Jump to content
Dogomania

Magnesiatko

Deleted
  • Posts

    599
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magnesiatko

  1. Kasiaraf od pewnego czasu wszystkie banerki szwankują :( A czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zrobić banerek? :oops:
  2. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zrobić banerek? :oops:
  3. [quote name='marlenka']Na podwórku typowe burki czasami rozjechane przez traktor . wiecie jak to jest ? Pół dnia otwarta brama , samochody pedzące , nie tam nie da rady[/QUOTE] Aż mnie ciarki przeszły. Marlenka czy psiaki są już gdzieś ogłaszane?
  4. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zrobić banerek?
  5. [quote name='marlenka']Teraz dostałam wiadomośc że moja oleżanka chce 2 szczeniaki na wieś na podwórko :placz: ale jak takie małe kluchy moga być na dworzu :shake:[/QUOTE] Może zamiast szczeniaków zaproponować Koleżance inne psy? Takie bardziej podwórkowe? Zresztą czy ma odpowiednie warunki? Eeeh...
  6. Spróbujcie zmienić ten tytuł wątku. Może to poskutkuje? Nie wiem, napiszcie, że jeżeli nie znajdzie się DT lub DS szczeniaki trafią do schroniska a tam mają nikłe szanse... Ja finansowo nie pomogę, mam już zbyt dużo deklaracji :( Mogę porobić ogłoszenia, dzisiaj w nocy lub jutro... Co Wy na to? Masakra ile w ostatnich dniach porzuconych szczeniaków! Nóż mi się w kieszeni otwiera :angryy: Ludzie są jednak beznadziejni!! :-( Zerknijcie też tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172098[/url]
  7. Jakie on ma smutne, mądre, ciepłe spojrzenie!! :-(
  8. Martyna, tak pisałam. Buda jest odgrodzona, płotkiem jaki maluchy mogą przejść... ale panie zapewniały, że na dniach odgrodzą tak, że nie przejdą, że będą wogóle bezpieczne... :-( Całej gromadki wolały nie oddawać, bo sunia przestraszona a tam jej dobrze. Jak wspomniałam o tym, że dla małych chyba się jakiś DT szykuje, nie były zachwycone, gdyż dla psiej rodzinki byłby to zbyt duży stres...
  9. Dziewczyny ja na dzień dzisiejszy stałej kwoty zadeklarować nie mogę, ale jak będzie potrzeba postaram się dorzucić parę groszy :oops: Edit: Jak coś piszcie mi PW :) Wątek śledzę, ale wiecie jak to jest :oops:
  10. Oj Armani, Armani... trzymam mocno kciuki za ten domek :loveu:
  11. [quote name='Panca']pomimo ze zobaczylam postepy jakie robi Promyk ,wzruszylamsie do lez..tak bym chciala zeby ktos go przygarnal...eh...czy przed kims zmiekne serce???bo mi osobiscie krwawi jak widze ze on wciaz bez domu[/QUOTE] Wierzę, że tak. Jest kochany. Moje serce ujął :)
  12. Dziewczyny właśnie zrobiłam swoje pierwsze ogłoszenie :) Alegratkę Labi z nr 32. Oto link: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2355215_labrador_mix_mloda_wesola_sunia_szuka.html[/URL] Teraz myślę, będzie już z górki :)
  13. [quote name='majqa'] Gdyby był to potwór to już dawno czytalibyśmy nekrologi mieszkańców tej wsi, w tym i sołtysa z proboszczem włącznie.[/QUOTE] Ja myślę, że dwa ostatni wymienieni przez Ciebie cudem, by się ostali :P:P:P:P:P
  14. [quote name='alek5464']z kolei ten transpot z Fundacji ma kombi, obeznany w rottkach i transporcie gagatkow wiec moze jednak oni? Ja mialabym powazne obiekcje co do transportu niezanango psa w tak malym aucie. Wiesz a jak zacznie zwracac, moze miec biegunke ze stresu lub zechciec cie dziabnac nie dlatego ze badyta ale dlatego ze pelen stres. Ja bym to przemyslala.[/QUOTE] Napisałam jak sprawa wygląda z mojej strony. KA przewoziłam Akite Amerykańską, bardzo zestresowaną, BITĄ przez poprzedniego właściciela, daliśmy radę, chociaż przyznaję, że wtedy obiecałam sobie, nigdy więcej dużego psa :) Myślę, że zobaczymy jak sprawa się rozwinie. I za kilka dni podejmie się decyzję co i jak.
  15. Moja propozycja transportu nadal aktualna, więc jeżeli nie znajdziecie nikogo innego piszcie. Poniedziałek 02 mi pasuje. Przy czym będę wymagać, by pieska odpowiednio... hmmm zabezpieczyć na podróż :roll: "Zabezpieczyć" to może nieodpowiednie słowo, ale nie moge znaleźć odpowiedniego :oops: Mam forda KA, dwudrzwiowego, nie wiadomo czy ten rottek jeździł kiedyś autem... może to być dla niego zbyt duży stres. A pomysł z zastrzykiem chyba nie do końca jest trafiony :eviltong: Przyznam się szczerze, że rasę znam tylko z opowiadań, więc wiem o rottkach niewiele...
  16. [quote name='marlenka']Sunia brązowa rozrabiara ciągnie za nogawki [IMG]http://images49.fotosik.pl/219/63e85c60e0317055med.jpg[/IMG] [/QUOTE] :crazyeye: Jaka ona piękna :loveu:
  17. [quote name='martka1982']Co będę pisać skoro mogę pokazać....filmik z soboty. I jak?:) Karola wklej go proszę do pierwszego posta. Dzięki. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=fzxqMXkptx4[/URL][/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: Jakie postępy :)
  18. Oj biedna, ale piękna sunia. Poczęstowałam się banerkiem. Mogę jakoś pomóc?
  19. Co z psiakiem? Jak można pomóc? Ale na tym wątku cisza :angryy:
×
×
  • Create New...