[quote name='rencia42']Czy moja wplata wpłynęła.
Tak renciu,już jest.Dzięki!
[quote name='bea100']Dzięki Katarzyna09 za dołączenia Niunia do Amisia w bazarkowaniu :loveu:
No coś Ty,Bea-nie ma za co ;)
[quote name='israel']Amiś znowu bazarkuje, trzymam kciuki za dobry wynik :)
Czy Amiś potrzebuje jakichś preparatów, coś na stawy?
Przepraszam Amisia za prywatę - czy znacie kogoś kto robi odpłatnie ogłoszenia dla psiaków?
Tak prawdę mówiąc,Amiśkowi przydałoby się HMB w proszku( preparat ten jest zalecany dla starszych psów, ponieważ przeciwdziała zanikowi mięśni towarzyszącemu starości.)Nigdy nie kupowaliśmy Mu HMB,od samego początku psina korzysta z zapasów ajlii i malibo57.Niestety zapasy już się kończą...
Jeżeli mógłbyś zakupić ten preparat,byłybyśmy naprawdę bardzo wdzięczne :)
Co do ogłoszeń:
Juldan wystawiła bazarek-
[h=1]Ogłoszeniowy dla Majki i Kory- 30 ogłoszeń za 6zł- do 01.09 do 21:00[/h]