Po wielu próbach udało mi się zarejestrować na dogomanii :multi: Hmm... jak to napisać? Może prosto z mostu, bo nie widziałam nigdzie odpowiedniego wątku na forum ;) Na początek ze swojej strony mogę zaoferować możliwość użyczenia siebie i samochodu jeżeli będzie potrzeba przewieźć jakiegoś psiaka. Jestem tutaj nową osobą, jeszcze troszkę zagubioną, za to chętną do pomocy.
Pozdrawiam,
Aga