Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. spróbować można:) a może akurat znalazłby się dobry domek,który zaopiekowałby się Lady i ją leczył?
  2. ZAFIREK ma domek:crazyeye:? Wspaniale:multi::multi:
  3. [quote name='elmira']:) Uwielbiam do Was zaglądać.[/QUOTE] A my uwielbiamy Elmirko jak jesteś z nami!
  4. [quote name='nika28']Dawno tu nie zaglądałam, a Luśka wciąż bez domu... Gdzie dom dla ślicznej panienki ? :loveu:[/QUOTE] domek jest..przeczytaj wcześniej sobie:)
  5. słodkie maluszki:) podnoszę
  6. [quote name='kamilawa']Tak na szybko, bo inaczej w tej chwili pomóc nie mogę... :( są śliczne:loveu: dziękuje!
  7. Lusia była na spacerku,zrobiła boba:) Teraz jest na dworze..
  8. [QUOTE][B]UWAGA!!![COLOR=Red][SIZE=3]Wszyscy co jeszcze nie wpłacili na Mailo sa proszeni o wstrzymanie sie chwilowe...wczoraj w nocy miałam włamanie na konto...Sprawa została juz zgłoszona.[/SIZE][/COLOR] [/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] włamanie:crazyeye::crazyeye:?
  9. wet jest w schronisku,ale czy są wykonywane zabiegi to nie wiem:shake: Rozmawiałam z P.prezes i ma rozmawiać z wetem,żeby określił jej obecny stan zdrowia
  10. W schronisku w Białej Podlaskiej jest od marca 2009r,została wyrzucona..Lady ma ok 6 może 7 lat,pomimo samotności jest sunią miłą,subtelną i spragnioną kontaktu z człowiekiem.Lady jest niestety chora i wymaga leczenia,ma guza na brzuchu(na listwie mlecznej):-( 2 października sunia przejdzie zabieg usunięcia guza i sterylizacji! Może Ty dasz jej miłość i domek,w którym będzie dochodziła do siebie.Ona potrafi docenić dobro człowieka,będzie wierna i odpłaci podwójnie swoją miłością,jeśli szukasz wiernego przyjaciela,to może być ona Czy ktoś chciałby dać dom Lady? A może ktoś chciałby wesprzeć ją? kontakt: kierownik schroniska Marek Pawłowski-504177547 lub tel do mnie 609118027
  11. [QUOTE]Kinga, a ten filmik na watek wstawialas?? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=-h4cytR90mA&feature=channe[/QUOTE]nie..nie wstawiłam,dzięki:loveu:
  12. [url]http://www.youtube.com/watch?v=DKvF_cQc5lg[/url]
  13. zdjęcie z Jeżynką i..wgrywam filmik z zabawy piłeczką:) [IMG]http://i54.tinypic.com/wkk09t.jpg[/IMG] małe zdjęcie:crazyeye::crazyeye:A jak ja to zrobiłam?
  14. [quote name='Kapsel']Kinguś, kiedy Lusia jedzie do swojego domku?:razz::multi::multi::multi:[/QUOTE] W październiki,w tym miesiącu Pani Kasia bardzo długo pracuje i Lusia byłaby sama,a październiku będą miały dla siebie więcej czasu..:)
  15. Witamy Was:) My już dawno po spacerku i po śniadanku,ale nie było jakoś czasu napisać..:oops: Wieczorem wstawię zdjęcia,niestety dalej takie duże,ale Lusia nawet na dużych wygląda pięknie!!
  16. [quote name='Dogo07']A jak tam Obiś :) ?[/QUOTE] Obiś pewnie dobrze:) bardzo chciałabym go zobaczyć..!
  17. [quote name='kasiacz']mam nadzieję,że sie polubią!!!!i będą szaleć jak wariatki:)a do nast. niedzieli już tuż tuż....;)ja z góry przepraszam,ale będę nieobecna jutro -Rodzinka przyjeżdza!!!dobrej nocy Wszystkim ![/QUOTE] na wzajem i niech Ci się przyśni [B]Lusia:loveu: [/B]
  18. [quote name='jostel5']Kinguś,Kropka jest u byłego właściciela...:( Tam czeka na prawdziwy dom.[/QUOTE] aha..a ciekawe dlaczego chce ją oddać? jest przecież taka słodka!!
  19. [quote name='kasiacz']Paulina-bardzo chciałabym zobaczyć Drakusię i Lusię w akcji, jak się bawia i sa u siebie i najzwyczajniej w świecie szczęśliwe!!:););)[/QUOTE] zobaczysz,że tak będzie!! Trzeba trochę popracować.. i Lusia i Drakusia będą świetnymi kompanami do zabawy:):) i nie mogę się doczekać następnej niedzieli!
  20. [quote name='wasabi81']Wystarczy ze pokroisz mi wszystko na male kawaleczki:evil_lol:[/QUOTE] [B]Wasabi[/B] masz to jak w banku!!!!!
×
×
  • Create New...