A Pani jeszcze powiedziała,że jeśli znajdzie się coś dla niego,to prosiła,żeby go oddać,a jeśli nie to ona zabierze go za miesiąc -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dostałam dzisiaj SMSa od tej Pani i się trochę rozczarowałam...Barneya może zabrać dopiero po 10 czerwca (problemy rodzinne) Pani i ten dom mi się coś nie podoba: po pierwsze mieszkanie w bloku,a po drugie Pani nawet do mnie i do kierownika nie miała odwagi zadzwonić,tylko wyslać SMSa więc........ -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Być może będę też miała transport do Krakowa,jutro mam dać znać Pani i Wam napiszę -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']No ,faktycznie się narobiło! Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie.Otóż myślę,że jeśli siostra Kingi faktycznie [B]byłaby zdecydowana[/B] dać Barneyowi [U]dom taki,na jaki zasługuje boksio[/U]-bez sensu jest targać psa aż do Krakowa,bo i jak to zrobić "na szybko"? Jeśli jednak ciągle jeszcze się waha-trzeba rozważyć tę Wieliczkę i zastanowić się nad transportem,co nie będzie łatwe. [B]Soema[/B],czy myślisz,że ktoś z Krakowa lub okolic mógłby zrobić wizytę przedadopcyjną? Z Barneyem nie jest najgorzej-nie odmawia jedzenia i picia,ale WYJĄTKOWO lgnie do ludzi-znacznie bardziej niż wtedy,gdy był z nim Fred. A ew. kastrację (jeśli dom będzie pewny) można zrobić jeszcze w Białej u dr Iwanickiego-tak mi się wydaje...[/QUOTE] Wszystko włsciwie zależy od jej psa,szkoda jej się zrobiło Barneya po adopcji Freda,na wyglądzie jej nie zależy,więc na pewno jakiś bidulek znajdzie dobry dom:) -
[quote name='jostel5']No to ma psiuras przerąbane- jak nie sr....a,to grzmoty!:roll: Dobrze,że przynajmniej to pierwsze minęło-pewnie zjadł coś z nie swojej miski,łakomczuch jeden! Trzymam mocno kciukasy za środę i mam nadzieję ,że JAKOŚ tę zmianę w życiu Fifcia wszyscy przeżyjemy :razz:! Kinga-zrobiłam dzisiaj przelew na malucha na zasadzie "trzy w jednym"- ode mnie 42 zł (deklaracja za dwa miesiące),od Kamili P.-20 zł, od Doroty Ł.-10 zł. Dobrze jostel:) też trzymam kciuki za Fifulca za środę