Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. oj warta!!!!!!! a ja byłabym spokojniejsza o nią.WASABI pracuj !!!!!:evil_lol::multi::loveu:
  2. [quote name='elmira']Molestuj ;) TZ-ta Lusią, a może się zakocha bez pamięci i ...? Tak sobie marzę. Lusia wygląda coraz ładniej, jest bardziej wyluzowana. Szczęście widać w oczach i na pyszczku. Uwielbiam takie przemiany. Nie lubię być jednak DT, bo psiak myśli, że ma u mnie dom, a potem idzie dalej. Smutno mi zawsze. Ale z drugiej strony, jak by miały te psiaki czekać na dom w schronisku, to warto tęsknić za swoim tymczasem. Oj, jakoś łzawo mi wyszło:)[/QUOTE] Elmiro! ale w przypadku Lusi to wyszło jej na dobre, wiem, że my i ona przyzwyczajamy się do siebie! ale ona nie znała człowieka a zobacz teraz taka przemiana zwiększa jej szansę na normalny dom
  3. uroczy Kajtuś,szczególnie z piłeczką:loveu:
  4. [QUOTE]=wasabi81;15284314]Oj, bede molestowac TZ-ta Lusia, ja juz dawno sie zakochalam, moze on tez te cudo pokocha:loveu::loveu:[QUOTE] fajnie by było:)
  5. [quote name='wasabi81']Lusia wydaje mi sie coraz ladniejsza:loveu::loveu::loveu: Musze pokazac nowe fotki mojemu TZ... ostatnio juz mowil ze jest slodka, ma sliczne oczy i fajne uszy:-) Kurcze, ryz z watrubka?? Az zazdroszcze Lusi obiadu;-)[/QUOTE] to już dobrze jak na początek,pokazuj dalej..:evil_lol:
  6. [IMG]http://i33.tinypic.com/21bqgi1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/dyrmg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/5nuccj.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/dos1hc.jpg[/IMG]
  7. Obiś wita z rana:) [IMG]http://i33.tinypic.com/vopjwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2zqrgg5.jpg[/IMG]
  8. [quote name='anetek100']nie wiem jakie warunki jaka rodzina itp ale wysyłam:) i nie wiem przede wszystkim, czy Lusia pasuje;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191803-Jamnikowaty-psiak-z-wielkimi-uszami-poszukiwany[/URL][/QUOTE] dzięki Anetko:) ja wszędzie próbuję to i tu..
  9. [quote name='wasabi81']Witajcie w niedziele... Nie dziwie sie ze Lusi pasowalo spanie na lozeczku;-) A kiedy wracacie do domu?? Tofik chyba juz teskni za wami...[/QUOTE] już jesteśmy w domu! Tofik bardzo się ucieszył,Lusia zjadła obiad i odpoczywa:)
  10. My już wstaliśmy,spała do 9:00 całą noc ze mną na łóżku rozciągnięta,teraz jest na dworze z psami:)
  11. obok buduje się sąsiad, wszystkie zwierzętami ( psy i kot) też zwiedziły budowę jego, nawet był moment, że bardzo się bałam o Lusię bo to tej pory chodzimy na smyczy ale Luśka przyszła ze zwierzyńcem.
  12. i na koniec, my mieliśmy kilka zadań, między innymi rozgrabienie ziemi a to dowód [IMG]http://i36.tinypic.com/219baiw.jpg[/IMG]
  13. [quote name='jostel5']:obrazic: [SIZE=2](foch)[/SIZE] A ja nie zaglądam na wątek?:evil_lol: Nie wstawiam fajnych komentarzy ?:evil_lol: No,dobrze...:loveu: Zdjęcia są najpiękniejsze na świecie,Luśka-megagwiazda ,Tofik-miodzik, "siostrzyczki" Lusi-marzenie! :loveu: [B]I napisałam to wszystko zupełnie serio![/B]:)[/QUOTE] Witaj Jostel 5! i ja piszę serio! przepraszam, jeśli tak to odebrałaś, JESTEŚ WSPANIAŁA !!!! bardzo się cieszę, że gramy w jednej drużynie!!!!!! całusek:loveu:
  14. a tera zboczę troszkę - Mikesz po tych wariacjach usnął na laptopie [IMG]http://i38.tinypic.com/qqty8l.jpg[/IMG] Klara obrażona, Lusia podchodzi do niej- zła jakość zdjęcia [IMG]http://i38.tinypic.com/m8216u.jpg[/IMG] z Mikeszem [IMG]http://i36.tinypic.com/2eojv55.jpg[/IMG]
  15. witam - danka488 cd. zwróćcie uwagę na brudny nos Lusi i Kamy [IMG]http://i36.tinypic.com/241np54.jpg[/IMG] Mikesz chował się w poduszki [IMG]http://i34.tinypic.com/9hi2b7.jpg[/IMG] myte łapki [IMG]http://i38.tinypic.com/262s50o.jpg[/IMG]
  16. My z Lusią już idziemy spać..rozciągnęła się na łóżku,że ja już nie mam miejsca:) Wcześniej leżałam na schodkach,jutro wracany a teraz się żegnamy!
  17. [quote name='wasabi81']Jostelku, twoje komentarze sa oczywiscie bardzo fajne i straaaasznie wazne. Smutno by bylo bez Ciebie na watku...[/QUOTE] ja też tak uważam!!
  18. [quote name='wasabi81']Witaj(cie)!!!:multi::multi: Ciesze sie ze Lusia ma apetyt... zycze wam milego spacerowania:-) EDIT: to ja sie teraz tez wybiore ze Spajkiem (psiakiem moich rodzicow) na spacerek... pozniej was jeszcze odwiedze.[/QUOTE] czekamy! My już po,zrobiła siusiu,po spacerze miała myte łapki:loveu:
  19. Witajcie to ja! Luśka zjadła całą miskę kiełbaski(dla psa:)),zaraz wyjdziemy na spacerek..
  20. właśnie!!!! Luśka, jest mądrym psiakiem i rzeczywiście robi postępy! mnie osobiście też zaskakuje.Dzisiaj bardzo ładnie jadła w takim towarzystwie, wymieniały się tylko miskami we trzy (Klara, Kama i Lusia), wybiegała się z Kamą, pokopały aż nosy miały w piachu , dopiero zagospodarowują działkę po budowie więc psy mogą wszystko tam znależć. Luśka nawet jak chciała się bawić sama zaczepiała Kamę ,z kotem też się ładnie bawiła o jeździe autem nawet nie wspomnę chyba uwielbia! jak zobaczy otwarte drzwi siedzi pierwsza:lol:
  21. [quote name='wasabi81']Witaj danka488, tak sobie myslalam ze beda fotki... Lusi watek jest przeciez wzorowo prowadzony!!! :-)[/QUOTE] Witaj Wasabi! Ty jesteś niezawodny obserwator postępów Lusi. Bardzo się cieszę, że zaglądasz na wątek, wstawiasz fajne komentarze no i JESTEŚ komplemenciara:evil_lol:;)
×
×
  • Create New...