-
Posts
358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikita89
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
Pierw pomyślałam że to jaka mapa (wybacz :D) No cóż trudno tu się skupić na czymkolwiek faktycznie ;) Ale i tak ładny konik :) -
Myślę że w tej sprawie powinien coś wiedzieć hodowca :) Ja bym się pierw go spytała jak wcześniej i z czego mała była pojona. Kwestia też tego jak rozlewa - włazi do miski? Siedzi nad wodą i wypycha łapką ją? W pierwszym przypadku nie raz tak widziałam , gdy piesiowi małemu chciało się pić to pił a potem była świetna zabawa. Jeśli miska się wywraca może trzeba pomyśleć nad czymś cięższym a jeśli odsuwa się psu spod pyszczka to jakaś gumowa podstawa?
-
Ty też się trzymaj! :) teraz święta, to pomiędzy porządkami na pewno znajdzie się jakiś czas dla nas;)
-
O! jej kosteczka z młodości :D Ale futerko to ma śmieszne - tam długie tam krótkie :D to chyba jest w oleśnicy ;) Albo gdzieś pomiędzy :D bo tam po lewej widzę akademickie kredki :D Dobrze widzę to ja? [url]http://img510.imageshack.us/img510/1713/32740240nd5.jpg[/url]
-
Ach nie bieszczady tylko beskidy! o mi to się przywidziało ... w beskidach :) A mam też rodzinę w bieszczadach, byłam i faktycznie wilki do okienek zaglądają, zgroza :D Zachowanie tego psa na pewno jest winą złego wychowania a nie psiaczka. Powinni wiecej mu ruchu zapewnić by nie miał tyle chęci do nakręcania się na przechodniów. Szkoda psiaka, ciekawe że ludzie uważają łańcuch za cudowe wyjscie z każdej opresji :< No i koniec końców przykro mi z powodu ręki, mam nadzieję że obrażenia nie są bardzo poważne? Dobrze że Twój biedak jakoś uszedł bez poważniejszych wpadek
-
Ale mu do twarzy w takim tle ^^ Taaki wilczasty się wyłania :D
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
Wilczanda - mnie przerażają leniwce, ostatnio oglądaliśmy film i tam coś wielkiego w wodzie pływają a ja "o matko cóż to za stwór", wyglądał strasznie w wodzie jak płynął :D Unbelievable, jak na taką trudną hmmm rastrowaną(?) fakturę to wyszło Ci świetnie :) wierzę że trudno na tym rysować i mieć jakikolwiek punkt zaczepu ;) -
Pięknie! Moja cała rodzinka od strony mamy mieszka w Bieszczadach, pod żywcem więc do taterek mamy kawałek , jedynie to jeździmy z ciotką co roku pod słowację na źrodełka to tatry widzę jako tako heh :D Ale muszę się spiąc i przy okazji chyba wyskoczymy ;)
-
Ostatnie zdjęcie - cudowna postawa :) Bardzo zgrabny psiak ! Aport, tyle radosci im daje ;)
-
CH to chyba skrót od centrum handlowe :D
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
Tak ja też uważam że królik świetny! Dobrze pocieniować i będzie dokończony w zupełności :D Ładnie prezentuje się także sroczka. Te dwa największą uwagę moją przykuły ;) Leniwiec fajny, może ciut za blady? :) Są taakie straszne -
Kaja, jak dla mnie ciut za dużo po prawej? Ale ja się dopiero uczę więc nie wiem czy warto mnie słuchać :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
O faktycznie, jeszcze tu Twoje są :) Bardzo ładnie, powinnaś teraz zacząć trenować cieniowanie, ciemniej na zagięciach, u tyłu główki, pod pyszczkiem, by Twoje portrety stały się bardziej żywe :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
zuza: tak na przyszłość to nas uczyli na plastyce że należy ładnie zgumować potem ślady paluszków z kartki ;) Dla estetyki pracy :) Fajny borderek :) basia: fajnie cieniujesz farbkami :D mi wczoraj zlecono pomalowanie pisanki akwarelkami, z tym że to isę okazało strusie jajo :D Osttnio farbki miałam w łapkach jakieś 5 lat temu ;) -
Gdyby było to już duże by było, ale Mikusi z nami już nie ma :( heh
-
Super! Wszyscy bawią się we frisbee, ja też chcę :< Mnie się pierwsza fotka szczególnie podoba :D Widać że psiak nakręcony na talerzyk ^^
-
Jej, jakie to są gory? Polskie? :)
-
A ja nie doczytałam tej opowieści jeszcze, dopiero teraz... szkoda piesków :( pewnie wtedy większosc miała takie problemy :( Przykro słyszeć, jedyną pociechą w tej tragedii to przyjście rozumu do głowy, a ten tekst to sztandarowy przykład tego żeby nie kupować u pseudohodowców oraz konsekwencje tego w najgorszym wypadku :(
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
Nie martw się :) jak rysowałam olejnymi to miałam taką techniką że znoś wyglądały jak suche :D nie lubiłam dociskać bo wydawało mi się, że się za szybko skończą ;) Widać taka technika jest Twojej ręki, nic jej nie poradzisz ;) Tylko ją doskonalić pozostaje, albo próbować ją zmienić, ale ja uważam że jest świetnie! :) -
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
Nikita89 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
hopa hop Daguniu, gdzieś tam na pewno jesteś -
Śliczna Biedrona! :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
Piękny! To pastela olejna mam rozumieć? W każdym razie świetnie umiesz się nimi posługiwać i wydobyć to piękno :) Kiedyś takimi pastelami umiałam wszystko, a teraz, jak znalazłam stare pudełko to przejścia między kolorami są takie, że aż żal :/ Ale to może być też chyba z ich starości? Mają gdzieś z 7-8 lat :D Kiedyś się na nich konkursy wygrywało a teraz to lepiej się nie pokazywać z nimi -
Kto wie, do zawodów daaleko xD A idzie coraz lepiej ;> albo chociaż kiedyś? :P Ostatnio przeglądałam Twoją galerię drugi raz i zauważyłam w oddali Akademiki studenckie - Kredki xD Pomyśleć że ja tam muszę codziennie się koło tego kręcić buuu :D
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Nikita89 replied to dog_master's topic in Off Topic
Super! :) ja bym jeszcze ciemniejsze zrobiła to futerko bo na zdjęciu pyszczek wyraźnie się odcina od reszty :) Ale ogólni to bardzo ładni odwzorowany :)