Jump to content
Dogomania

Magnesiatko

Deleted
  • Posts

    599
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magnesiatko

  1. Kosu oj tak przypomnienie jak najbardziej mile widziane. Hmm... Kosu nie wiem, żeby przyciągnąć więcej osób... może wpisać coś o jej stanie... że przestraszona... czy coś?
  2. Tak, mogę jedynie na dzień dzisiejszy zaproponować wpłatę jednorazową, niestety na dzień dzisiejszy nie wiem jaką kwotę uda mi się wpłacić :oops:
  3. Doda, jako że Majka ma już u Karin DOM STAŁY, czyli nasze wpłaty i deklaracje są niepotrzebne, proszę więc, jeżeli ruszy bazarek, żeby kwota została przelana na długi Justyny85. Mam nadzieję, że Majka będzie miała się u Karin dobrze i że będzie to ten jedyny cudowny domek ;)
  4. Poszło 30,00 PLN za 3 kolejne miesiące. Zagospodarujcie to jak chcecie.
  5. i ode mnie 10 PLN miesięcznie ;) Majeczka ma swój dom więc chyba sie nie obrazi :evil_lol: BARDZO, ale to BARDZO proszę o PW z przypomnieniem i nr konta. To jest deklaracja STAŁA i niezmienna, więc jak kasy ode mnie na koncie nie bedzie proszę o przypomnienie! :) Zakręcona jestem :)
  6. Ja też :-( Moonek z całych sił trzymam kciuki za nowy domek dla Ciebie :kciuki:
  7. hehe jesteście niemożliwe :roll: W pozytywnym znaczeniu tego słowa ;)
  8. i co tam u Mirki słychać? :cool3:
  9. [quote name='maciaszek']No to teraz ja skomplikuję sprawę... Byłam dziś w schronisku. P.Ania wie, że Wiewiórka chce wziąć Blacky i powiedziała mi dziś, że chciałaby aby Wiewiórka wzięła inną psinę, która jak w schronie zostanie to czeka ją pewna śmierć. Oto ona: [URL]http://www.katowice.schronisko.net/znaleziony36760-0.html[/URL] Ostateczna decyzja oczywiście należy do Wiewiórki, ale uprzedzam, że będzie taka sytuacja.[/QUOTE] O kurcze jaka przestraszona :-o Tyle nieszczęść, że nie wiadomo komu najpierw pomóc :angryy:
  10. Oj Blacky coś nie masz szczęścia :shake:
  11. Ja sądzę, że to dobry pomysł. Ja np wchodzę głównie na wątki, których tytuł wpadnie mi w oko :oops:
  12. Murzynek niedługo ciotka Alina się Tobą zajmie :multi:
  13. Ale ten jaśniejszy ma słodki nochalek :loveu: Super maluchy :)
  14. Pewnie tylko proszę się upomnieć na PW ;) Ja zakręcona jestem, mam kilka deklaracji i boję się, żeby mi nie umknęło :oops: Mnie tam zdjęcia Miszki się podobają. Szczególnie to:
  15. W tym momencie nie mogę nic stałego zadeklarować niestety, ale wątek śledzę i tej rudej piękności chciałabym pomóc jak żadnemu innemu psiakowi. Mogę dorzucić jednorazowo kilka groszy :oops: Cieszę się, że niedługo Miszka będzie w DT :multi:
  16. Hehe Wiku a już miałam nadzieję, że jakas podpowiedź odnośnie wygranych numerów w czwartek :cool3: Szczeniaczki przekochane... :lol:
  17. Na dzień dzisiejszy mogę jednorazowo 20 PLN. Proszę o numer konta i... przypomnienie, jeżeli bym zapomniała przelać :oops: Zdania nie zmienie, ale mam już kilka deklaracji i pomału się w tym gubię.
  18. Divi robisz dokłądnie tak samo jakbyć chciała zaznaczyć myszką fragment tekstu do skopiowania.
  19. Ja bym się też chętnie poczęstowała tylko ... hmmm... jak to się robi? :oops:
  20. :crazyeye: O kurcze... jak moja Pusia [']... Dziewczyny sunia jest prześliczna... w tym momencie bardzo, ale to bardzo żałuję, że nie jestem już na swoim... Moi Rodzice na pewno byli by nią zainteresowani... Ale na trzeciego psiaka w domu się nie zgodzą... a wyprowadzkę planujuę dopiero w przysżłym roku :-(
×
×
  • Create New...