-
Posts
22432 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Livka
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Myślę, że jeszcze nie było kontaktów bezpośrednich. -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Pani Karolina obiecała po Nowym Roku zabrać Bregusia do weta, zrobi mu badania czy robactwo wybite. Będzie ważenie - zobaczymy czy cokolwiek przytył. Apetyt mu dopisuje. Nadal jednak wszystkiego się boi, nawet trzeszczący lód na kałuży wywołuje strach Ale fajne poczciwe z niego psisko. Jest delikatny, nie szarpie, nie ciągnie, jest spokojny. Czekamy żeby troszkę się otwarł i był mniej bojaźliwy. Filmik pokazuje, że nieźle mu idzie -
Tak bardzo współczuję ...
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Już posłałam Buziaki !!! -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję Nadziejko Jankamałpa jest skarbnikiem Brego -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Asiu -
Przepraszam za opóźnienie, już jestem : U Marcelka wszystko w porządku. Przez dłuższy czas nie potrafił się odnaleźć w nowych okolicznościach związanych z budową u Wiosenki, ale z nastaniem pierwszych mrozów wybrał dom i próbuje dzielnie sobie radzić. Dużo jeszcze strachu w jego serduszku, ale potrafi już sobie z nim radzić. Jak pisze Wiosna dzielny z niego maluszek choć strasznie skrzywdzony Powoli przekonuje się również do syna Wiosenki i już zaczyna brać jedzonko z jego ręki i to jest mega postęp bo jeszcze niedawno ciągle na niego szczekał i szczerzył zęby. Faceci u Marcelka skreśleni ..., ale Wiosenkę kocha i daje się odwołać, jest posłuszny. Marcelek jest jeszcze na lekach, ale Wiosenka planuje je odstawić jak tylko u niej zrobi się spokojniej z wykończeniem domu. Jeśli chodzi o szczepienie to nie było bo Marcelek odmówił wejścia do klatki, długo nie była używana i unikał jej jakoś. Z Marcelkiem nic nie robi się z przymusem, ma u Wiosenki bezstresowe wychowanie Co nie znaczy , że szczepienie go ominie - pojedzie po Świętach. Marcel i ferajna
-
20 stałej dla owczusia ode mnie
-
Melduję się u owczusia
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Breguś powoli zmienia karmę na bardziej energetyczną. Trzeba będzie powtórzyć badania czy robactwo wytępione. -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie wiem czy się zaprzyjaźnili -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Nadziejko z całego serca dziękuję -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Skarbniczku dziękuję !!! -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Nie ma ogłoszeń bo sesja zdjęciowa przesunięta. Brzydka pogoda -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Pani Karolina mówi, że Breguś ma mega apetyt Karma i puchy w drodze -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Livka replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Na spokojnie