-
Posts
599 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magnesiatko
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Magnesiatko replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
na dzień dzisiejszy mogę jedynie podnieść wątek :( -
Przerażony Murzyn już nie wychodzi zza budy!!Potrzebny DT!
Magnesiatko replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
Murzynek! Trzymam kciuki za Ciebie! -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
Magnesiatko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']niechce nikogo uazic ale uwazam ze to troche nie tedy droga takie myslenie. Uwazaja ze to stres dla nich do DT je dac??(oczywiscie wezmy pod uwage ze ten tymczas jest) czy nie jest wiekszym stresem to ze jakby nie patrzec mieszkaja na ulicy??stres to bedzie jak maluchy sie rozpełzna i stanie im sie krzywada.Naprawde uwazam ze ludzie sa wspaniali i wielcy ze otoczyli ta psią rodzinke taka opieka ale uwazam ze nie mozna poprostu powiedziec:"narazie niech beda,chcemy dla nich dobych domow" tylko ze szukanie tych dobrych domow czasami zajmuje kilka dni a czasem kilka tygodni szczeniaki beda wieksze zaczna sie rozlazic ido, nieszczescia nie daleko nie chce nikogo urazic-rzecz jasna[/QUOTE] Martyna ja byłam tam zrobić zdjęcia i wybadać sytuację. Mam swoje zdanie na ten temat, ale wolałam go ani na forum ani tym paniom nie wypowiadać, ponieważ nie mam wystarczająco doświadczenia i wiedzy. Panie odesłałam do osób z fundacji, które wiedzą co robić, zresztą sama Panie o tym zapewniałam. Co jeszcze mogę dodać... Buda Piesków jest ogrodzona, więc na ulicę nie wybiegną. Ja osobiście zgadzam się, że DT byłby dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że Panie dla piesków wcale nie mają ZAPEWNIONYCH domków, a już na pewno nie dla całej gromadki. Myślę, że najlepiej będzie jak Paolla lub inna osoba z fundacji zadzwoni do Pani i się z nią umówi. Panie chcą dobra piesków, są naprawdę miłe, ale mają też swoje zdanie na temat pomocy :) Ciężko mi było dzisiaj dojść do słowa :oops: Dlatego powtarzałam, że nie jestem osobą decyzyjną i że bardziej doświadczone osoby się będą kontaktować. -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
Magnesiatko replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy'] Ja wogóle nie chciałam tego pisać... bo uważam, że to nie temat na forum, ale niestety sytuacja mnie zmusza... nie jest łatwo... Zresztą nie chce tego roztrząsać, moze rzeczywiscie powinnam usunąc ten post dotyczący mojej sytuacji, bo zaczyna mi się robić głupio...[/QUOTE] Bounty nie powinno Ci być głupio. Nie zawsze w życiu jest kolorowo i takie sytuacje mogą się zdarzyć każdemu z nas. Nie ma się czego wstydzić. Ja również postaram się jakoś pomóc, niestety finansowo sama nie mogę :shake: Ale co kilka głów to nie jedna ;) -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Magnesiatko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
madziakasp cóż za wspaniała informacja :multi::multi::multi: Super Majeczko :) No to mam nadzieję, że teraz Karin znajdzie chwilkę czasu :) Porobiłabym Majeczce zdjęcia w jej nowym cudownym domku :):):) Przekażesz jej? Już wczoraj byłam z nia i Justyną85 umówiona na sesyjkę, ale Karin coś wypadło :( Myślę, że wiele osób jest ciekawych zdjęć :) Super, że są takie osoby jak Karin :multi: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Magnesiatko replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterku jaki Ty będziesz miał śliczny domek :loveu: -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
Magnesiatko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Dzielna, kochana Sunia [URL=http://img39.imageshack.us/i/s7304886.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2185/s7304886.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/s7304887.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/354/s7304887.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/s7304889.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3137/s7304889.jpg[/IMG][/URL] Buda :) [URL=http://img39.imageshack.us/i/s7304894.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8540/s7304894.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/s7304890.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5308/s7304890.jpg[/IMG][/URL] Maleństwa: [URL=http://img40.imageshack.us/i/s7304892.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9915/s7304892.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/s7304893.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3366/s7304893.jpg[/IMG][/URL] -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
Magnesiatko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Witam ;) Już po wizycie. Państwo w szpitalu o Matkę i dzieciaczki bardzo dbają. Martwią się ich losem, głównie suni. Widać, że jest po przejściach, że była bita. Boi się mężczyzn i... kija. Jest bardzo kochana, milusia, chce być głaskana. Kochana psinka. Na grzbiecie ma jakiś ślad, mnie skojarzył się z żelazkiem. Szczeniaczków jest [B][COLOR=DarkRed]SZEŚĆ[/COLOR][/B] a nie cztery :razz: 5 czarnych, 1 brązowy. Już pomału otwierają oczka, ale jeszcze nie wychodzą z budy. Nie wyciągałam ich. Zrobiłam 3 zdjęcia, ale są średniej jakości, bo nie chciałam psiaków straszyć. No i zdjęcie suni i ich domku. Psiaki mogą tam zostać dopóty, dopóki będzie taka potrzeba. Osoby martwią się, że przeniesienie całej gromadki do DT tylko mamę z dziećmi zestresuje. Co do adopcji psiaków. Niby ktoś tam chce, ale... Panie same nie wiedzą. Zresztą wiadomo jak to jest. Często ktoś chce, chce, a jak przychodzi co do czego, rezygnują. Panie i Pan kierownik bardzo przejmują się losem suni i małych, chcą dla całej gromadki jak najlepszego domu. Byle komu nie wydadzą :diabloti: Ja powiedziałam, że nie jestem tutaj osobą decyzyjną, że tylko zdjęcia mam zrobić. Więc Panie proszą o kontakt kogoś bardziej zorientowanego, najlepiej Paule, jako że jest w temacie i miała kontakt z Panem kierownikiem :cool3: Eeeeh coś jeszcze? Nie pamiętam, jak coś napiszę :) -
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Magnesiatko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Na zdjęcia Majeczki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Karin wczoraj wypadło coś nagle i odwołała spotkanie. Więc Cioteczki jeszcze chwila cierpliwości :razz: -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
Magnesiatko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
No nic, ja jutro pojadę, zrobie te zdjęcia i udam, że o żadnych takich plotkach nie słyszałam :roll: Dla mnie to nie problem, będę jutro w tej okolicy :) -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
Magnesiatko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Hmm... to jest sens, żeby jutro robić te zdjęcia? Ja się z Panią umówiłam DZISIAJ na jutrzejszy dzień, nic nie wspominała, że mam nie przyjeżdżać, że pieski już mają domy. Chyba, że po prostu pojadę tak jak się z Panią umówiłam, udam że nic nie wiem i wybadam sytuacje? -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
Magnesiatko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Witajcie, na zdjęcia piesków umówiłam się z Panią ze szpitala na dzień jutrzejszy, tj wtorek. Tak więc najświeższe informacje dopiero jutro popołudniu :razz: Pytałam czy coś trzeba pieskom przywieźć... na co Pani "Ale one wszystko mają, my tu o nie dbamy" ;) -
uf :roll: Pytałam się dzisiaj na akcji o Gisic ale akurat nie Jej nie było. Bo nie wiem czy dalej zainteresowana tym transportem... Trzymam więc kciuki za DT i Wiewiórki :)
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Magnesiatko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Ja już się niczemu nie dziwię.Przecież własne dzieci maltretują ,wyrzucają na smietnik,co dopiero ZWIERZĘ . Niektórzy biorą sobie psa,zeby miec sie na kim wyżywac. Narazie mi nie dziękujcie. Ja tez nie wiem ,jak bedzie z moimi kotami. Bella była spokojna,a jak maluszek zacznie grysć wszystko ,to i kotki mi pozjada:evil_lol::evil_lol::evil_lol: CZEKAM !! Czy ma jakąś obrózke,albo smycz? Czy trzeba bedzie kupic.??Bo tamtej nie mam.:shake:Pojechała z Bellą:razz: Olo --ładnie .Mnie wpadł do głowy Miodek .;) Co Wy na to??[/quote] Miodek jest miodzio :p Jasza wyrazy uznania ;) -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
Magnesiatko replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
A Marsik to taki cudowny, przyjacielski Psiak :-( -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Magnesiatko replied to JOMA's topic in Akcje
I jak dzisiejsza akcja? Miło było Was poznać i... Bubka, o którym mój TZ ciągle nawija :evil_lol: -
[quote name='monika55']Dzwonilam oczywiscie. Sunki jeszcze nie bardzo sie dogaduja i Mila jeszcze jest izolowana. Panstwo jednak pracuja nad tym. Uspokoilam sie.[/quote] Pani z Córką wydały sie niezwykle odpowiedzialnymi osobami. Fakt, że mają dwa psy z rodowodem, ze sprawdzonej hodowli, ale Mila złapała je za serce. Troszkę porozmawiałyśmy o moich psiakach ze schroniska, powiedziałam na co ewentualnie mają zwrócić uwagę, Pani uspokoiła, że jeżeli Milusia nie będzie dogadywac się z dobermanicą, będa ją izolować, natomiast jak będą oboje z mężem w domu, będą powolutku je do siebie przyzwyczajać :) Sądzę, że Mila bardzo dobrze trafiła. Zresztą to kochana psinka, nie można jej nie pokochać :) A to, ze się Monika przejmujesz świadczy jedynie o tym, że masz dobre serce.
-
Skarbuś odszedł za tęczowy most...
Magnesiatko replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Martynka jak moją wzięłam ze schroniska też miała masę strupków. Niestety to chyba normalne :-( Napiszcie co wet powiedział. -
Skarbuś odszedł za tęczowy most...
Magnesiatko replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super, że Skarbuś ma u Ciebie DT :multi: To drugie maleństwo w "skarpecie" też super ;) -
SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!"
Magnesiatko replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
[quote name='NatiiMar'] [B]SZCZENIAK Bartek - "nie chcę go,bo...szczeka!" [/B][/quote] A to psy... SZCZEKAJĄ??!! :angryy: No proszę... :diabloti: Bartuś co u Ciebie taka cisza? Hopsaj do góry ;)