Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. U Państwa z Mętkowa ,sytuacja nie ciekawa. Pieski czuja zapach cieczki sa pobudzone. Nawet strachulec Jacky ,chciał sie postawić większemu psu. Leki na robale nie dotarły jeszcze .Pewnie w poniedziałek. Sunia Pysia ,bardzo lgnie do nich . Jest wesolutka,ale boi sie wychodzic na zewnatrz. Boi się smyczy. Strachulec tez nie bardzo chce wychodzic.Szybciutko sie załatwiaja i do domu.
  2. [quote name='zebra12']Kiwi - Figaro jest u mnie na tymczasie, ale tylko do jutra. Nie wiem czemu nie ma go na plakacie. Wczoraj przetestowałam małego na okoliczność samodzielnego zostawiania w domu. Zostaje ładnie, nie niszczy, nie szczeka, nie demoluje, nie gryzie. Także jest to pies idealny. Na razie nie widzę wad. Może tyle, że próbuje wprowadzić się do legowiska mojej Saby :) No i nie je suchej karmy. Poza tym nie brudzi, jest łagodny, spokojny, pięknie chodzi na smyczy.[/QUOTE] Nie ma go na plakacie ,bo te były wyciagane wczesniej. Kiwi był wyciągniety z innymi i tak dodatkowo jako siódemka. Ponad programowo.:)Żal im było zostawić.
  3. [quote name='mmd']Doczytałam, że Aisza ma dom w Krakowie.[/QUOTE] Ajsza była u Budrysek ,a ona nic nie pisała.
  4. [quote name='mmd']doczytałam, że aisza ma dom w krakowie.[/quote] gdzie tak pisało?
  5. [quote name='_Aga_']Jak zwykle, zero odzewu............ :( Załamana jestem... Co będzie z Sebkiem, który miał być u mnie... Balbina go chciała zjeść.. nie dogada się z nim...[/QUOTE] Ja też mam Takiego zbója,który zagryzłby każdego PSA który się zbliży do mnie. Jednak jak miałam jakieś pieski na tymczasie ,po paru dniach,było już fajnie,a jak poszedł piesek do adopcji ,to Timuś przez kilka dni leżał pod drzwiami ,jakby czekał na powrót. Teraz nie moge brac ,żadnych. Tz sie zbuntował . Nie chce zadnych zwierzat,Mam jeszcze dwa koty. No cóz muszę wybierać, on albo zwierzaki. Myśle ,że bedzie dobrze. Zwierzęta szybciej dochodzą do porozumienia niz ludzie.
  6. [quote name='iwoniam'] a teraz złe wieści: Jacky jest b. mocno zarobaczony - dostał (jutro dostanie) mocny lek przeciw-pasożytniczy. Ożywił się i teraz jest b. kontaktowy, ale niestety nie dlatego, że tak się jednego dnia oswoił. Okazało się, że Pysia ma od dziś cieczkę. Bardzo źle, bo one są w jednym pokoju i nie ma jak ich odseparować. Pani Danusia wie co robić. Teraz szybko trzeba Jacky'ego odrobaczyć i bierzemy się za kastrację. Niestety sterylizacja w najbliższym czasie nie będzie wchodziła w grę. Źle! Źle! Źle[/QUOTE] To nie dobrze. Nie zazdroszczę.
  7. Szkoda. Popatrzyłoby sie na zdjecia Andziuli. Tak lubię patrzeć na nią . Na ten radosny pycholek.Oczywiscie na Speedusa,też miło sie patrzy. Ładna z nich para.
  8. [quote name='_Aga_']Kochana, wykupiłam ;) Nie wyrobiłabym jeszcze z tymi ogłoszeniami...[/QUOTE] To też byłam zdziwiona,bo ja siedze nad ogłoszeniami i wiem ile to czasu. Robie dla schroniska w Oswiecimiu,dla Olkuszaków i czasem głowa mi pęka. Jeszcze komputer chodzi jak żółw. Świetnie,mam nadzieję,że bedzie odzew.
  9. Łał ile tego .CHYBA CAŁE POPOŁUDNIE SIEDZIAŁAS NAD TYM. Ja tylko kilka zrobiłam. Trzymamy kciuki. Dobrze napisłas ogłoszenie.. Mysle ,że dokładnie wieku nie trzeba podawac. Niektórzy ,to mówia ,że jak ma 5 lat ,to już stary. Ona wcale nie wyglada na tyle. Jest śliczna.
  10. http://zywiec.olx.pl/aisza-bajkowa-psinka-szuka-domu-iid-321062935 http://www.morusek.pl/ogloszenie/95180/Aisza-bajkowa-psinka-szuka-domu-/ http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20730521_aisza_bajkowa_psinka_szuka_domu_8212.html http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=357316627&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ357316627MXGuidMZ135a7134-06c0-a20b-2744-61c3fffea1f8MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATWVe5oAAM0A http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20730519_malutki_riki_ocalal_dzieki_wspanialym.html http://zywiec.olx.pl/malutki-riki-martin-ocalal-dzieki-wspanialym-ludziom-szuka-domu-iid-321067169 http://www.morusek.pl/ogloszenie/95183/Malutki-Riki-Martin-Ocalal-dzieki-wspanialym-ludziom-Szuka-domu/ http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=357318337&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ357318337MXGuidMZ135a719a-f1e0-a20b-26a5-6dfbffffffd5MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATWVe5oAAM0AAAABACIxMzVhNzE
  11. [quote name='mestudio']Ja jeszcze raz zapytam o tą brązową, przestraszoną sunię, jakiej ona jest wielkości? Czy tam jeszcze pojedziecie?[/QUOTE] Napewno pojedzie mama -missiaa
  12. [quote name='tatankas']I kolejny psiak do ogłoszeń:) [SIZE=3][B][COLOR=red]Dobrze ułożony, niebanalny Dropi szuka domu![/COLOR] Dropi, niewielki, serdeczny piesek, który tylko czeka, aby całą swoją miłość i energię przekazać właśnie Tobie. [/B] [B] Zachowuje się jak piesek domowy, łapie zabawkę w ząbki aportuje, przeciąga się uczy się nowych komend. Jest bardzo pojętny. Piesek dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami (psy, koty), nie wykazując do nich agresji. Piesek dobrze odczytuje gesty i zachowania człowieka. Osoba, która miałaby ochotę z nim współpracować na pewno nie pożałuje swojej decyzji. Piesek jest "uśmiechnięty do człowieka non stop", to jest naprawdę wyjątkowy pies...sposób w jaki patrzy na człowieka...jak chodzi krok w krok... ma w sobie pełno miłości i wierności. Nowi właściciele będą mieć wspaniałego towarzysza. Dropi waży około 7 kg, większy nie będzie. Ma około 4-5 lat. Jest zdrowy. Kraków,woj.Małopolskie Kontakt w sprawie adopcji: Samanta 789 135 904 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE] A tu będę wklejać linki do ogłoszeń: [B][COLOR=black][URL]http://tablica.pl/[/URL] trzeba aktywować [url]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=320920704&ts=1329907070[/url] [/COLOR][/B] .[/QUOTE] Fajnie się czyta takie ogłoszenie.
  13. [quote name='javena']dzis kończy mi sie bazarek .będzie ok. 100 zł .mogę prosic o nr konta?[/quote] [quote name='Javena']Ja też nie dostałam nr konta.[/QUOTE] nadal nie wiem gdzie wysłać pieniądze?
  14. Kurcze trzeba ogłaszać .Żal mi Was dziewczyny. Będę robic ogłoszenia, ile się da.
  15. [quote name='Javena']Kończy sie bazarek .Na jaki nr konta wpłacić ?[/QUOTE] Ja nadal nie mam nr konta,a Alladynek ma dodatkowe pieniązki z bazarku.
  16. A ja już miałam taką nadzieje. Tak dobrze sie zapowiadała ta Pani. Ciekawe co sie stało?
  17. Jakie rozkoszne psiurki . Dobrze ,że wyciagniete z tego koszmaru. Oby tylko ten strachulec w Mętkowie dał sie oswoić.
  18. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7191/6883521587_8958cc5a22.jpg[/IMG] Nasz strachulec ,nadal lezy wciśniety w kąt. Porobił pod siebie ,nie je ,nie pije . Próbują mówić do niego ,daje sie głaskać ,ale z kąta nie wychodzi. Jak nie bedzie jesć ,trzeba będzie pewnie jakąś kroplówkę. Sunia już sie zaadoptowała,ale bardzo sie bała obróżki . Wpadła w panike .Nie chciała wyjść na dwór . No ale, to było chwilowe. Już pcha sie do łożka panu.:)
  19. Iwonia, brak mi słów.Podziwiam. Jeszcze miałaś siłe wejść i odpowiadać na pytania. Musisz nieco odpocząć ,bo maleństwu tez sie udziela zmęczenie ,stres. Ono przeżywa wszystko razem z Tobą.[B]Wypoczywaj.[/B]
  20. Tz. gdzie mogą być w Jastrzebiu ,czy Racławicach? [url]http://www.blyskawica.info/index.php?pgstro=oglosz&pgidkg=0&pgroz=n&pgidks=0&pgrg=0&pgsort=dwpr&pgidw=0&pgidp=0&pgidg=0&lporz=1&idoglo=6979&ozw=1R1SandSo.statusRAzASorderSbySo.dwprSdesc,So.idSdesc&io=6869[/url]
  21. Dzwoniła p. Danusia. Sunia kłapouszka ,już sie nieco rozlużniła pojadła . wyszła sobie na fotelik i zadowolna. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7185/6883518517_a040a2e91f.jpg[/IMG] Natomiast problem z futrzakiem czarnym.Wcisnął sie miedzy szafę ,a wersalkę ,obrócił tyłem i żadnej reakcji. Martwią sie co z nim będzie. Jest sparaliżowany strachem.Pytają co mają robic? Ja myśle ,że raczej zostawić w spokoju. Być moze sam wyjdzie ,jak stwierdzi,że nic mu nie grozi. [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7191/6883521587_8958cc5a22.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Erica']Javena - Sprawdziłam teraz, nie ma jeszcze wpłaty od Ciebie. Jak chcesz to mogę wysłać Ci PW jak dojdzie. Swoją drogą przelewy do mBanku potrafią się ślimaczyć - raz przelew z inteligo szedł do mnie 4 dni :shake: To może na razie wykreślę Cię z list jednorazowych? A jak będzie pewna, że możesz, to wpiszę Cię z powrotem? Narazie moze wykreśl z jednorazowych i odejmij,żeby nie było .....Jak coś mi wpadnie w kieszeń dam znać. Kurcze ja nie pracuje ,ale czasem coś uda mi sie na lewo skubnąć ,to mam ,a jak nie ,to nie mam. :) Sprawdzałam teraz-jest nadal w trakcie realizacji. Pewnie za jakieś dwie godz. Oni sie nie spieszą.
×
×
  • Create New...