-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='pajda67']Ja też trzymam kciuki żeby taka śliczna jamnisia się znalazła. Nasza Sonia znaleziona przy sklepie meblowym czuje sie w swoim domku znakomicie. A ciotka wesprze schronisko grosikiem w najbliższym czasie.[/QUOTE] cudownie nowa cioteczko:loveu:, witamy bardzo serdecznie i zapraszamy jeszcze:multi:
-
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jestem i ja, dzisiaj zobaczyłam link do wątku Obserwatorka :).[/QUOTE] witaj u OBIEGO:multi: -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewixon']można uśmiechnąć się do Pana Kierownika jak wybuduje w następnym tygodniu pierwszy prawdziwy wybieg z budami na powierzchni 12m/24m po lewej stronie schronu bo już zaczął tam stawiać ogrodzenie :)[/QUOTE] ja nie widziałam,ale mam nadzieje,że już niedługo zobaczę:) A przy okazji witamy:) -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Obi,czyli Obserwator zmienił miejsce zakwaterowania...Do niedawna stacjonował pod drzewami,teraz- wśród innych psiaków ,na polu,po lewej stronie przy wejściu do schronu.Chyba nie jest,niestety,z tej zmiany zadowolony :shake:...Tam,gdzie był do tej pory,mieści od dwóch dni azylek dla staruszków,dlatego wszystkie psiaki stamtąd musiały zostać przeniesione. Kinga,a może by go tak dać do któregoś z drewnianych kojców? Porozmawiaj z p.Markiem,w końcu psiak ma wirtualną opiekunkę...:) Boję się,że Obiś ma teraz dyskomfort,nie jest przecież przyzwyczajony do przebywania w pełnym słońcu...:roll:[/QUOTE] pewnie,że porozmawiam..:) a widziałaś go?