Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Dzięki,już mam ;)
  2. Rozliczyłam bazarek :http://www.dogomania.pl/forum/threads/243806-Koniec-Bazarek-ciekawych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Soko%C5%82ka-i-ogonk%C3%B3w-do10-06-do-20-00-%29 i dla Sokołka mam 382,20zł!:multi: Z hotelikiem będziemy na czysto!Ależ się cieszę!Teraz zbieramy na karmę i suplementy ;) Lada dzień ruszam z nowym bazarkiem :smile:
  3. Miałaś chwilkę czasu by przeczytać?
  4. Myślałam,że uda mi się wystawić bazarek jeszcze w tym tygodniu.Nie dałam rady...:roll:
  5. Żeby tylko z serduszkiem było wszystko ok...
  6. Bardzo ciężko... :roll: Ta pogoda to jakiś koszmar!
  7. Kliknęłaś w link czy wpisałaś w google?
  8. Jestem iwonamaj,ale nie mam jak pomóc,przepraszam...
  9. Hmm...:roll: Paula,tu masz link,przeczytaj [URL]http://www.strkoty**********/zachowanie,13/pomocy-kotka-znaczy,1203.html[/URL]
  10. Podniosę wątek Twojego Gluciczka-nie mogłam znaleźć,tak spadł...:roll: I jak,jest poprawa?Czy to jednak stres?Wszystko dobrze z tą drugą kociczką?
  11. No,ale poradziłaś sobie ze wszystkim i zaliczyłaś egzamin,prawda?
  12. Na koncie jest wpłata od mparsley-10zł(stała) Wielkie dzięki! :)
  13. Bea!Jak miło Cię widzieć :buzi: Paczuszka doszła-bardzo,bardzo dziękuję za fanty!!!W przyszłym tygodniu chcę ruszyć.Na pewno załapiesz się na bazarek i jeszcze trochę popędzisz...;)
  14. Jestem na zaproszenie _Lary.Poproszę nr.konta-kończą mi się już pieniądze,ale wpłacę chociaż skromną dyszkę dla psinki.
  15. Wysyłam ajlii 210zł -II rata za hotelik.Uff,jesteśmy na razie na czysto ;) Stan konta:+20,01,-
  16. [quote name='ajlii']Z bazarku wyprzedażowego dla Karo Amiś otrzymał 68,7 zł. http://www.dogomania.pl/forum/threads/242571-Dla-Karo-filmy-muzyka-książki-pocztówki-WYPRZEDAŻ-wszystko-od-1-zł-!-do-06-05/page13 Dziękuję ajlii,zaraz zapiszę :smile:
  17. Oby tylko nie było to zapalenie dróg moczowych... Koteczko,nie daj się choróbsku!
  18. Szybko zleci... dobrze,że ma co czytać ;) Dzięki za całuski i pozdrowienia :)
×
×
  • Create New...