-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='jostel5'][B]Kinga[/B],dziękuję za zmianę tytułu...Budy się budują,sterylki-zaczynają na dużą skalę,żarełko-jako takie i do oporu jest ,więc teraz nasze psiaki naprawdę potrzebują [B]tylko[/B] domków :)[/QUOTE] wspaniale! Jak pojade to zobaczę:) I nie wykluczone,że wrócimy już z psiakiem:) (ale niestety nie ja)
-
[quote name='elmira']U nas wszytko ok. Mały został dzisiaj sam w domu. Mam nadzieję, że: a. nie zje kotów;) b. koty nie zjedzą Fifuszka maluniego. Fifi jest tylko nie wiele większy od mojego kota. Zastanawiam się jeszcze nad tym, ze skoro on przejawia pewne kocie zachowania, to mogą się we trójkę z moimi kotami, wspinać po firankach, drapać meble, czy sikać do kuwety:lol: Ciesze się, że ktoś chce wpłacać na Fifiego. Żebym, kurcze, miała wejść na drogę konfliktu z prawem(rabowanie banków, drobne i grubsze kradzieże;)) to Fifi nie wróci do schroniska.[/QUOTE] fajnie,że u Was wszystko ok,kurcze..zazdroszcze Ci,że masz u siebie Fifcia:)
-
[quote name='jostel5']W schronie przemeblowują i naprawiają boksy-będzie ich znacznie więcej...:) W tej chwili jest rozprowadzana woda po całym terenie,"budują się" nowe ,ładne kojce i budy,będą też duże wybiegi dla psiaków-tam ,gdzie teraz są te stare,zniszczone budy (lewa strona od wejścia).Bardzo dużo psiaków zejdzie z łańcuchów :)[/QUOTE] fajnie,że powoli się coś rusza:)
-
[quote name='jostel5']Jutro ,oprócz Fifiego,jedzie też do domu ([B]dzięki Soemie[/B] :)) młodszy boksio,Fred...Jego przyszła Pani do mnie też dzwoniła...Bardzo wzruszyła się losem starszego,Barneya.Obiecała ,że poszuka mu domu gdzieś w sąsiedztwie...:) Cieszę się z tej deklaracji,bo czuję się trochę jak ROZDARTA SOSNA-z jednej strony- radość,że bokserek ma dom,z drugiej-żal,że Barni zostanie sam...:( No,ale bądźmy dobrej myśli...[/QUOTE] świetnie:)
-
kochani zbliża się koniec miesiąca, więc przedstawiam Wam stan konta FIFIEGO na dzień 29.04.br 14.04.2010 r. - 20,-zł. SYLA 14.04.2010 r. - 100,-zł. KETUNIA 23.04.2010 r. - 20,-zł. OBRACZUS87 i ( 100,- zł. KUNDELKOWA SKARBONKA ) 26.04.2010 r. - 50,-zł. MAJKU33 28.04.2010 r. - 62,42 WASABI81 28.04.2010 r. - 30,- JOSTEL5 ------------------------------------------------ OGÓŁEM - 282,42 + 100,- = 382,52 WYDATKI koszt weta. - 28,- ------------------------------------ pozostaje = 254,42 + 100,- = 354,42