-
Posts
599 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magnesiatko
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Magnesiatko replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Kasiaraf od pewnego czasu wszystkie banerki szwankują :( A czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zrobić banerek? :oops: -
[quote name='marlenka']Teraz dostałam wiadomośc że moja oleżanka chce 2 szczeniaki na wieś na podwórko :placz: ale jak takie małe kluchy moga być na dworzu :shake:[/QUOTE] Może zamiast szczeniaków zaproponować Koleżance inne psy? Takie bardziej podwórkowe? Zresztą czy ma odpowiednie warunki? Eeeh...
-
Spróbujcie zmienić ten tytuł wątku. Może to poskutkuje? Nie wiem, napiszcie, że jeżeli nie znajdzie się DT lub DS szczeniaki trafią do schroniska a tam mają nikłe szanse... Ja finansowo nie pomogę, mam już zbyt dużo deklaracji :( Mogę porobić ogłoszenia, dzisiaj w nocy lub jutro... Co Wy na to? Masakra ile w ostatnich dniach porzuconych szczeniaków! Nóż mi się w kieszeni otwiera :angryy: Ludzie są jednak beznadziejni!! :-( Zerknijcie też tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172098[/url]
-
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
Magnesiatko replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Martyna, tak pisałam. Buda jest odgrodzona, płotkiem jaki maluchy mogą przejść... ale panie zapewniały, że na dniach odgrodzą tak, że nie przejdą, że będą wogóle bezpieczne... :-( Całej gromadki wolały nie oddawać, bo sunia przestraszona a tam jej dobrze. Jak wspomniałam o tym, że dla małych chyba się jakiś DT szykuje, nie były zachwycone, gdyż dla psiej rodzinki byłby to zbyt duży stres... -
trzymam kciuki!
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Magnesiatko replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']pomimo ze zobaczylam postepy jakie robi Promyk ,wzruszylamsie do lez..tak bym chciala zeby ktos go przygarnal...eh...czy przed kims zmiekne serce???bo mi osobiscie krwawi jak widze ze on wciaz bez domu[/QUOTE] Wierzę, że tak. Jest kochany. Moje serce ujął :) -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Magnesiatko replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :) :multi: -
[quote name='alek5464']z kolei ten transpot z Fundacji ma kombi, obeznany w rottkach i transporcie gagatkow wiec moze jednak oni? Ja mialabym powazne obiekcje co do transportu niezanango psa w tak malym aucie. Wiesz a jak zacznie zwracac, moze miec biegunke ze stresu lub zechciec cie dziabnac nie dlatego ze badyta ale dlatego ze pelen stres. Ja bym to przemyslala.[/QUOTE] Napisałam jak sprawa wygląda z mojej strony. KA przewoziłam Akite Amerykańską, bardzo zestresowaną, BITĄ przez poprzedniego właściciela, daliśmy radę, chociaż przyznaję, że wtedy obiecałam sobie, nigdy więcej dużego psa :) Myślę, że zobaczymy jak sprawa się rozwinie. I za kilka dni podejmie się decyzję co i jak.
-
Moja propozycja transportu nadal aktualna, więc jeżeli nie znajdziecie nikogo innego piszcie. Poniedziałek 02 mi pasuje. Przy czym będę wymagać, by pieska odpowiednio... hmmm zabezpieczyć na podróż :roll: "Zabezpieczyć" to może nieodpowiednie słowo, ale nie moge znaleźć odpowiedniego :oops: Mam forda KA, dwudrzwiowego, nie wiadomo czy ten rottek jeździł kiedyś autem... może to być dla niego zbyt duży stres. A pomysł z zastrzykiem chyba nie do końca jest trafiony :eviltong: Przyznam się szczerze, że rasę znam tylko z opowiadań, więc wiem o rottkach niewiele...
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Magnesiatko replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Co będę pisać skoro mogę pokazać....filmik z soboty. I jak?:) Karola wklej go proszę do pierwszego posta. Dzięki. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=fzxqMXkptx4[/URL][/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: Jakie postępy :) -
Oj biedna, ale piękna sunia. Poczęstowałam się banerkiem. Mogę jakoś pomóc?
-
Mieszkałam na cmentarzu-Radom-Lunka w dt czeka na swój domek
Magnesiatko replied to red's topic in Już w nowym domu
Co z psiakiem? Jak można pomóc? Ale na tym wątku cisza :angryy: