-
Posts
358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikita89
-
Świetnie! Gratuluję :) Piękne foteczki, Psikutek uchwycony w locie :D
-
czemu nikt nie ma galerii hovka? :( tak mało jeszcze popularne? nie chce mi się wierzyć że nikt nie ma :)
-
No no zapowiada się mały rozrabiaka :D
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Tak wygląda jakby śniegu na oczy nie widział ;> Albo wiedział że zaraz ta białą kupa się roztopi i nie będzie gdzie się tak obijać ^^
-
Gratuluję udanej operacji :) Czekamy na zdjęcia :)
-
Piękna sunia! Już myślałam że się nie doczekam nowych fotek :) Może kiedyś zobaczymy się we Wrocku :D
-
Ale piękne umaszczenie! Zsostanie już tak? :)
-
Cóż za grzeczny słodziak heeh :D
-
[url]http://img3.imageshack.us/i/dscf2011e.jpg/[/url] ooo hoja! maiłaś już kwiatki? :D u nas są co sierpień w małej kuchni , jak zakwitnie tak z pięć wiązaneczek to aż idzie zemdleć od tego zapaszku słodkiego :)
-
Tak taak a w przyszłości maluszka i duuużo dużo fotek :D heeh :D A te widoki z fotorelacji owiane jakąś mgłą tajemnicy heeh ;)
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
jeeejuuuu cóż za piękne krajobrazy tam macie *_* z takimi widokami to aż się nie chce by zima odchodziła :D aaalbo przeskok zima i od razu suche lato xD i super woda *_* Wilk zły wilk niedobry heeh :D
-
Sto lat, sto lat i jeszcze więcej! :D heeh :)
-
Dostojny Psikutek :D Tam wyproś kogoś o kilka fotek^^ Miło będzie zobaczyć świeżutkie zdjęcia :)
-
[url]http://img38.imageshack.us/img38/5082/p1018120.jpg[/url] wygląda jakby się psiak tak zmęczyl, ze trzeba go teraz nosić :D Bedziesz mieć nowego psiaka? A toż to Ci niespodzianka :D jaka rasa?
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Super foteczki :D cóż za cudo nie pies ;> Z zawodów to ja też fotki już z góry poprośze ^^ heeh :D w dalekiej przyszłości to czy niedługo? ^^
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A mówiłam mówiłam że jest lepiej i będzie :D Na Aresika nie ma mocnych :)
-
Ohoho jak miło popatrzeć na te rude liski ;)
-
Super :) Pierwsza fotka - świetna minka :D Ostatnie?? Czyżby u Was też roztopy? :) Czekam na tereny zielone ;)
-
Aaach nie ma to jak piłeczka :D Ja bym mogła tak rzucać, lubię piłeczki :D
-
Hope za TM? Oj przykro :( A lh dove? liliowa chmurka chyba ? :D aa dobra juz doczytalam ;)
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Nikita89 replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
Ooooo a jak to się stało?? Wielkie gratulacje! :) prosimy szczesliwą włascicielkę o wypowiedź ;)) -
sunia coś każdego dnia coraz bielsza :D faktycznie jest śliczna, szkoda zmarnować taki wygląd :) gdyby były wystawy kundelków to i nasz kochany rudzielec znalazłby jakieś miejsce :D
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
O psie co się zamienił miejscami z baranicą :D