-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[quote name='Hope2']Jeeeju! Peru...ja Ci cegiełki obiecałam...i zapomniałam :( zrobię jak mi się labkowe skończą[/QUOTE] Peruś juz grzeje dupkę w domku. Moze te cegiełki innemu psiaczkowi podarujesz? Może tu? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249377-Na-ratunek-dwom-kruszynkom-zapraszam-dla-Pyci-i-Lunki-8-12-14-12-g-22-00[/URL]
-
[quote name='Olena84']Moja przesyłka pojdzie raczej prezentowa pod choinke niz przydatna:([/QUOTE] Ja z całego serca dziękuję.
-
Jestem na zaproszenie. Moge słuzyc ogłoszeniami . Kaski mam tak mało ,że nie bardzo wiem ,juz gdzie pomóc ,bo weszłam, a tu 8 zaproszeń .I co robiić? Moze zgłosić jedną na watek sterylkowy ? Opłacam co miesiac.Może cos dołożą?
-
[quote name='arim']Na zdrowie Państwu.Wsadziłam słodycze specjalnie,bo wiedziałam że szkoda będzie Pani wydać pieniążki na nie.Proszę,przy okazji powiedz ,że ta kawa jest bezkofeinowa i mogą spokojnie ją pić.(po niemiecku nie doczytają co na niej pisze )[/QUOTE] Przekazałam ,ze kawa bezkofeinowa.:) BARDZO JESZCZE RAZ DZIEKUJE!
-
[quote name='Javena'][B][COLOR=#3E3E3E][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/24097-sleepingbyday"]sleepingbyday[/URL] [/COLOR][/B]-[B]paczka dotarła [/B] [B][COLOR=#0000ff]mestudio[/COLOR]> karma dotarła. Radosci co nie miara. Bardzo dziekuję w swoim i Państwa imieniu.[/B][/QUOTE] [quote name='sleepingbyday']albo nie chciała robic przykrości ;-). choć mam nadzieje, ze te gąbki zdały egzamin. duje nieźle dziś :-)[/QUOTE] Juz pisałam wczesniej ,ze dotarła . Dodzwoniłam sie wreszcie wieczorem. Rybki doszły w całości ,bardzo dobrze zapakowane.:)
-
[quote name='sleepingbyday']javena, daj znać, jak moja paczka dojdzie, martwię się, czy słoik śledzi dał radę i nie zalał wszystkiego - owinełam w miękkie gąbki, ale nic nie wiadomo...[/QUOTE] [B]Twoja tez dotarła .Chyba wszystko było w porządku,bo nic nie mówiła .Teraz chciałam zadzwonić i dowiedzieć się o te śledzie,ale chyba jakas awaria.Może pozrywało sieć?[/B]
-
[quote name='ana666']ja tez poprosze o numer konta, ale nie wiem czy w grudniu dam rade cos wpłacić, jak nie to w styczniu[/QUOTE] Jesli nie wysłany ,to wysle i dziekuje bardzo w imieniu Dogo. [quote name='Dogo07']My już po sterylizacji, Gracja jest spokojna, nie jest śpiąca, leży sobie w kubraczku wtulona w kocyk na łóżku obok mnie, z racji pielnowainia jej, staram sie jej nie odstępować , idę z nią nawet do toalety, ona lubi bowiem wskakiwać na łóżko a w jej stanie jest to niewskazane. Natomiast duży dostaje fioła - zachowuje sie tak jakby sunia dostała cieczki, jęczy piszczy szczeka chce ją wąchać, prawie cały czas, musiałam sie zamknąć z Gracją w pokoju, żeby jej dał spokój i nie zaczepiał , więc siedzi z nosem przy drzwiach i piszczy. Mam nadzieję że reszta wieczoru i noc upłyną nam spokojnie. Gracja jest wzorową pacjentką, była dość mocno wystraszona ale nawet nie zapiszczała przy zastrzykach. Wg elik jest śliczna.[/QUOTE] Ona jest sliczna,bo przy Dogo wypiękniała. Mizianka od cioci Javeny
-
[quote name='TZmestudio']Javena - czy pan nosi rozmiar buta 45 ?? TZmestudio[/QUOTE] [COLOR=#000000]Jesli chodzi o buty .Pan nosi 42 ,Pani 36 .[/COLOR] Dotarła paczka od[B] arim -[/B]chyba. Pani Danusia bardzo zadowolona ,ze wszystkich produktów jakie otrzymała i te wczesniejsze i teraz. Powiedziała, cyt" Nigdy bym takich produktów nie kupiła ,bo żal byłoby mi pieniędzy" Chodzi zwłaszcza o słodycze.Raczej woli coś upiec sama. Bardzo dziekuje...jeszcze raz.
-
[quote name='elik']To daj na spocznij, bo Gracja już w domku po zabiegu odpoczywa w ramionach Dogo07 :) Będę Cię prosić o przysługę we wtorek w przyszłym tygodniu - zabieg Niuni i tu konieczne będzie przewiezienie suni po zabiegu z gabinetu na ul. Nowosądeckiej do DT na ul. Legionów. Czy będzxiesz mogła ?[/QUOTE] No super ,oby wszystko było dobrze. Dogo7 ,Gracja ,myślimy o Was .
-
[quote name='Havanka']Javeno, jeszcze proszę podesłać konto do mnie, bo nie dostałam: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Wysłany na PW.:)
-
[quote name='JankaBezZiemii']witam och ja sama jestem że tak powiem w lesie. Też latam po sądach i prokuraturach i ratuję co się da ... rozumiem Cię Dogo - mimo że się nie znamy myślę ciepło i trzymam kciuki. Czasem w nocy jak nie mogę spać z tego wszystkiego to myślę sobie, że w końcu koszmar musi się skończyć. No kiedyś musi i z tą myślą wstaję co rano :) proszę o konto coś wpłacę - trzymaj się :buzi: trzymaj się[/QUOTE] Bardzo,bardzo dziekuje za te ciepłe słowa i wsparcie.Konto zaraz wysle.
-
Roczny malamut ciągnie do psów i innych zwierząt, jak go okiełznać?!?
Javena replied to eti's topic in Wychowanie
Ja wprawdzie nie mam dużego psa ,tylko 20 kg,ale mam ten sam problem z przechodzacymi psami. Do każdego startuje .Z kilkoma suczkami się zaprzyjaznił ,ale z samcami nie konicznie .Może nic by nie zrobił ,ale zawsze mam tą obawę ,że inny pies moze być bardziej agresywny. Zakupiłam mu obrozę z dławikiem. Kiedy widze ,że nadchodzi jakiś pies z przeciwka ,przytrzymuję krótko i pies automatycznie wie,że mu nie wolno podchodzić. Jak mijamy psa ,zostaje nagodzony. No cóz kazdy pies inny i na kazdego jest inna metoda. [URL]http://allegro.pl/obroza-kolnierz-dlawik-zaklinacz-psow-hit-i3746139116.html[/URL] -
[quote name='Dogo07'] To słodka Gracja, troszkę niewyraźne bo z komórki. Tak sobie nieśmiało pomyślałam że mogłabym już zapłacić chociaż drobną kwotę na poczet mojego długu. Zamówię też dobrą karmę dla Gracki, chociaż ona pewnie woli smaczne domowe jedzonko ale i tak będzie od czasu do czasu to dostawać. Jutro Gracja ma zabieg sterylizacji - prosze o zaciskanie kciuków żeby wszystko było dobrze, dziękuję.[/QUOTE] Zaciskamy kciuki .:kciuki: słodka niunia. Moja wpłata pierwsza tez już powinna być u elik.
-
Tz ,że ogłoszenia mogę zdjac?
-
[quote name='hotel_lilki']Otrzymałam 290zł dla Barika...:lol: przyszedł czas szczepienia przeciwko wściekliźnie koszt 25zł. Barik czuje się dobrze, choć już staruszek z niego. Dobrze, że zima w tym roku narazie łagodna dla psiaków.[/QUOTE] DZIEKUJĘ ZA INFORMACJĘ .POSZŁO JESZCZE 10 ZŁ [quote name='AtaO']Deklaracja dla Barika od rents już w drodze.[/QUOTE] Tak, własnie odczytałam ,jest . [B]Rents - 50 zł.[/B] [B]Dziekujemy ! [/B] [SIZE=3][B]Mamy na grudzień [COLOR=#b22222]120 zł[/COLOR][/B][/SIZE]
-
[quote name='kora78']I ja jestem z zaporoszenia Javeny i nie może mnie nie być u Dogo. Trzymaj się ciotka, nie łam się, musisz być twarda, żeby życie nie dawało Ci więcej po dupie. Widzisz sama, ile osób na do pomocy Tobie przyszło. To wraca do Ciebie dobro, które sama kiedyś każdemu z nas dałaś. Tak samo zło wróci kiedyś do tego, który je wyrządza. W tym posranym świecie musisz walczyć o siebie, nie poddawaj się, weź się w garść i walcz dziewczyno, póki jesteś młoda i piękna i masz dla kogo żyć i walczyć! Nie jesteś sama! Teraz widzisz to chyba najwyraźniej :) Jednorazowo, 50zl, prosze nr konta.[/QUOTE] Bardzo dziekuje. [quote name='Malgoska']dostałam zdjęcie fantów od edek; ktoś jeszcze coś wysyła czy już mam wystawiać bazarek? w sprawie transportu, służę, pod jednym warunkiem muszę wiedzieć chociaż 1 dzień wcześniej, Mieszkam w Krk[/QUOTE] Wysle Ci pare rzeczy na mail,ale musze obfocić [B]Jeszcze raz dziekuję wszystkim za wsparcie ,za rady i tyle serca. [/B]