Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Myślę, że jeszcze nie było kontaktów bezpośrednich.
  2. Pani Karolina obiecała po Nowym Roku zabrać Bregusia do weta, zrobi mu badania czy robactwo wybite. Będzie ważenie - zobaczymy czy cokolwiek przytył. Apetyt mu dopisuje. Nadal jednak wszystkiego się boi, nawet trzeszczący lód na kałuży wywołuje strach Ale fajne poczciwe z niego psisko. Jest delikatny, nie szarpie, nie ciągnie, jest spokojny. Czekamy żeby troszkę się otwarł i był mniej bojaźliwy. Filmik pokazuje, że nieźle mu idzie
  3. Tak bardzo współczuję ...
  4. Już posłałam Buziaki !!!
  5. Ślicznie dziękuję Nadziejko Jankamałpa jest skarbnikiem Brego
  6. O Mamo jaka dama w tym skafanderku A ja myślę, że Mela jest jednak prezentem pod choinką
  7. Przepraszam za opóźnienie, już jestem : U Marcelka wszystko w porządku. Przez dłuższy czas nie potrafił się odnaleźć w nowych okolicznościach związanych z budową u Wiosenki, ale z nastaniem pierwszych mrozów wybrał dom i próbuje dzielnie sobie radzić. Dużo jeszcze strachu w jego serduszku, ale potrafi już sobie z nim radzić. Jak pisze Wiosna dzielny z niego maluszek choć strasznie skrzywdzony Powoli przekonuje się również do syna Wiosenki i już zaczyna brać jedzonko z jego ręki i to jest mega postęp bo jeszcze niedawno ciągle na niego szczekał i szczerzył zęby. Faceci u Marcelka skreśleni ..., ale Wiosenkę kocha i daje się odwołać, jest posłuszny. Marcelek jest jeszcze na lekach, ale Wiosenka planuje je odstawić jak tylko u niej zrobi się spokojniej z wykończeniem domu. Jeśli chodzi o szczepienie to nie było bo Marcelek odmówił wejścia do klatki, długo nie była używana i unikał jej jakoś. Z Marcelkiem nic nie robi się z przymusem, ma u Wiosenki bezstresowe wychowanie Co nie znaczy , że szczepienie go ominie - pojedzie po Świętach. Marcel i ferajna
  8. 20 stałej dla owczusia ode mnie
  9. Melduję się u owczusia
  10. Breguś powoli zmienia karmę na bardziej energetyczną. Trzeba będzie powtórzyć badania czy robactwo wytępione.
  11. Jeszcze nie wiem czy się zaprzyjaźnili
  12. Nadziejko z całego serca dziękuję
  13. Skarbniczku dziękuję !!!
  14. Nie ma ogłoszeń bo sesja zdjęciowa przesunięta. Brzydka pogoda
  15. Pani Karolina mówi, że Breguś ma mega apetyt Karma i puchy w drodze
×
×
  • Create New...