Jump to content
Dogomania

Nikita89

Members
  • Posts

    358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikita89

  1. Świetnie! Gratuluję :) Piękne foteczki, Psikutek uchwycony w locie :D
  2. czemu nikt nie ma galerii hovka? :( tak mało jeszcze popularne? nie chce mi się wierzyć że nikt nie ma :)
  3. Nikita89

    Szarek-galeria

    No no zapowiada się mały rozrabiaka :D
  4. Tak wygląda jakby śniegu na oczy nie widział ;> Albo wiedział że zaraz ta białą kupa się roztopi i nie będzie gdzie się tak obijać ^^
  5. Gratuluję udanej operacji :) Czekamy na zdjęcia :)
  6. Piękna sunia! Już myślałam że się nie doczekam nowych fotek :) Może kiedyś zobaczymy się we Wrocku :D
  7. Ale piękne umaszczenie! Zsostanie już tak? :)
  8. Cóż za grzeczny słodziak heeh :D
  9. [url]http://img3.imageshack.us/i/dscf2011e.jpg/[/url] ooo hoja! maiłaś już kwiatki? :D u nas są co sierpień w małej kuchni , jak zakwitnie tak z pięć wiązaneczek to aż idzie zemdleć od tego zapaszku słodkiego :)
  10. Nikita89

    Szarek-galeria

    Tak taak a w przyszłości maluszka i duuużo dużo fotek :D heeh :D A te widoki z fotorelacji owiane jakąś mgłą tajemnicy heeh ;)
  11. jeeejuuuu cóż za piękne krajobrazy tam macie *_* z takimi widokami to aż się nie chce by zima odchodziła :D aaalbo przeskok zima i od razu suche lato xD i super woda *_* Wilk zły wilk niedobry heeh :D
  12. Sto lat, sto lat i jeszcze więcej! :D heeh :)
  13. Dostojny Psikutek :D Tam wyproś kogoś o kilka fotek^^ Miło będzie zobaczyć świeżutkie zdjęcia :)
  14. No to z kicania jak na ten rok już nici :P Ale teraz następuje era bez kulek śniegu :D i możliwości kąpieli w wodzie ^^
  15. Nikita89

    Szarek-galeria

    [url]http://img38.imageshack.us/img38/5082/p1018120.jpg[/url] wygląda jakby się psiak tak zmęczyl, ze trzeba go teraz nosić :D Bedziesz mieć nowego psiaka? A toż to Ci niespodzianka :D jaka rasa?
  16. Nikita89

    Szarek-galeria

    Super foteczki :D cóż za cudo nie pies ;> Z zawodów to ja też fotki już z góry poprośze ^^ heeh :D w dalekiej przyszłości to czy niedługo? ^^
  17. A mówiłam mówiłam że jest lepiej i będzie :D Na Aresika nie ma mocnych :)
  18. Ohoho jak miło popatrzeć na te rude liski ;)
  19. Super :) Pierwsza fotka - świetna minka :D Ostatnie?? Czyżby u Was też roztopy? :) Czekam na tereny zielone ;)
  20. Aaach nie ma to jak piłeczka :D Ja bym mogła tak rzucać, lubię piłeczki :D
  21. Hope za TM? Oj przykro :( A lh dove? liliowa chmurka chyba ? :D aa dobra juz doczytalam ;)
  22. Ooooo a jak to się stało?? Wielkie gratulacje! :) prosimy szczesliwą włascicielkę o wypowiedź ;))
  23. Nikita89

    Szarek-galeria

    sunia coś każdego dnia coraz bielsza :D faktycznie jest śliczna, szkoda zmarnować taki wygląd :) gdyby były wystawy kundelków to i nasz kochany rudzielec znalazłby jakieś miejsce :D
  24. O psie co się zamienił miejscami z baranicą :D
  25. ciemno i szaro ale i tak wspaniale :) nie ma to jak natura! a i psiaki chyba podobnie myślą ;)
×
×
  • Create New...