-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spróbować można:) a może akurat znalazłby się dobry domek,który zaopiekowałby się Lady i ją leczył? -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zgadzam się! -
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
kinga_kinga7 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
słodkie maluszki:) podnoszę -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kamilawa']Tak na szybko, bo inaczej w tej chwili pomóc nie mogę... :( są śliczne:loveu: dziękuje! -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witaj Caragh u Lady:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][B]UWAGA!!![COLOR=Red][SIZE=3]Wszyscy co jeszcze nie wpłacili na Mailo sa proszeni o wstrzymanie sie chwilowe...wczoraj w nocy miałam włamanie na konto...Sprawa została juz zgłoszona.[/SIZE][/COLOR] [/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] włamanie:crazyeye::crazyeye:? -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lady jest przepiękna! -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wet jest w schronisku,ale czy są wykonywane zabiegi to nie wiem:shake: Rozmawiałam z P.prezes i ma rozmawiać z wetem,żeby określił jej obecny stan zdrowia -
W schronisku w Białej Podlaskiej jest od marca 2009r,została wyrzucona..Lady ma ok 6 może 7 lat,pomimo samotności jest sunią miłą,subtelną i spragnioną kontaktu z człowiekiem.Lady jest niestety chora i wymaga leczenia,ma guza na brzuchu(na listwie mlecznej):-( 2 października sunia przejdzie zabieg usunięcia guza i sterylizacji! Może Ty dasz jej miłość i domek,w którym będzie dochodziła do siebie.Ona potrafi docenić dobro człowieka,będzie wierna i odpłaci podwójnie swoją miłością,jeśli szukasz wiernego przyjaciela,to może być ona Czy ktoś chciałby dać dom Lady? A może ktoś chciałby wesprzeć ją? kontakt: kierownik schroniska Marek Pawłowski-504177547 lub tel do mnie 609118027
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Paja co u Was? -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A jak tam Obiś :) ?[/QUOTE] Obiś pewnie dobrze:) bardzo chciałabym go zobaczyć..! -
[quote name='kasiacz']Paulina-bardzo chciałabym zobaczyć Drakusię i Lusię w akcji, jak się bawia i sa u siebie i najzwyczajniej w świecie szczęśliwe!!:););)[/QUOTE] zobaczysz,że tak będzie!! Trzeba trochę popracować.. i Lusia i Drakusia będą świetnymi kompanami do zabawy:):) i nie mogę się doczekać następnej niedzieli!