Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. przypadkiem weszłam na nieswoją Lusię, ja też mam tymczasowiczkę, która się tak wabi i też szuka ds. Wasze dziewczynki są śliczne:loveu:, oby szybko znalazły dobry domek:multi:
  2. znowu byłyśmy na spacerku i była kupka:evil_lol:
  3. [quote name='pajda67'] To zdjęcie znalazłam na Waszej stronce i zrobiłam zdjęcie tel. i wysłałam od razu- ok. 23.00 do swojej bratowej, a na drugi dzień Sonia już grzała dupkę we własnym domu. pamiętam ją,fajnie,że wróciła do domciu:)
  4. [quote name='pajda67']Nie! To o tą starą-młodą jamniczkę znalezioną w lutym przy sklepie meblowym. Nasza Sonia jest jednak staruszką, ale bardzo ruchliwą. I nadal jest kochana.[/QUOTE] A to ta sunia! jest śliczna:)
  5. dzisiaj już bez kaftanika, ale jest pod baczną obserwacją!
  6. [quote name='pajda67']Ja w Białej nie mieszkam już od ponad dwudziestu lat, ale bywam od czasu do czasu w rodzinnym mieście. Zdjęcie aktualne Soni wkleję - z wakacji. a to o tą Sonię chodzi? http://bialapodlaska.schronisko.net/znalazly-id-51201.html
  7. Nie zjadła obiadu,ale leżakuje:) [IMG]http://i35.tinypic.com/2zpsfp4.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Ewixon']Tyle już zwierzaków co Paulinka uratowała z Rodzinką to po prostu KOCHAMY WAS!!![/QUOTE] oj wcale tak dużo ich nie było..;)
  9. jaki słodziutki maluszek..A może załóż mu wątek na miau?
  10. to zdrowiej Elmirko, dużo, dużo... zdrówka, bo co my bez Ciebie zrobimy jak się nam rozchorujesz:loveu:
  11. a gdzie się podziała wspaniała ekipa, hej! cioteczki!!! co z Wami?
  12. :shake:aha! dzisiaj miałyśmy podany drugą dawkę antybiotyku, nie dała sobie zrobić, ale za 8 podejściem poszło.Zastanawiam się jak będzie ze zdjęciem szwów, chyba muszą ją uspać?:shake::shake:
  13. [quote name='pajda67']Ja też trzymam kciuki żeby taka śliczna jamnisia się znalazła. Nasza Sonia znaleziona przy sklepie meblowym czuje sie w swoim domku znakomicie. A ciotka wesprze schronisko grosikiem w najbliższym czasie.[/QUOTE] cudownie nowa cioteczko:loveu:, witamy bardzo serdecznie i zapraszamy jeszcze:multi:
  14. [quote name='Dogo07']Jestem i ja, dzisiaj zobaczyłam link do wątku Obserwatorka :).[/QUOTE] witaj u OBIEGO:multi:
  15. do zupy pomidorowej z ryżem wrzuciłam podrobionego kurczaka, bestia wybrała kurczaka a reszta be!!!!!! znowu byłyśmy na spacerku, bo zaczyna padać deszcz:multi:.
  16. dostałam na Fifiego pieniążki od: Jostel 40 zł Kamila P 20 zł Dorota Ł 10 zł razem 70 zł:loveu:
  17. witamy! my po spacerku, musiałam z nią wyjść na ulicę, bo na podwórku nawet siusiu nie zrobi, a na ulicy i siusiu i kopa:multi: troszkę karmy, ale z ręki.
  18. [quote name='Kapsel']Żeby wszystkie Domki Tymczasowe takie były, jak Ty Kinguś, psiaki byłyby w raju normalnie. Chylę czoło przed Tobą :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] bez przesady!chcę jak najlepiej dla niej, ale nie zawsze się da:loveu:
  19. [quote name='Ewixon']to dobrze, że podjada dojdzie do siebie wkrótce[/QUOTE] mam nadzieje,wszystkiego się boi..:shake:
  20. [quote name='Ewixon']jest potulny i kochany super, że założyłaś mu taki wspaniały wątek! http://www.dogomania.pl/threads/1904...9-do-niego-los może ktoś go wypatrzy:)
  21. [quote name='Ewixon']ciągle ją szukamy ktoś ją niby widział, a jak już tam jesteśmy to pusto... może wróciła na swój teren przed wyrzuceniem...[/QUOTE] szkoda..mam nadzieje,że się znajdzie
  22. [quote name='Ewixon']można uśmiechnąć się do Pana Kierownika jak wybuduje w następnym tygodniu pierwszy prawdziwy wybieg z budami na powierzchni 12m/24m po lewej stronie schronu bo już zaczął tam stawiać ogrodzenie :)[/QUOTE] ja nie widziałam,ale mam nadzieje,że już niedługo zobaczę:) A przy okazji witamy:)
  23. [quote name='jostel5']Obi,czyli Obserwator zmienił miejsce zakwaterowania...Do niedawna stacjonował pod drzewami,teraz- wśród innych psiaków ,na polu,po lewej stronie przy wejściu do schronu.Chyba nie jest,niestety,z tej zmiany zadowolony :shake:...Tam,gdzie był do tej pory,mieści od dwóch dni azylek dla staruszków,dlatego wszystkie psiaki stamtąd musiały zostać przeniesione. Kinga,a może by go tak dać do któregoś z drewnianych kojców? Porozmawiaj z p.Markiem,w końcu psiak ma wirtualną opiekunkę...:) Boję się,że Obiś ma teraz dyskomfort,nie jest przecież przyzwyczajony do przebywania w pełnym słońcu...:roll:[/QUOTE] pewnie,że porozmawiam..:) a widziałaś go?
×
×
  • Create New...