maaasakra jednym słowem :) byłyście bardzo dzielne! teraz to żadna trasa Wam nie straszna! ja po 3km jęczę i stękam jak głupia :D a tu proszę jeszcze kawałek i 100 by było jak nic ;) można powiedzieć że jesteście zwycięzcami! tyle kilosów w jeden dzień i to jeszcze ni zupełnie ostatni
cieniowałaś to w ogóle? ja niestety nie widzę :) rysowanie w paincie jest trudniejsze, kiedyś w nim smarowałam ale dla mnie najlepsze w tym było cieniowanie pixelek po pixelku :) wyglądało wtedy bardzo fajnie :) tyle że kupa roboty czasami
Aaa fajnie wyglądacie :) Zmiana dobrze robi,dodaje pewności siebie :D Dobrze zrobić ze sobą jakiś minimalny "porządek" ze sobą na wiosnę ;)
A kasztanowiec pięknie pączki puszcza :) mam rozumieć że to oznacza definitywny koniec zimy..
A ten grad niedawno był u nas! Z tym deszczem całym :) najważniejsze żeście są cali ;) a ogólnie się podobało? Jak się Baskiemu podobała wyprawa w brudku? ;)
Witankooo :) Ja tam słyszałam że ta super metoda użyźniania to jest pi na wodę, taki stereotyp który słabo się sprawdza :P Co oni tam chcą żyto sadzić czy cooo, przykre są takie widoczki :(
A fryzurka piękna! Same Ci się tak u dołu skręcają? *_*
[url]http://i39.tinypic.com/5zl25w.jpg[/url] hehe jaki napuszony jak na tapirze :D
Śliczne zdjęcia, jak tak patrzę na nie to widzę że nie trzeba mieć super wypasionej lustrzanki, wystarczą te starsze modele i już jest heca ;) Bardzo mi się to wszystko podoba :D
Teraz ładna pogoda się robi powoli to liczę cichutko że tych fotek będzie dużo ;)
Piękne psy :)
No tak widziałam, że przy pracy to burza energii te psiaczki :) Wydaje mnie się, że labrador wygląda na nieco bardziej ogarniętego :D
Inteligentne psy to i zaleta jak i czasami wada, szczególnie gdy robią się cwańsze od właściciela :D