Jump to content
Dogomania

Nikita89

Members
  • Posts

    358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikita89

  1. Ostatnie zdjęcie to jak w przedszkolu - tyle że nie za rączki a za ogonki :D Im to się chce szaleć w tych śniegach brr ^^
  2. Witam serdecznie ^^ piękna galeria i cudny piesek, będę wpadać częściej :) Widzę że zdecydowana większośc psiaków kocha zimę, piegusek też :)
  3. oo dzieńdoberek, jakiego słodkiego jęzorka mamy :D wszystko chore ojoj, Tobie więc też powrotu do zdrowia :) Ja niedawno też chora byłam :P
  4. Cóż za majestatyczny wygląd! Widać że dobrze ułożony Toller jest bardzo grzeczny :) Muszę poszukać kogoś kto ma te psiaki we Wrocku by poznać osobiście ^^ Coraz bardziej mi się podobają... Tylko pozazdrościć!
  5. Podpatrzyłam coś takiego: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/teriery/west_highland_white_terrier/showAdvert3854577.html[/url] na pierwszym zdjęciu jakby brązowawy ten nosek.. [url]http://www.allegro.pl/item876516534_west_highland_white_terrier_najpiekniejsze_male.html[/url] jeden z rodziców ma ewidentnie brązowy nosek!
  6. Super fotki :) Trzeba nadrobić :D wiosenka to ani się obejrzycie... ;)
  7. Oho czyżby wczesny ranek czy wieczór? ;) Psikutek jak zawsze skory do harców :D
  8. Oho czyżby wczesny ranek czy wieczór? ;) Psikutek jak zawsze skory do harców :D
  9. Życzę powrotu do zdrówka psiaczkom :) Na pewno będzie wszystko dobrze, musi być! Piękne zimowe fotki, ciemny piesek na takim śniegu wygląda świetnie ^^
  10. Piękny gest! Cierpieć w duszy ale i pomagać mimo to innym... Śledzę wątek od czasu gdy 1,5 miesiąca temu chyba znalazłam na YouTube filmik. Życzę powodzenia w dalszym szukaniu, na pewno nic nie pójdzie na marne! Pozdrawiam
  11. Jaki latający pies! :O Natka to wojuje tam widzę :D [url]http://lh6.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/S19Tha99CtI/AAAAAAAABbo/W-BjFb5RgfY/IMG_2004.jpg[/url] Chciałaś - masz ;) No i całkiem fajne zdjęcie, ja bym się tam przydała :D A propos gdzie we Wrocku takie fajne otwarte przestrzenie? :>
  12. Ooo jaki piękny marmurek *_* Cudna sunia! Pozdrawiam, będę zaglądać :)
  13. Ojoj jak Wy tam się trzymacie z takimi wielkimi mrozami? :) Ale widzę że psiaczki zadowolone. Yrsa jak zawsze śliczna piękność! A jaka zaśnieżona :D Walczysz z zaliczeniami? Mi już sesja uszami wychodzi :D Mam nadzieję że zdam ... heh ^^
  14. jejku jakie cudaczki! ^^
  15. Haah bocian akrobata :D z drobną pomoca ;) A piesio jaki pieszczoch ? Chyba że to przykrywka ^^
  16. Z galerii do galerii i trafiłam na taakiego futrzaka :D Bardziej puchate te Szpice niż Samoyedki :) Aresik super chłopaczek pozdrawiam :)
  17. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/171986-Mika-czarna-Kulka-D[/URL] proszę, chyba działa jeszcze Była bardzo słodziutka ... a zawsze chciałam mieć pieska :( Ale myślę że to, co wybrałam było dla niej najlepsze. Oddano pieska, ponoć kobitka powiedziała że nie fajnie wyszło. Poprosiłam by powiedziano, czy nie mogłaby wysłać fotek jak chociaz podrośnie za miesiąc... ale ślad i słuch po niej zaginął! I to mnie bardzo boli bo nie mogę jej właśnie ujrzeć, choćby na tych głupich fotkach, co by jej szkodziło wysłać.. Miło się za to patrzy na takich ja Wy :) I marzy się, by kiedyś też móc mieć wiernego przyjaciela i móc podzielić się z innymi tymi niezapomnianymi chwilami .. :)
  18. [url]http://www.dogomania.pl/threads/171986-Mika-czarna-Kulka-D[/url] proszę, chyba działa jeszcze Była bardzo słodziutka ... a zawsze chciałam mieć pieska :( Ale myślę że to, co wybrałam było dla niej najlepsze. Oddano pieska, ponoć kobitka powiedziała że nie fajnie wyszło. Poprosiłam by powiedziano, czy nie mogłaby wysłać fotek jak chociaz podrośnie za miesiąc... ale ślad i słuch po niej zaginął! I to mnie bardzo boli bo nie mogę jej właśnie ujrzeć, choćby na tych głupich fotkach, co by jej szkodziło .. Miło się za to patrzy na takich ja Wy :) I marzy się, by kiedyś też móc mieć wiernego przyjaciela i móc podzielić się z innymi tymi niezapomnianymi chwilami .. :)
  19. [b]ames[/b] Mam galerię pieska, którego miałam zaledwie tydzień :( dostałam niestety w okolicznościach które mi nie sprzyjały, ktoś kto mi ją dał nie przemyślał teog że jestem na I roku studiów i nie mam czasu, miałam nadzieję że jakoś sobie poradzę ale po 3 dniach zauważyłam że w sumie szkoda szczeniaczka a właścicielka bardzo ją chciała sobie zostawić... musiałam oddać :( marzę o piesku ale to niestety za rok nawet do trzech... ale fakt faktem tęsknię za Mikusią heh
  20. Witma po raz pierwszy :) Oooo z młodych Billy, Melodia i Love są takie cudowne! A ze starszych to ja bym nie wiedziała jakiego wybrać, chyba bym wszystkie są cudowne ;) [url]http://images35.fotosik.pl/104/e1379d5ec9a336e6med.jpg[/url] jakie uczuciowe śliczne zdjątko *_* jak para zakochanych!
  21. Natka wprawiona już w bojach ;) Za to stały partner do zabawy gdziekolwiek jest ^^
  22. Hej kamilko :) Tu nikita z mysiego forum ;) Ślicznie ścięłaś Carmenkę, wygląda olśniewająco :> pozdrawiam! :)
  23. Witam wszystkich :) Nazywam się Anita i jestem studentką we Wrocławiu ... jakiś czas dłuższy temu (wczesną jesienią) otrzymałam pieska, ponoć przypadkowy mix maltańczyka z kundlicą. Wątek można znaleźć na galerii kundelków Niestety ten kto mi go dał nie pomyślał że warunki w których mieszkam oraz obecny stan rzezy (I rok studiów) nie pozwalają mi na piesia :( Został zwrócony właścicielce we łzach i smutku ale wiedziałam że tka będzie najlepiej. Od lat marzyłam o piesku każdy mnie nazywał psiarą i do tej pory nie mogę tego przeboleć że gdy już go otrzymałam to nie potrafiłam dać mu warunków :( Z drugiej strony gdyby Mikusia miała siedzieć sama w domku tyle czasu a i mieszkamy w takiej okolicy gdzie niewiele zieleni.... Szkoda tylko że właścicielka nie daje nam obiecanych fotek i słuch po niej zaginął :( Marzę by za rok, dwa jak się przeprowadzę z narzeczonym do osobnego mieszkania i będę miała mniej nauki, kupić sobie jakiegoś rasowego albo wziąc jakiegoś pieska ze schroniska, spełnić swoje marzenie i dać psiakowi to, co najlepsze. Mikusiu, wybacz mi, bardzo za Tobą tęsknię :(
  24. Ojej jaki śliczny psiaczek :) A jaki żywioł ^^ Pozdrawiam! :)
  25. Witam po raz pierwszy :) kto by pomyślał że połączenie malamuta z owczarkiem da tak pięknego psiaka? p.s. jak była szczeniaczkiem to przypomina mi małego kaukaza :D
×
×
  • Create New...